Kociuk

Biała Podlaska

Opinie o Kociuk

VolvoMan

Praca w firmie całkiem OK. Trzeba po prostu nauczyć się kilku rzeczy i oduczyć niektórych przyzwyczajeń. Pracowałem ostatnio w dwóch innych firmach od nas i było o wiele gorzej. Pieniądze zawsze na czas! Jeśli nie robisz przepałów i wykonujesz zlecone zadania to rozliczą się całkiem uczciwie. Hehe ale wiecie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma;)

driver

Firma niegodna polecenia, mimo że ma potencjał, własne auta to zasady działania i traktowania są tam poniżej wszelkich standardów. W szczególności przewodzi w tym właściciel Pan K. traktujący wszystkich jak swoją własność. Nie polecam

Zostaw opinię o Kociuk - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kociuk