GoodMills Polska Grodzisk Wlkp. Sp. z o.o.

Grodzisk Wielkopolski

Opinie o GoodMills Polska Grodzisk Wlkp. Sp. z o.o.

Jolka

Czy możecie napisać jaki jest powód, że tak dawno nikt nic nie pisał na forum? Mam nadzieję, że jest wszystko dobrze ponieważ staram się o prace w firmie!!

Lazur
@Jolka 12.11.2017 08:58

Nikt Ci tyle nie da ile oni obiecają. Jak nie masz innego wyjścia to możesz tam iść tylko po to żeby nie siedzieć w domu.

Piotr
@Jolka 12.11.2017 08:58

Płacą na czas (a nawet wcześniej). Ale to jedyny plus. Praca w tym zakładzie to nie jest praca od 7-15. Non stop na telefonie bez względu na to jaki jest dzień tygodnia. Oczywiście nikt za to nie podziękuje o zapłacie za to nawet nie wspominam.

anonymous

anonymous
@anonymous 23.12.2017 20:34
A co powiecie o Straduni?? Mialem tam kolege ale sie zwolnil? Napiszcie cos wiecej o goodmills w straduni....

No cóż musiałbyś sam zobaczyć...

Weronika

@m, dlaczego nie polecasz? Czy spotkały Cię jakieś nieprzyjemności ze strony GoodMills Polska Grodzisk Wlkp. Sp. z o.o.? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy?

?

A możesz napisać co i jak dokładnie @m i dlaczego nie polecasz? Bo wszyscy tutaj jakoś tajemniczo o tym wszystkim piszą..nikt nie powie jaka jest tutaj stawka czy jaki rodzaj umowy tylko,że albo kierownik komuś nie pasuje albo zwykłe "nie polecam"

m

nie polecam

Bond

Witam,nie polecam, słyszałem od byłego pracownika magazynu czy tam wózkowego,że jest tam taki Wielki Pan Kierownik na tym magazynie który z pracowników nie robi sobie nic a traktuje ich jak powietrze.Typowy wiejski kierowniczek z jednej okolicznej wiochy któremu stanowisko wali w dynię.Nie polecam mimo,że tam nie pracowałem a znam tylko z opowiadań byłego pracownika

ANONIM, czyli pracowałeś na magazynie/załadunkach w diamant, czy tam GoodMills, tak? Możesz napisać ile tak orientacyjnie wynosiło to wynagrodzenie, bo krążysz wokół tematu, ale zero konkretów. Co zapewnia pracodawca do pracy (ubrania, woda itp.)?

Arturo

No to czas by napisać kilka słów o tej firmie a w zasadzie przestrzec przed nią wszystkich normalnych ludzi. Zaczyna się od umowy zlecenia, kwota oczywiście niższa od tej, o której mowa na rozmowie kwalifikacyjnej, za badanie lekarskie trzeba zapłacić z własnej kieszeni. Zaczyna się praca - laboratorium, to bardziej muzeum, gdzie sprzęty dosłownie rozpadają się w rękach, ale to da się znieść. Gorzej z tymi fałszywymi klempami, które za plecami rąbią [usunięte przez moderatora] jedna drugiej. Jeśli chodzi o ich badania, to kupa śmiechu, jedna twierdzi, że zboże jest dobre inna, że śmierdzi i bądź tu mądry! Co w takiej sytuacji ma zrobić nowy pracownik, który ma poznać procedurę badania? Niestety od tych pań niczego się nie da nauczyć... Kolejna porażka to godziny pracy, [usunięte przez moderatora]. Nowy pracownik staje się popychadłem i słyszy teksty typu jutro na tą, pojutrze na tamtą, co ustalają między sobą "koleżaneczki" dużo wcześniej i nie raczą włączyć w te ustalenia nowego pracownika. Co gorsza człowiek nie wie co robić, bo jednego dnia kierownik przekazuje informację, a drugiego "koleżaneczki" mówią co innego. Do wszystkiego dochodzi fatalna organizacja pracy. Na produkcji nic nie lepiej, brak sprzętu, narzędzi, ale wymagania są. Strasznie zimno, przeciągi i weź tu wytrzymaj nie wiadomo ile godzin! Nic dziwnego, że ludzie uciekają po dwóch dniach - można stracić nie tylko zdrowie, ale i nerwy...

