Kadra

Opinie o Kadra

Ama

Miałam 'przyjemność' pracować w tej szkole. Niestety ale nie jestem zadowolona i nie mogę powiedzieć nic dobrego na temat tej szkoly. Atmosfera jest fatalna. Nauczyciele nie mają żadnego prawa głosu. Słuchacze robią wszystko co im się podoba a wykładowca ma na to pozwalać, zero szacunku z ich strony do wykładowców. A szefostwo jedynie przyklaskuje takiemu zachowaniu, zamiast reagować.

@Ama 18.11.2018 17:05

Chciałabym poznać Twoją opinię nie tylko dotyczącą atmosfery w pracy, lecz także kwestii tego, na jakich warunkach zatrudnienia pracowałaś w Kadra? W swojej wypowiedzi zawrzyj jaka umowa była oferowana przez firmę i czy zagwarantowane były pozapłacowe benefity. Poruszenie tego tematu na forum, będzie pomocne dla osób zainteresowanych pracą w Kadra.

Lolo
@Teresa 19.11.2018 10:14

Nie proponowali żadnych benefitów- ani kart multisport, ani żadnych innych systemów motywacyjnych czy kursów doszkalających, jak już ktoś wspomniał- atmosfera jest tragiczna, nie szanują pracowników, śmieją się pracownikowi prosto w twarz, a często poza plecami obgadują i pracowników i słuchaczy.

@Teresa 19.11.2018 10:14

Zapoznaj się z ogłoszeniami, jak byk pisze , że umowa zlecenie czyli śmieciówka!

Gość

Cały czas pojawiające się ogłoszenia o czymś świadczą.

@Gość 07.01.2019 10:55

Pojawiające się ogłoszenia na pracę mogą również wskazywać na rozwój firmy. A w związku z tym, że wypowiadasz się na forum, to napisz, jakie są Twoje doświadczenia związane z tym pracodawcą? Jeżeli pracowałeś w niej, to na jakich warunkach zatrudnienia się to odbywało?

@Teresa 11.01.2019 01:14

W tym przypadku to nie jest rozwój firmy. Non stop ponawiane ogłoszenia to nie rozwój firmy a raczej fakt, że musi się tam dziać coś złego.

Teresa

Kadra to szkoła policealna we Wrocławiu. W swojej ofercie ma kierunki bezpłatne. Jedyna opinia na temat tej szkoły pochodzi sprzed pięciu lat. Myślę ze zdecydowanie czas być odświeżyć wątek. Czy na przestrzeni lat coś uległo zmianie? Jakie panują tam obecnie warunki zatrudnienia? Zapraszam do komentowania.

aaa

Firma fatalna, o ile firmą można to nazwać. Płaca, atmosfera w firmie bardzo kiepskie. Zresztą kto tam jeszcze pracuje to sam o tym dobrze wie, a kto zacznie tam pracować, to się szybko o tym przekona. Duża rotacja pracowników. Nie szanują pracowników i często także ich obrażają z bezczelnym uśmiechem na twarzy. Traktują ludzi przedmiotowo i bez skrupułów.

Zostaw opinię o Kadra - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kadra