Opinie o Usługi Transportowe Waldemar Michalski w Tuliszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Transportowe Waldemar Michalski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi Transportowe Waldemar Michalski o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Waldemar Michalski w Tuliszków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Usługi Transportowe Waldemar Michalski?

Daf2 Nowy wpis

Super firma, dobre zarobki pieniadze odrazu robota uporządkowana

Jak często w Usługi Transportowe Waldemar Michalski odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 26 października na Praca.gov.pl, obiecują bogaty rozwój.

DAF Nowy wpis

JAK CZYTAM TE OPINIE I SLUCHAM OPOWIESCI NA PARKINGACH TO W WIEKSZOSCI NIKOMU NIE IDZIE DOGODZIC A PRACUJE TU JUZ 8 LAT I Z OPSERWACJI WIDZE ZE CI KTORZY NAJWIECEJ NAZEKAJA NALEZA DO GRUPY POSZUKIWACZY WRAZEN I Z ZASADY PO JAKIMS CZASIE WRACAJA DO PRACY DLATEGO NIE MOGE ZROZUMIEC JAK BYLO IM TAK ZLE W TEJ FIRMIE TO CO TU SZUKAJA PONOWNIE ??????? WIADOMO ZE Z PUSTEGO TO I SALOMON NIE NALEJE

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Usługi Transportowe Waldemar Michalski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Nie jest tak źle i nie jest tak dobrze na początek kariery w transporcie Europa zachodnia Polecam

Olga

No to poleciłeś, ani plus, ani minus :D Ale serio, ile się zarabia jako taki początkujący kierowca C+E na zachodnie trasy? Mój facet będzie się przekwalifikowywał, jego robota bez sensu w kryzysie jest..

Grzesiek

Najwięcej negatywnych opinii mają byli pracownicy, dziwny zbieg okoliczności?

heloelo
@Grzesiek

Bo oni najlepiej wiedza jak bylo.

polldek

widze, że ta firma jest spółką akcyjną należącą do międzynarodowej grupy przemysłowej PCC SE z siedzibą w Duisburgu (Niemcy), wiec już mają naparde dobra pozycje na rynku pracy tak jak widze, ale ofert brak.

@polldek

Że jak? Siedzibę mają w dziupli w Tuliszkowie i pozycję to mają taką że szkoda gadać czyli żadną.

Tonik

Jeśli ktoś nie pracuje w firmie to nie musi zabierać głosu. Mając chęci do pracy będzie zadowolenie.

Jan
@Tonik

Popieram.

@Jan

Sami sobie pozytywne opinie piszą. Omijać szerokim łukiem.

dp

tRAGEDIa to malo powiedziane. Teraz Ukraincow biora, bo taniej. Smiac sie chce z tych "byznesmenow". Ż(usunięte przez administratora)

Filip

Niestety ale są osoby, które tylko narzekać potrafią?

Bick

Masakra po 3 tyg zagranicą wracam na 3 dni do domu i już patrzą żeby mnie wysłać a na zjazd przezuty z Poznania pod Konin.

riki

polecam ta firme jest ok pracuje 5 lat szefostwo wporzadku

byly pracownik

auta trzeba myc jeszcze samemu?

majk

za 0,27gr z km powodzenia

piter

firma super jestem zadowolony ,własciciele pomogli mi wyjsc z dolka finansowego,naprawde super ludzie ,jesli bedzie tak jak do tej pory to chce pracowac tu długo, długo -polecam każdemu ta firme

tomi

polecam ta firme jest wyplacalna na czas robota poukladana sprzet wyszykowany

drajwer

kolego rzetelny chyba nie jestes taki rzetelny (usunięte przez administratora) i nie narzekam szefostwo ok sprzet ok i praca ulozona dostaje wszystko co mi sie nalezy a skoczki i kombinatorzy zawsze beda narzekac POLECAM TA FIRME

tom

firma ok kasa na czas pracuje od roku i bardzo mi sie tu podoba szefowie super goscie polecam

kozak

(usunięte przez administratora) ja pracuje kilka lat i jest ok kasa na czas i nie mala sprzet wyszykowany a szefostwo jak zatko gdzie osobiscie pracuje przy sprzecie dlatego powiedz prawde kolego zanim kogos oczernisz

robi

Też pracuje w tej Firmie i jest wszystko OK. Wyplata na czas, Szefostwo w porządku idzie się dogadać. Pracuje tu kilka lat - mnie nikt nie obciążył. Kolego RZETELNY opinia z tamtego okresu świadczy o tym,że wyleciałeś za kradzież paliwa-przekombinowałeś. Polecam tą FIRMĘ.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Waldemar Michalski - Tuliszków

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Waldemar Michalski?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Waldemar Michalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Waldemar Michalski?

Usługi Transportowe Waldemar Michalski
  • ul. Juliusza Słowackiego 12
    62-740 Tuliszków
  • NIP: 6681444987 REGON: 310320472

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042