Protecta Finance

Włocławek

Opinie o Protecta Finance

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w Protecta Finance. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

olek

Wiele firm tego typu, dlatego skoro działają aż 8 lat, to sądzę, że można im powierzyć swoje finanse. A tym bardziej podjąć tutaj pracę, by zdobyć doświadczenie :)

sajmoon

Pracuję od 1,5 roku w Protecta. Jestem doradcą terenowym. Szukam klientów i pomagam się im zabezpieczyć. Praca jest trudna, wyamaga wielu spotkań, wiedzy, czasu i wyjazdu. Niemniej lubię ją bo widzę, że mój wysiłek naprawdę pomaga przedsiębiorcom zabezpieczyć ich biznes. Dwóch moich klientów już mi podziękowało, że trafiłem do nich w czas i w porę zabezpieczyliśmy ich interesy odpowiednim planem sukcesji. Co do firmy to jestm zadowolony. Atmosfera jest odpowiednia. Pracowałem wcześniej w korporacji i tam były straszne naciski na wyniki i mały szacunek do człowieka. Tutaj firma jest mniejsza a atmosera bardziej rodzinno-koleżeńska co mi akurat odpowiada. Zarobki są również przyzwoite oczywiście jeżeli ma się wyniki.

puchałka23

zaleSia spróbuj złożyć CV, skoro szukają kogoś do działu prawnego to może aplikantów i praktykantów również poszukują.

zaleSia

Jestem na III roku prawa, nie wiecie czy w Protekcie szukają kogoś na praktyki?

justyś

tommy nie wiem czy to te same osoby, ale atmosfera na rozmowie o prace w tej firmie jest naprawdę na wysokim poziomie. Nie jest łatwo, bo aplikowałam na stanowisko kierownika działu prawnego. I wiem, że dużo muszę się jeszcze nauczyć. Mają ściśle określone cele i wymagania.

Marta

W zeszłym tygodniu byłam u nich na rozmowie rekrutacyjnej. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Już od samego początku było bardzo miła atmosfera. Umówiła mnie na rozmowę pani, która wszystko mi wytłumaczyła i odpowiedziała na moje pytania.Kolejnym etapem była rozmowa z panem prezesem. Merytoryczne pytania i bardzo ciekawa konwersacja. Jestem pozytywnie zaskoczona.

Bartek

Widziałam oferty pracy. Szukają kogoś do działu prawnego. Wszystko wskazuje na to, że firma się rozwija.

Marta

5 lat temu odbywałam u nich staż. Wtedy...firma jak wiele innych firm na włocławskim rynku. Dzisiaj,gdyby nie koleżanka, która tam pracuje, nie uwierzyłabym, że tak się pozmieniało. Bardzo dobra pozycja na rynku, kompetentny zespół. Miła i fachowa obsługa. Pracowników też doceniają za pracę i zaangażowanie.Złożyłam CV może uda się nawiązać współpracę.

Mariola

Pracowałam w Protecta 4 lata. Rozwinęłam skrzydła, wiele się nauczyłam, miałam szanse rozwoju i szkoleń.Byłam bardzo zadowolona, bo takich miejsc we Włocławku jest bardzo mało, gdzie doceniają pracownika.Przebywam na urlopie wychowawczym i mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę.

Edyta

Pracowałam w Protekcie przez 3 lata i śmiało mogę powiedzieć, że to bardzo stabilna firma.Gdyby nie sytuacja rodzinna(wyjazd za granicę) na pewno pracowałabym do dziś. Firma zajmuje się sukcesją i naprawdę pomagają wielu przedsiębiorcom w trudnych sytuacjach.

Karol

Współpracujemy z tą firmą od 8 lat. Bardzo kompetentny i zgrany zespół.Zawsze można liczyć na ich pomoc. Sympatyczni i pomocni.

Wojtek

Znam dobrze firmę bo jestem jej doradcą. Najbardziej cenię soebie to, że Protecta to NIE JEST korporacja. To bardzo pomaga mi w pracy, gdyż kiedy potrzebuję coś zmienić w ofercie, zrobić coś pod klienta bo tego właśnie wymaga sytuacja to zawsze dogadam się z kierownictwem firmy. Tego nie da się zrobić w korpo. Poza tym szefowie są doświadczeni i wiedzą co robią. Jeżeli, ktoś rzetelnie pracuje jako doradca to tutaj zarobi dobre pieniądze.

Kasia

Pracuje w tej firmie 3 lata. I wiem jedno. Lubię to co robię :) ta praca daje mi przede wszystkim niezależność:)Miałam szczęście bo trafiłam na fajną kadrę, na której wsparcie mogłam liczyć.Jeśli chcesz mieć fajną pracę to w Protekcie naprawdę warto spróbować.

Ilona

Pracowałam z nimi w 2013 roku. Miło wspominam współpracę. A trochę już firm przerobiłam i z racji branży cały czas jestem zmuszona szukać czegoś nowego. Jednak w Protecta Finance z Włocławka spotkałam się z miłą atmosferą i dobrym wynagrodzeniem motywacyjnym. Plus za jasną i klarowną misję firmy jaką jest pomoc przedsiębiorcom. Zarząd tworzą bardzo uczciwi i kompetetnii ludzie. Jeżeli ktoś jest dobry w pracy doradcy terenowego, potrafi to robić i wie jak na polskim rynku traktuje się doradców to tutaj będzie zadowolony. Polecam

generalli

Flustracja pracowników Protecty pogłębia się, jak zawsze w sytuacji gdy osoby inteligentne zmuszone są do wykonywania poleceń ludzi głupich. Firma dziwna i podejrzana. Unikajcie jej.

Leszek Ch.

Pracowałem dla Protecta Finance w latach 2010-2012. Współpracują z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi (ubezpieczenia grupowe to moja działka) co daje sporo możliwości, Wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do osiąganych rezultatów, niezłe wsparcie w sprzedaży. Czytałem niepochlebne opinie o PF ale zwykle odnosiły się do firmy z Kalisza o takiej samej nazwie. Włocławek to przede wszystkie firmy a Kalisz detal i drobnica.

Zostaw opinię o Protecta Finance - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Protecta Finance