Opinie o KERIM w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KERIM. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w KERIM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KERIM w Radom

Goliat

Firma krzak a Ci co pracują w biurze niech idą po rozum do głowy nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora)

Były pracownik ochrony
@Goliat

Byłam na L4, z powodu bólu głowy, mam kostniaka, po dwóch tygodniach zaprosili mnie do biura i wręczyli wypowiedzenie, firma krzak, oszuści

ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE. TO FANI PARTII PO I PRZED WYBORAMI DAWALI PRACOWNIKOM BY PODPISALI SIĘ POD LISTA KANDYTATÓW TEJ PARTII. POZA TYM NIE ZAPŁACILI MI EKWIWALENTU ZA NIEWYKORZYSTANY URLOP. A JAK MASZ KŁOPOTY ZE ZDROWIEM I PÓJDZIESZ NA ZWOLNIENIE LEKARSKIE TO STRASZÀ POLICJÀ. (usunięte przez administratora)

Xyz

Jak to straszą policja w nakim celu?

@Xyz

Odpowiedzi należało szukać u nich, ale myślę, że chodzi za wszelką cenę zatrzymania pracownika z grupą niepełnosprawności, na którego mają zwroty z Pefronu.

Bogdano
@Xyz

Chyba nie policja tylko kontrolą z ZUSu .Co ma policja do zwolnień lekarskich ?????.Jak pracownik jest chory na zwolnieniu to nie ma co się bać komisji. W tej firmie to każdy pracownik jest chory i kwalifikuje się do L 4

poroch

W dniu 08.10.2020 o godz. 17,00 byłem po zakupy w sklepie przy ul Podmiejskiej.Był tam również wasz umundurowany młody gówniarz,który wygadywał bzdury na temat obowiązku noszenia maseczek.Odpowiedziałem mu,żeby się pouczył,poczytał i dopiero po tym coś próbował powiedzieć. Reakcja tego ciecia była nieoczekiwana.Wyzwał mnie od pijaków i w ogóle zachował się jak czysty prymityw My,mieszkańcy Glinic zaczynamy mieć dość aroganckiego zachowania tych (usunięte przez administratora)w czarnych mundurach.

BYŁY PRAC

KERIM FIRMA MANIPULUJĄCA PRACOWNIKAMI I ICH OSZUKUJĄCA. MI KAZALI PODPISYWAĆ CZYSTE KARTECZKI URLOPOWE. NIE ZAPŁACILI MI EKWIWALENTU ZA 12 DNI NIEWYKORZYSTANEGO URLOPU. Z METRA CIĘTY SZEF TO KŁAMCA I OSZUST ZARABIAJĄCY NA BIEDNYCH SCHOROWANYCH LUDZIACH. INTERESUJE GO KASA A CZŁOWIEKA PRACOWNIKA NIE MA. WSTYDŹ SIĘ PSEUDO BIZNESMENIE!!!

Doradca
@BYŁY PRAC

Pip e-skarga

mały
@BYŁY PRAC

Święta prawda . Na słowo urlop władza doznaje wstrząsu . Praca na okrągło bez dnia wypoczynku . Białe kartki to czysta prawda Ni pieniędzy ni urlopu . Taka prawda .Kapitalizm to nie bajka .

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KERIM? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Nie polecam tej firmy . Chyba , że ktoś chce sobie skrócić życie . Zła organizacja pracy . Mobbing na porządku dziennym !!!! (usunięte przez administratora) !!!

biedak

firma krzak płaci 3zl na godzinę gdzie jest inspekcja pracy gdzie wykonane sa postanowienia rządowe o stawkach gdzie związki zawodowe co tak krzycz gdzie umowa o prace zanim podejmiesz prace o kant (usunięte przez administratora) potłuc te wasze ustawy zarządzenie pracodawcy nic z tego sobie nie robią wychodzi na to ze to jedna klika

sympatyczny5811
@biedak

Bzdura jakie 3 zł ? Obecnie od 2020 r pensja brutto wynosi 2600 a netto 1920 zł bez godzin nadliczbowych /

OCHRONIARZ

jako dawny pracownik firmy Kerim (nazwa pochodzi od odwrotności imienia własciciela) czytając te wszystkie opinie moge tylko stwierdzic jedno: właścicielem firmy Kerim jest były sprzedawca papierosów hadlujący na targu radomiaka specjalizował sie tylko w tym temacie. podglądając firme ochroniarską zatrudniona na targu uznał za jedną szanse zyciową gdzie moze zdobyc pieniadze jako przyszły własciciel firmy.

Sylwex

Na warzym miejscu nie parzył pym ile płacą ale musi pyć odpowiednie szewostwo a nie placa

@Sylwex

Na warzym parzył

@Sylwex

Tak może jeszcze Ci darmo pracować szefie???

Mmp

Witam a jak jest w lublinie

Hfffhju
@Mmp

Jak w Honolulu

Stefan

Mam wrażenie, że niektórzy mylą wymagania jakie stawia firma pracownikowi z brakiem szacunku, ja nie narzekam!

