Delfin Sp. z o.o.

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o Delfin Sp. z o.o.

BYŁY PRACOWNIK firma którą prowadzi dwoje wspaniałych fachowców nieznających się absolutnie na rozbiórkach i wyburzeniach. Na porządku dziennym występuje krętactwo i oszustwo do potęgi entej. Każdy pracownik jest traktowany jak śmieć! I musi upominać się o swoje należne wynagrodzenie. Obecnie wykonuje prace w ,,PREFABET Kozienice'' Mógł bym napisać dużo więcej. NIE POLECAM TEJ FIRMY DELFIN WYBURZENIA I ROZBIÓRKI szkoda czasu i zdrowia!

Edyta

@Operator2, możesz napisać o co chodzi? Rozumiem, że miałeś nieprzyjemne doświadczenie z firmą? Wielu kandydatów szukających pracy, odwiedza forma, wszelkie informacje pracowników są przydatne i pomocne w podjęciu decyzji o współpracy z firmą.

Operator2

Zgadzam się z operatorem dziadostwo jak cholera stara najgorsza potrafi oczy zamydlic a potem odwrócić kota ogonem UWAGA na tą firmę DELFIN rozbiórki OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

kamil

Kurde ludzie to jest forum firmy z Ostrowca Świętokrzyskiego, która zajmuje się wyburzeniami, rozbiórkami, budową a nie ściekami ;// i tam owszem szukają ale kierowników budowy

Operator

NIE Polecam ODRADZAM szefostwo nadaje sie do chandlu pietruszką na wiejskim rynku a nie prowadzeniem firmy . Kłamstwa to ich piorytet obiecują

Zuza
@Operator 08.04.2013 10:02

Z jakiego miasta ten Delfin o którym piszesz?

Zostaw opinię o Delfin Sp. z o.o. - Ostrowiec Świętokrzyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delfin Sp. z o.o.