Opinie o Klinkier Przysucha S.A. w Skrzyńsko

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Klinkier Przysucha S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Klinkier Przysucha S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja ceramicznych kafli i płytek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klinkier Przysucha S.A. w Skrzyńsko

Henryk Nowy wpis

To jest forum pracownicze więc nie rozumiem jaki związek z opinią o pracy ma ten wpis? Firma jest dobra , o co chodzi?

Mariusz Nowy wpis
@Henryk

Dystrybutor, dealer to tez poniekąd można powiedzieć, ze w jakimś sensie pracownik, współpracownik. Wiec miejsce na opinie jak najbardziej zasadne. Obrazujące jakie relacje spółka utrzymuje z dystrybutorami i czy warto angażować się w rozwój, promocje i sprzedaż ich produktów. Promowanie i sprzedaż ich produktów przez dystrybutorów to tez jest praca dla King Klinkier

Janek Nowy wpis

Działaniom King Klinkier czyli dawnego Klinkier Przysucha powinien już dawno temu przyjrzeć się UOKiK. Szczególnie po piśmie jakie do swoich dystrybutorów ta spółka ośmieliła się wysłać 19.10.2020. Czas kołchozu i komuny już dawno się skończył. Jest wolny rynek i każdy ma prawo sprzedawać gdzie chce i w cenach jakich chce - na tym zyskuje konsument.

Madzik000144

Dzien dobry czy trwa rekrutacja do panstwa firmy

@Madzik000144

Niestety w sieci nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy. Spróbuj skontaktować się bezpośrednio z firmą i wtedy na pewno dostaniesz informacje, kiedy będą przyjęcia i na jakie stanowiska. Liczę, że napiszesz o tym na forum, jeśli się czegoś dowiesz.

PR Nowy wpis
@Madzik000144

Rekrutacja jest cały czas, bo firma ciągle się rozwija.

Norbert

Pod każdym względem dobra firma więc z pewnością warto szukać pracy w firmie!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Klinkier Przysucha S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Dodo

Mało więcej dajcie... szkoda innych czasu na czekanie i klepanie się (usunięte przez administratora) ;)

Edmund

Podwyżki pensji nie było od 8 lat, brydża niesamowita, kołchoz zarządzany nieudolnie. Nie wiem z czego się zakład utrzymuje, sprzedaż to jakieś 10%,reszta kwitnie na placu, do wyrzucenia.... Moje sugestie dla Klinkier Przysucha: Zmień ie branżę. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca robi wszystko, aby zła atmosfera była utrzymana.

@anonymous, z Twojej wypowiedzi wynika, że nie jesteś pracownikiem firmy, lecz wyrażasz swoje zdanie o oferowanych przez nią produktach, tak? Twój komentarz jest ważny, lecz chcielibyśmy poznać przede wszystkim opinie osób zatrudnionych w klinkier przysucha. Jaki typ umowy jest oferowany przez pracodawcę? Czy polecacie szczególnie jakieś stanowisko?

Ja jestem płytkarzem. Zakładałem schody z noskami. Takiego gówna to jeszcze nie kładłem krzywy nie trzyma w ogóle nic rozmiarów te kwadratowe na podstopień jakby były kwadratowe to bym się nie czepiał, a po umyciu przed spoinowaniem okazały się kolorowe. Trzeba szlifować ranty z boku formy na wszystkich płytkach. Po kontakcie z firma ich produkt jest bajka ale o co chodzi. Tylko tak dalej a zbyt gwarantowany, jak ktoś następny poprosi o zakładanie to uciekam nawet nie oglądam roboty pozdrawiam

Darek

Witam, szukam pracy w tej branży i trafiłem na firmę Klinkier Przysucha. Czy ktoś z osób na forum orientuje się czy prowadzą aktualnie proces rekrutacji?

tommi

Witam, pracujesz może w klinkier przysucha bo chciałbym pogadać, jeśli możesz podaj numer telefonu, pozdro.

Znający firmę i ludzi od lat

No cóż, mnie akurat ta firma i wskazane osoby kojarzą się bardzo pozytywnie...(usunięte przez moderatora) - znam go jako dobrego managera i człowieka z handlowym zacięciem, (usunięte przez moderatora) - na pewno bardzo dobry ceramik i zna się na produkcji, a właściciel - (usunięte przez moderatora) - dla niego mam ogromny szacunek za to, co własną pracą w życiu osiągnął i za to, co zrobił już dotychczas z tym zakładem. Z drugiej strony - wiele tam jest jeszcze ciągle do zrobienia; głównie pod kątem promocji i zarządzania ludźmi. Firma jednak ma szansę (o ile ludzie będą mieć chęć do pracy w niej ...) A Ciebie może zwolnili, że tak Ci się na tego typu opinie zebrało???

Zostaw merytoryczną opinię o Klinkier Przysucha S.A. - Skrzyńsko

Klinkier Przysucha S.A.
2.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Przemysłowa 56
    26-400 Skrzyńsko