Usługi Transportowe Waldemar Michalski

Tuliszków

Usługi Transportowe Waldemar Michalski

Opinie o Usługi Transportowe Waldemar Michalski

Tonik

Jeśli ktoś nie pracuje w firmie to nie musi zabierać głosu. Mając chęci do pracy będzie zadowolenie.

dp

tRAGEDIa to malo powiedziane. Teraz Ukraincow biora, bo taniej. Smiac sie chce z tych "byznesmenow". Żona na placu wyplate wydaje,bo waldziu sie boi spojrzec kierowcy w oczy.

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w usługi transportowe waldemar michalski. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Filip

Niestety ale są osoby, które tylko narzekać potrafią?

Bick

Masakra po 3 tyg zagranicą wracam na 3 dni do domu i już patrzą żeby mnie wysłać a na zjazd przezuty z Poznania pod Konin.

Jak wygląda praca w usługi transportowe waldemar michalski? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

riki

polecam ta firme jest ok pracuje 5 lat szefostwo wporzadku

polldek

widze, że ta firma jest spółką akcyjną należącą do międzynarodowej grupy przemysłowej PCC SE z siedzibą w Duisburgu (Niemcy), wiec już mają naparde dobra pozycje na rynku pracy tak jak widze, ale ofert brak.

byly pracownik

auta trzeba myc jeszcze samemu?

majk

za 0,27gr z km powodzenia

piter

firma super jestem zadowolony ,własciciele pomogli mi wyjsc z dolka finansowego,naprawde super ludzie ,jesli bedzie tak jak do tej pory to chce pracowac tu długo, długo -polecam każdemu ta firme

tomi

polecam ta firme jest wyplacalna na czas robota poukladana sprzet wyszykowany

drajwer

kolego rzetelny chyba nie jestes taki rzetelny (usunięte przez administratora) i nie narzekam szefostwo ok sprzet ok i praca ulozona dostaje wszystko co mi sie nalezy a skoczki i kombinatorzy zawsze beda narzekac POLECAM TA FIRME

tom

firma ok kasa na czas pracuje od roku i bardzo mi sie tu podoba szefowie super goscie polecam

kozak

(usunięte przez administratora) ja pracuje kilka lat i jest ok kasa na czas i nie mala sprzet wyszykowany a szefostwo jak zatko gdzie osobiscie pracuje przy sprzecie dlatego powiedz prawde kolego zanim kogos oczernisz

robi

Też pracuje w tej Firmie i jest wszystko OK. Wyplata na czas, Szefostwo w porządku idzie się dogadać. Pracuje tu kilka lat - mnie nikt nie obciążył. Kolego RZETELNY opinia z tamtego okresu świadczy o tym,że wyleciałeś za kradzież paliwa-przekombinowałeś. Polecam tą FIRMĘ.

rzetelny

nie radze pchać się do tej firmy zarobisz mało i jeszcze połowe musisz oddać za przepaly i uszkodzenia, traktuja kierowców jak[usunięte przez admina]i a sami [usunięte przez admina],uwarzająlkie się za wielkich szefów a jeden z drugim pojęcia o jeżdzie nie mają morze prawo jazdy na taczce zdawali odradzam,żeby zarobić musisz z tachem kombinowac a jak przychodzi co do czego umywają ręce

Zostaw opinię o Usługi Transportowe Waldemar Michalski - Tuliszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Transportowe Waldemar Michalski