Kadra

Wrocław

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Kadra
1 1 6 1

Opinie o Kadra

Teresa

Kadra to szkoła policealna we Wrocławiu. W swojej ofercie ma kierunki bezpłatne. Jedyna opinia na temat tej szkoły pochodzi sprzed pięciu lat. Myślę ze zdecydowanie czas być odświeżyć wątek. Czy na przestrzeni lat coś uległo zmianie? Jakie panują tam obecnie warunki zatrudnienia? Zapraszam do komentowania.

aaa

Firma fatalna, o ile firmą można to nazwać. Płaca, atmosfera w firmie bardzo kiepskie. Zresztą kto tam jeszcze pracuje to sam o tym dobrze wie, a kto zacznie tam pracować, to się szybko o tym przekona. Duża rotacja pracowników. Nie szanują pracowników i często także ich obrażają z bezczelnym uśmiechem na twarzy. Traktują ludzi przedmiotowo i bez skrupułów.

Zostaw opinię o Kadra - Wrocław

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kadra