PHU Sufmar Mariusz Kubacki

Chyby

Opinie o PHU Sufmar Mariusz Kubacki

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie PHU Sufmar Mariusz Kubacki? Czy firma zapewnia benefity?

Kaziu

Hahaha. Czarny was Nigdy nie płacił i nie płaci nadgodzin. Jako podwykonawca?? A ktoś im zleca jeszcze jakaś robotę??

TK
@Kaziu 09.02.2018 17:11

Twojej starej zawsze placil po h.

Michał

Witam,Pracowałem w firmie Pana Mariusza 3 lata.Praca absorbująca ale rozwojowa i płacą dużo za nadgodziny .Można zarobić miesięcznie ok 4000 tys .Po 3 latach doświadczenia otowrzyłem własną firme i pracuje dla Sufamru jako podwykonawca .

Nicola
@Michał 17.12.2017 16:01

4000 tys czyli 4 miliony złotych. Uuu, la la. To ino trzymaj się tej pracy bo gdzie ty chłopie zarobisz 4 miliony na miesięc. Pilnuj tam ich i całuj po nogach z wdzięczności. Noś na rękach i na tacę dawaj, kuwa codziennie. Nie ma to jak to samemu sobie pisać pozytywnych opinii.

klient

Polecam firme ,usługa wykonana fachowo .

Dps

(usunięte przez administratora). Nie płaci pracownikom. Płaci kiedy ma kasę, jak nie ma to kręci a sam jeździ nowym samochodem

klient

przestrzegam przed firmą, biorą zaliczki i kontakt się urywa.

Nie ma jak to sobie pisać pozytywnych opinii.

znajoma budowlaniec

zaznaczyc nalezy ze praca ta nalezy do budowlanki,czyli pewne zlecenia trzeba dokonczyc w danym terminie i moze sie dlugosc prac przeluzyc,jak komus nie zalezy i mu sie nie chce to zlecenie na 8 h bedzie robil 12h i marudzil ze tak dlugo musi w pracy siedziec ;)

jak byłeś gamoniem to tak miałeś nie jest tak jak napisałeś tak mają cwaniaki i osoby którym nie chciało się pracować i mieli olew na robotę to szef ma olew na takich ludzi

samanta

Pracowałem w PHU Sufmar Mariusz Kubacki przez dłuższy czas. Plusy/:Możesz pracować ile chcesz, brać zaliczki, praca ciekawa i absorbująca, szef do pogadania- charyzmatyczny, można sie niepojawić w pracy bez upszedzenia i nie ma konsekwencji, minusy: brak perspektyw rozwoju, wypłata nieterminowo, [usunięte przez moderatora] -kretyn Nie polecam nikomu. Szef potrafi zadzwonić nawet w nocy bo ma coś ważnego. Często w sprawach służbowych musisz dzwonić ze swojego tel ale nikt ci za to nie wróci kasy. O wyjazdach służbowych dowiadujesz sie wieczorem dnia poprzedzającego. NIgdy nie wiesz co cie czeka jutro. Praca po 10 to norma, spróbuj wyjść po 8h to cie zjedzą, zdaża sie że jest mus i trzeba zostać w pracy po 14 lub 16 h. Na liście obecnośći wpisujesz 8 h i za tyle masz płacone legalnie a reszte na lewo. Nie płacą nadgodzin, nigdy nie wiesz ile dostaniesz na wypłate bo szef ma jakieś swoje super programy do liczenia i zawsze cie przegada że jest ok i wszystko sie zgadza. Wypłata po czasie to standard. Traktują cie jak robola od łopaty, brak szacunku do pracownika. Stawka za godzine 10-12zł i nie łudź sie że dostaniesz podwyżke. Jedyna podwyzka jaką dostałem to było 50gr po 4miesiącach [usunięte przez moderatora] żeby sie wykazać. [usunięte przez moderatora]jest najmądrzejszy na świecie a inni to debile. Matactwo to słowo pięknie opisuje całość działalności PHU SUFMAR [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o PHU Sufmar Mariusz Kubacki - Chyby

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Sufmar Mariusz Kubacki