Skanska SA

Kielce

Skanska SA

Opinie o Skanska SA

Byli pracownicy kontraktu w Karben

Panowie poszła wiadomość w eter o waszej akcji PROTESTACYJNEJ na kontrakcie w Karben .Czytałem waszą PETYCJE do Zarządu firmy SKANSKA SA jest bardzo dobrze napisana.Po tych podpisach widać że jesteście RAZEM i tak trzymać w jedności siła niebójcie się to oni są [usunięte przez moderatora] ze strachu to oni mają dużo więcej do stracenia niż wy.PANOWIE WSZYSCY BYLI PRACOWNICY KONTRAKTU W KARBEN SĄ ZWAMI a także pracownicy obecnie pracujący w firmie.Daj Bóg by wam się powiodło.To byście utarli nosa temu [usunięte przez moderatora] .W firmie huczy jeden temat Karben ,MY ZWAMI. Jak wytrzymacie ten psychiczny nacisk przed spotkaniem to jesteście górą.Wcześniej nigdy nie było takiej jedności,to wasz atut i siła.POWODZENIA

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Skanska SA - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skanska SA