moja koleżanka była tam kiedyś ph, z tego co mi opowiedziała, to prezes ją na koniec tak potraktował, że gdyby sprawa dotyczyła mnie, to sprawa stanęłaby na wokandzie sądowej. Osobiście więc nie polecam. chyba, że ktoś nie ceni swojej godności. Nie wiem, czy coś tam się zmieniło od tamtego czasu. Podobno najlepiej było za dyrektora Adama, a teraz nie wiem....

Miałem okazje pracować w firmie "Aurora" co prawda wypłata terminowa,lecz z warunkami juz nie tak kolorowo jedna osoba robi za trzy etaty sobota,niedziela to normalka,ciągłe awarie mechaniki młyna ogólnie niepolecam.

Panowie , chyba nie macie pojęcia o czym mówicie ja prpracuje tutaj od początku. Przedtsawiciele to nie mam pojęcia, pewnie przychodza i odchodzą - chcieliby by pewnie zarabiac i nic nie robić, Faktem jest że cały zas pracujemy na "okragło" więc chyba wszystko sprzedają. Ja (usunięte przez moderatora) co dziennie na magazynie ale w naszym regionie to jedna z lepszych firm, gdybyście wiedzilei co dzieje się u nszej konkurencji, próbowałem tam się dostać do pracy :)))) śmiech na sali ile pałcą. Co do szefów dla mnie to obojetne kto to jest, ważne że pałcą - co do warunków PIP bywał tu czesto więc chyba ktoś coś plecie.

Masz racje kolego, tu pracuje duzo ludzi bez perspektyw dlatego daja soba pomiatac.

q2
@anonim 26.01.2011 18:38

jako kto tam prcujesz, że tak ci dobrze? ja mam minimum za ten (usunięte przez administratora).

Ja tam sobie chwale. Po przeliczeniu ile zarabiam w Diamancie, a ile zarobiłbym w Reichu (koszty życia tam, rozłąka z domem), zdecydowaliśmy z żoną ze zostane na miejscu. A że wymagają, za tą kasę nie widzę problemu, a płacą jak w zegarku, co miesiąc max do 8 kasa na koncie. Już tacy jestesmy, Polacy, że chcielibyśmy żyć łatwo lekko i przyjemnie, no i oczywiście duzo kasy!!!

Rządzi tam prezes (usunięte przez moderatora) i tyle. Rządzi i dzieli. Wszystkich traktuje wyłącznie instrumentalnie włącznie z marionetkowym wiceprezesem (usunięte przez moderatora) - odchodzą lub są wyrzucani. Pracownicy magazynu i młyna doś często nie wytrzymują złych warunków pracy, więc jest duża rotacja. Gdyby była tam PIP to wtedy działoby się, oj działo!

Witam, czy ktoś coś wie o tej firmie? Słyszałem, że tam dość beznadziejny prezes, który przedmiotowo traktuje klientów firmy i przedstawicieli handlowych. Znajoma mówiła, że kogoś szukają, ale ponieważ tam teraz pracuje, to nic mi więcej nie powie, ale odradza... O co chodzi?! Może ktoś coś napisze, czy warto tam startować...

T450

Prawda !! Ale podobno tyle sie zarabia ze za granice nie trzeba jezdzic hahaha

Zostaw opinię o GoodMills Polska Grodzisk Wlkp. Sp. z o.o. - Grodzisk Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GoodMills Polska Grodzisk Wlkp. Sp. z o.o.