Urząd Skarbowy w Węgrowie

Węgrów

Opinie o Urząd Skarbowy w Węgrowie

Do Janka

Panie Janku chyba załatwiał Pan sprawy w innym urzędzie niż w Węgrowie bo ja mam jak najlepsze zdanie o pracujących tam paniach urzędniczkach, zwłaszcza w spadkach. Inne urzędy powinny się uczyć od tego urzędu jak sprawnie, szybko i miło załatwiać sprawy. Załatwiałem sprawy spadkowe i zaświadczenia otrzymałem w ciągu godziny, tak samo z zaświadczeniem o niezaleganiu w podatkach. pozdrawiam

hanna

Jest super, szef w porządku, współpracownicy mili i sympatyczni.

były pracownik

Przyjazna atmosfera, w porządku współpracownicy i szefostwo. Niestety umowa na zastępstwo się skończyła i nie było możliwości dalszego zatrudnienia. Pracę wspominam z sentymentem.

Ania

Dobrze mie się pracowało w tym Urzędzie. Byłam na stażu. Przyjazna atmosfera. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Urząd Skarbowy w Węgrowie - Węgrów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Skarbowy w Węgrowie