Czy są jakieś zmiany w KERIM? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

Animowany

Co domnie do szły złuchy do można już kerimie normalnie pracować i jak kto chce do nawet można pracować nawet na 12h i pensja jest też dobra czekólnie dla osób niepełnosprawnych :)

@Animowany

Tak czególnie

Bobby

Pracowałem 23 miesiące w tej beznadziejnie pożal się Boże firmie i chętnie wymienię kilka aspektów na szybko Po pierwsze zasygnalizowałem nieobecność jednodniową jednak i to nie przeszkodziło zadzwonić i zepsuć mi dzień zamiast rozkoszować się świąteczną oprawą Warszawy powstrzymywałem przekleństwa a tłumaczenie było takie że zawiodła komunikacja po drugie bezczelne wybudzanie ze snu po zejściu ze służby i wydzwanianie w dni wolne od pracy po trzecie nie zwracanie uwagi na zegarek i wydzwanianie o godzinach abstrakcyjnych np 22 okolice północy i pomiędzy godziną 6 a 12 oczywiście po ukazaniu się opinii mogą powiedzieć że tak nie było po czwarte i za razem na koniec co przelało czarę goryczy i zaważyło na wysłaniu wypowiedzenia oraz oddania w pudle stroju i klucza razem to było zadzowonienie do mnie na urlop na Węgry do Budapesztu telefon pod tytułem daj mi klucz od obiektu kiedy w tych dniach co urlop można było zadzwonić do kogo innego a poza tym podzielam opinie odradzające podjęcia pracy w tej firmie dodatkowo po piąte patrole interwencyjne sprawdzają trzeźwość po mimo że nie mają do tego uprawnień jak również robią ci zdjęcia z komórki czy masz mundur czy nie pomijam już zachowanie co niektórych osób z patroli ujmę tylko tyle że poniżej wszelkiej krytyki Podsumowując KERIM nie liczy się z ludźmi poza tym że pensja była na czas ale cała reszta im uciekła nie idzie się jak kolwiek dogadać a jakiekolwiek próby nie odnoszą powodzenia a tym bardziej stawianie pewnych granic na linii pracownik pracodawca jak dalej tak KERIM sobie będzie postępował z ludźmi to w końcu wszyscy po odchodzą a biuro razem kierownictwem będą obstawiać obiekty które sobie nabrali

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie KERIM?

Pracownik firmy Kerim

TYLKO JEDNEGO: CZY MASZ ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI I LEKKA NIE WCHODZI W RACHUBĘ TYLKO POZOSTAŁE DWIE.

Grzesiek

@Sylffi Gdyby taka byłą prawda to firma nie zdobyłaby opinii dobrego pracodawcy!!!

Sylffi
@Grzesiek

Ten kto pracował, pracuje( przy czym wszyscy szukają czegoś innego) wie jak jest.A jest naprawdę złe podejście do pracownika. Nie piszcie o sobie teraz dobrych komentarzyków, bo ten co do Was pójdzie i tak się dowie jak jest. Dobry pracodawca... Bóg widzi i nie grzmi?

Tomi

Absolutnie odradzam. Totalny brak szacunku do człowieka/ pracownika. Jakieś hasła o patryjotyźmie na ich stronie...bzdura. Tak jak wcześniej ludzie pisali, omijajcie z daleka.

Firma nastawiona na wykorzystywanie człowieka - kto mądry ucieknie .

oszukany

jak najdalej od tej firmy -obietnice i to wszystko To że wypłacą podstawę to żadna łaska a gdzie i jak rozliczają nadgodziny ? nie wiadomo ,bo nie ma osoby która to wyjaśni .Gdzie są urlopy ? jak się nie korzystało -znikają? Gdzie obiecane ekwiwalenty za dojazdy? a praca zmiana po zmianie pod rząd to co to jest? a później nie ma śladu w dokumentach.

@oszukany

Większość firm oferuje swoim pracownikom za pracę w nadgodzinach odbiór dnia wolnego w dogodnym terminie. Jeśli natomiast chodzi o urlop, to należy go wykorzystać do końca danego okresu rozliczeniowego. Napisz proszę, jakiego rodzaju umowy podpisuje pracodawca z nowymi pracownikami? Stabilne zatrudnienie to ważny aspekt przy podejmowaniu pracy.

Ja pracuje i jest wszystko ok pensja na poziomie 1700 zł jestem rencistą obiekt mam super z tego co.mi.wiadomo mozna dogadać się z szefem co do obiektu znam ludzi którzy.narzekają na tą firmę ale dla mnie to jest bez sensu

Zbych

Jak najdalej od tej firmy: łamanie praw pracowniczych na każdym kroku .Minimum ze strony firmy maksimum ze strony pracownika

KERIM ma teraz aktualne oferty pracy w Radom. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Nomnom

Odradzam!!!!! Jak najdalej od nich!

Zostaw merytoryczną opinię o KERIM - Radom

• Jak się pracuje w KERIM?

Zobacz opinie na temat firmy KERIM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KERIM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KERIM