Piotrowski Juist

Opinie o Piotrowski Juist

M

Jako wieloletni sezonowy pracownik firmy, myśle ze mogę się wypowiedzieć w sposób na tyle obiektywny by osoby, które chciałyby zacząć prace w tej firmie nie musiały kierować się ponizszymy w większości bardzo prostackimi opiniami. Nie ma nic za darmo, jak ktoś wyraża swoje rozgoryczenie po odbyciu kilku dni pracy w sposób : wyzysk czlowieka____> to chyba nie wie co oznacza słowo wyzysk :) kompetencja za równo ze strony szefa jak i szefowej na wysokim poziomie. Zawsze idzie się dogadać . Każdy jest tylko człowiekiem. Z całego serca polecam osobom, które nie maja w zwyczaju narzekać na byle co, a pracować w bardzo dobrych warunkach :) polecam M

ilona

jakie premie? może widzi je jakiś przydupas ale nie zwykli pracownicy.Jak Tobie nie zabiorą kasy to premii nie ma....praca w soboty na sprzątaniu magazynu za darmo....Myśle ,że te pozytywne opinie pisze sam P.Piotrowski

tak-sobie

Nie zgodzę się z żadną tu opinią. Pan Piotrowski faktycznie może i wymaga ale też i płaci zgodnie z wymaganiami. Ale takie są warunki na wyspie Juist. Prawda jest taka że jak coś umiesz i pracujesz bez ściemiania to zarobisz. Fakt Piotrowski chce być bardziej niemiecki od Niemców ale wyrabia sobie markę. Nie można mieć mu tego za złe. Problemem, jak zwykle, są polskie przydupasy. Ukraińcy u niego pracujący są ok. A polacy jak zwykle. Reasumując. Polak pracujący u niego najpierw ci mówi olej to, zrobi się, rób jak ja Ci pokazuje, a później robi ci koło pióra. Oczywiście są wyjątki. Pozdrawiam Artura.

ODYSEUSZ

Wpadłem przypadkiem na ogłoszenie dot. pracy na wyspie i dziękuję Wszystkim za komentarze wyżej , te dobre i te złe , opinie już sobie wyrobiłem , nie jadąc tam............... NA SZCZĘŚCIE

Ogrodnik

wszyscy nadają się do pracy

chcesz pracę?!

Maja

Pracujesz w Piotrowski Juist? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity można liczyć?

pit

Miałem ostatnio przyjemność pracować na wyspie u Pana Piotrowskiego. Czytając powyższe komentarze muszę przyznać że bardzo odbiegają od rzeczywistości. Atmosfera w pracy bardzo pozytywna, warunki finansowe oraz płatność - spełnione zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Warunki mieszkaniowe na godnym poziomie. Jeśli ktoś przyjeżdża na wyspę z myślą że chwilę "pościemnia" lub poimprezuje i przywiezie worek pieniędzy do Polski to się grubo myli albo pozostawia komentarze tak jak te powyższe ! Jeśli chcesz zarobić i pracować w ludzkich w warunkach to polecam, tylko trzeba dać coś od siebie. POLECAM !

full

Ja to bym się chętnie załapał, a skoro warunki finansowe odpowiadają każdemu to nic dziwnego, że są tak popularni. W końcu odpowiednia premia urozmaica pracę.

Cichy

Wszystko co pisze nizej to prawda pracowałem tam z moja kobieta przez 2 miesiace firma o ch** rozbic :) nie szanuje ludzi , sprzatanie kantorka na złom co weekend za darmo(2h~~) jezdzenie od pkt do pkt gdzie wykonujemy usługi (np.ogrodnicze) nie mamy za to placone a wyspa ma 14km praca w deszcz praca po min.12h

FURIA

Prawda. Ostatnio sa zatrudnieni nawet osoby z Ukrainy. Podpisuje sie pod każdym negatywnym wpisem na tym forum. Pracowałem tam kilka lat.

kuba

tak te opinie ,które tu są ..to szczera prawda.....jak masz chody u szefa.....to nawet jak przyjdziesz pijany do pracy to nic Tobie nie zrobi...pokrzyczy i wszystko.Trzeba być w tej firmie gruboskórnym.....idzie to przeżyć....

