Opinie o ALU-MONT w Śladków Duży

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ALU-MONT, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ALU-MONT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALU-MONT w Śladków Duży

Magda Nowy wpis

Może ktoś napisze rzetelnie pare słów o firmie?

Były pracownik i koledzy Nowy wpis

Panowie ci co zostali skrzywdzeni proszę złóżcie skargę do Państwowej Inspekcji Pracy. Ja już to zrobiłem. Pracowałem 6 miesięcy i nie miałem opłaconego ZUS. Takich spraw będzie miał więcej.

anonim Nowy wpis

11 Nowy wpis

Jeżeli piszesz takie bzdury niczym nie potwierdzone , przy czym oskarżasz podając imię i nazwisko to sam powinieneś ujawnić swoje, a nie ukrywać się.

@buka no ale tym sposobem to bedzie sie omijac wiekszosc panstw w Europie a nie uwazam ze to dobrry pomysl jest

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

byly pracownk

ztrudniaja wszystkich bo tam juz nie ma komu robic pracodawca i kierownk warci siebie oszusci

roman

@oki, pewnie rozmowa kwalifikacyjna nie za bardzo się różni od innych tego typu rozmów, moim zdaniem pytania standardowe na pewno będą czyli o to dlaczego chcesz u nich pracować czy własnie jkie miałes obowiązki na poprzednim stanowisku itd, a co do samej rekrutacji to nie wiem z ilu etapów sie składa.

oki

Obecnie firma ALU-MONT może samodzielnie poprowadzić realizację zadań dotyczących wykonania od podstaw elewacji wentylowanych a także przeszklonych konstrukcji aluminiowych nic wiec dziwnego że potrzebują fachowców, a jesli takich nie ma to dzieje sie to co widać dlatego interesuje mnie jeszcze sprawa związana z rekrutacją, tzn.w jaki sposób poszukują nowych pracowników i jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna

Sysia

Mój mąż pracował u tego Pana. Pieniędzy nie dostał tak samo jak inni. Obiecywane miał ze będą pieniądze. Pan (usunięte przez administratora)zmienił nr i nikomu go nie ujawnia. Stracilismy kontakt. Jestem matką kilkumiesięcznego dziecka na marnym zasiłku, mąż na nas zarabiał. Muszę kupić dziecku mleko, pieluchy, opłacić rachunki... za co??? Nie powiem małemu że dziś nie będzie jadł bo Pan tatusiowi nie zapłacił za prace. Co to za człowiek??? Dlaczego nikt go nie usadzi????

maniek

ktoś jest niezłym imbecylem skoro uważa ze strona do opisywania firm posłuży mu do załatwienia jakiś spraw które są wymysłami ja osobiście dobrze znam (usunięte przez administratora) i wiem że jest ok tak jak firma Alu Mont w której pracuje obecnie jeżeli masz jakiś problem a znasz (usunięte przez administratora) to się z nim spotkaj a przy okazji naucz się pisać

martiniooo

Nie polecam tej firmy.

Sebastian S

Witam jak jesteś taki mądry i się posługujesz czyimś nazwiskiem bo nie masz jaj żeby się ujawnić ale ja się dowiem kim ty jeste (usunięte przez administratora) bez jaj ale będziemy inaczej rozmawiać fajo.

Sebastian Szczerbaty

Potwierdzam to zakłamany oszust ,kłamie w oczy ,ja kłamie to mróga jego trik. Nie płaci wszystkich pieniedzy ,tylko płacze ,a dom buduje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) kręt i (usunięte przez administratora)

sus
@Sebastian Szczerbaty

Witam , firma nie jest zła ,jest jak każda inna . Wypłata zawsze na czas, dojazd zapewniony ,ja nie narzekam .Kto chce pracować to pracuje ,komu się nie chce to wszędzie będzie mu źle . Szef ok.

Irvin

(usunięte przez administratora). Najlepiej jak byś nie maił swojego życia ani rodziny - praca 6 dni w tygodniu czasami 7 a jak przychodzi do wypłaty to jeszcze ucina pod byle pretekstem.

Sebastian

Nie polecam nikomu tej firmy ,[usunięte przez moderatora] to nieuczciwy pracodawca ,wszystko co mówi to kłamstwo ,obiecuje dużo a nie daje nic ,nie rejestruje robi się tam tylko na czarno mało płaci to typowy oszust i kłamca kawał złodzieja .BOGACI SIĘ NA PRACY LUDZI . Kupuje samochody mieszkania itp. a mówi że nie ma pieniędzy . Nie polecam to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ALU-MONT - Śladków Duży

ALU-MONT