Bank BPH S.A.

Poznań

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Bank BPH S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank BPH S.A.

wistar

Pracuję w BPH od 14 lat. Moje oczekiwania co do pracy, płacy .. zmieniały się razem z kolejnymi fuzjami. Ale najważniejsze w pracy jest to do jakiego zespołu ludzi trafisz. W moim mieście (300 tys mieszk) załoga w oddziale jest bardzo zgrana. Atmosferę tworzą ludzie i oni ją kształtują. Dla nowego pracownika jest to niestety do końca wielka niewiadoma na jakich ludzi trafi, ale uwierz mi, że i u mnie, i w sąsiednich oddziałach atmosfera jest OK. Jako doradca KI spokojnie można zarobić 1500 premii m-cznie (kredyt got w kwocie 60.000 z podstawowym ubezpieczeniem na wypadek śmierci da ci połowę tej kwoty). Budując swój portfel klientów i zbierając klientów z reko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cji wyrabiam plany co miesiąc. Oczywiście są momenty, że wątpię, czy w tym m-cu wykonam plan, ale nic na siłę. Najważniejsze - pracuj tak, abyś nie uciekał przez klientami na ulicy i mógł spojrzeć na siebie w lustrze - a efekty sprzedażowe będą. Życzę powodzenia. Pamiętaj - spróbować zawsze warto, aby nie żałować. Zawsze możesz zrezygnować... a może to będzie to.

Zostaw opinię o Bank BPH S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank BPH S.A.