Mirecki

No ja Wam powiem moi drodzy, ze jestem trochę zdziwiony widząc te wszystkie negatywne wpisy, dużo słyszałem o firmiee, ale raczej nic negatywnego dlatego szok

WIELKI SZUU

Witajcie,znowu mi zlikwidowali mój prawdziwy wpis o tym cymbale i nierobie?Ludzie jeżeli chcecie za darmo (usunięte przez administratora) od świtu do wieczora późnego ,w deszczu,zimnie za damski (usunięte przez administratora) to wasza sprawa.Tylko będziecie jeździli tym zjebanym rowerkiem od końca wyspy,do końca wyspy i tak w koło ,cały czas.Ja tam (usunięte przez administratora) dłuższy czas,bardzo tego żałowałem,zrobiłem duuuuży błąd!!!! Zarobiłem tyle co mucha nasra na jego jedzenie?To wykorzystywacz,pięknie mówi wszystkim przez telefon,złote kondony będziecie zbierać na wierzbie??Tam jest od (usunięte przez administratora) co mają siedzieć w pudle,dlatego nie maja wyjścia i jebią za miskę ryżu,dniówka (usunięte przez administratora) Jak widziałem jego przydupasów,w czarnych esesmańskich ubiorach,to mi się chciało pawia puścić na ich mordy fryc-owskie.Czytałem ostatnio że znowu szuka ludzi żeby za darmo (usunięte przez administratora) na jego mordę wredną!!! Omijajcie tego barana co jeździ ponoć najlepszym rowerem na wyspie z daleko (usunięte przez administratora)

Basio

I ten ostatni post mówi całą prawdę o tej boże pożal się firmie kariery tam nikt nie zrobi i pamiętajcie że w sklepie na wyspie cenny razy 2 więc koszty utrzymania o wiele droższe niż na lądzie.Życze powodzenia samobójcą.

Basia

Zgadza sie Kowal ale widząc tu ludzi i czytając opinie to krew zalewa jak mozna tak oczerniac ludzi,wcześniej napisałam każdy z nas jest tak traktowany jak na to zasługuje,pozdrawiam

Kowal

Dokładnie tak @Basia. Ja tej firmy nie znam, więc nie chcę się wypowiadać, czy jest źle, czy dobrze, ale wydaje mi się, że w każdej, ale to dosłownie każdej placówce pracowniczej w Polsce są różni ludzie, różne zasady i różne dni. Każdy dzień to dla człowieka co innego, gorszy humor czy obowiązki. Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego kosza.

Basia

Widząc te komentarze stwierdziłam ze i ja cos napiszę,pracowalismy z mężem 1,5 msc i nic złego nie widziałam szaf to osoba bardzo zdecydowana pewna siebie i swego bardzo kąkretna jeśli tak powie tak ma byc jeśli jest ktoś dobry w swojej pracy dobrze wykonuje obowiazki a przede wszystkim przychodzi do pracy trzezwy to jest dobrze traktowany mąz był bardzo zadowolony,i nigdy nie był zle potraktowany wiec po co ludzie te brednie czepiacie sie o wszystko,jesli ktos ma lewe rece do pracy lubi wypic to co sie dziwic ze jest zle traktowany tak jesteśmy traktowani jak na to zasługujemy,pieniadze co prawda nie za wielkie ale ty decydujesz czy chcesz za to pracowac wiec po co sie czepiać zawsze wszystko na czas,zapewnione mieszkanie w bardzo dobrych warunkach.Co do szefowej to nie rozumiem tych złych opini co do tej osoby ona ma bardzo dobre serce kazdemu we wszystkim pomoze i zawsze bardzo dobrze traktuje ludzi tak jak na to zasługuja,nigdy nie byłam zle potraktowana mimo ze odeszłam z dnia na dzien(ze względu na dziecko) zachowała sie z twarza,ja mysle ze te wszystkie wasze komentarze na temat firmy Piotrowski sa zbędne tam pracuje duzo ludzi po kilka lat i jakos sie trzymaja kazdy po cos przyjezdza i sam decyduje czy mu sie podoba czy nie,czy odpowiada praca czy nie ale ludzie pamietajmy o tym ze pracować trzeba umiec!!!!!!!! pozdrowienia dla państwa Piotrowskich

jacek

Uszanowanie all popre te negatywne komentarze bo miałem okazję spędzić tam kilka dni i powiem szczerze nie opłaca się tam być szkoda zdrowia i nerwów z tym pożal się Boże szefem to poprostu zły człowiek któremu zależy tylko na pieniądzach i nie liczy się z drugim człowiekiem potrafi potraktować cię jak szmatę i nieważne czy jesteś starszy i oczywiście tego pana żona jest taka sama słyszałem od kobiet które tam pracowały życzę powodzenia tym co się tam wybiorą i szczerze współczuję.

Grabek

To ile zarabiasz ustalone masz na początku. 8,5 euro to minimalna stawka ...po odjęciu ubezpieczenia, opłaty za mieszkanie zostaje ci w granicach 5 euro ... rozumiem że w Polsce nie płacisz za mieszkanie itp. i cała zarobioną kwotę przeznaczasz na przyjemności. Poza tym z tego co wiem pracuje tam kilku Niemców. Czytający te posty sami wyciągną wnioski, czytając te obelgi i kłamstwa o Piotrwoskim. Brak słów...

Zostaw merytoryczną opinię o Piotrowski Juist - Juist

• Jak się pracuje w Piotrowski Juist?

Zobacz opinie na temat firmy Piotrowski Juist tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotrowski Juist?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piotrowski Juist?

Kandydaci do pracy w Piotrowski Juist napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piotrowski Juist