Opinie o Salar Sp. z o.o. w Krzywiń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Salar Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Salar Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salar Sp. z o.o. w Krzywiń

Darek Nowy wpis

W KRS firma widnieje jako aktywna ale na forum jest taka cisza od bardzo dawna, czy to dobry znak?

Czy ktoś wie, jak dziś prezentuje się firma na tle innych pracodawców? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Krzywiń i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Morris Nowy wpis
@Administrator

Są jakieś oferty pracy???

Matiq

Miałem tam praktyki.. Chce zaoszczędzić komuś fatygi i 1 kartki papieru na CV. Totalny chaos, dezorganizacja. Płaca na obróbce akordowa za końcowy efekt którego nie można uzyskać bo brakuje narzędzi, rzepów polerskich itp. Zima totalny brak pracy. Montaż kiedyś same delegacje lub długie dojazdy, ponoć teraz już tylko montaż grobów okolicznym wiejskim rodzinom, po wcześniejszym wciśnięciu kitu klientowi.. trzecio gatunkowy kamień sprzedawany jako klasa extra kamieniarzom i klientom na placu. Pracownik biura poinformował o ówczesnej strategii firmy na przyszłość, cytuje:”wyciąć cały plac i opylić za jaknajwieksza kasę, ssać z unii ile sie da, no i zrobić upadłość” W tej chwili ponoć firma dogorywa i kadra sezonowa, ukraińska. No i tak na koniec.. przyszły właściciel firmy podszywa się pod byłych pracowników i pisze głupoty że są zadowoleni a już tam nie pracują.. Zemsta w dziecinnym stylu i równie słabe predyspozycje do zarządzania czymkolwiek.. Mati

Prezes
@Matiq

Do Kosciana na badania psychiki, a nie na studia.hehe nadal ulotki roznosisz, że po północy komentarze piszesz ???

Kiedy??? Nowy wpis
@Matiq

Kiedy to było??? Staram się o pracę na tym zakładzie. Szukam info. Dostałem dobrą propozycję, ale nie chce ryzykować, bo w moim przypadku wiąze się to ze spaleniem mostu. Na moje oko wszystko idzie pełną parą, ale może to tylko pozory???? Na co zwròcić uwagę. Mam doświadczenie, czy to wystarczy???papiery mistrzowskie 10 lat .podpowiedz proszę

Polecam Nowy wpis

Polecam wszystkim, na temat pracy nic nie wiem natomiast wspòłpraca z firmą to czysta przyjemność, biore od nich kamień ładnych kilka lat I nigdy nie było problemu. A moi klienci są zadowoleni bo jak parapety na ostatnią chwile potrzeba to zdarza się I na trzeci dzień odbierać. Duży wybór kamienia, ludzie ugodowi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zdolny do pracy

Pracuje w SALARZE I jestem bardzo zadowolony, praca nie należy do lekkich, ale zakład dysponyje imponującymi maszynami, pełna automatyka, dźwigi, maszyny cnc. Ekipa bardzo zgrana.Praca 8 godzin, wolne soboty i niedziele. Polecam

hiczkok

fajnie, że można mówić tutaj o naprawdę rzetelnym miejscu pracy, w krzywiniu też ciężko o stabilną robotę, a oni to zapewniają, w dodatku doceniają np. doświadczenie z innych firm

dobra robota

Mirek P.

wspaniale mi się pracowało w gierłachowie,mogłem się wykazać,obecnie na wygnaniu w niemczech, ale cóż los tak chciał a nas rząd nie dba o człowieka pozdrawiam

Grzechu

zatrudniłem się w sierpniu, a wcześniej pracowałem w innym zakładzie kamieniarskim, z racji doświadczenia 12 zł na start, nadgodziny premiowane, wigilia syto zakrapiana z szefostwem, wporzo ludzie, jak nie ma roboty w kamieniu to jest robota w gospodarstwie przy firmie tak wiec zawsze stabilnie, bo u poprzedniego szefa zimą nie było roboty i kasy.

Marcin W

Ja tam pracuje od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Wyplate mam dobrą i jestem dobrze traktowany.

Józef B.

Firma rodzinna ceniąca pracownika, wypłata na czas, premie na końcu roku, ja miałem stawkę 10 zł /h , nadgodziny płatne 17 zł, soboty ekstra,ale nie obowiązkowe, idzie zarobić, szkoda, że zdrowie nie pozwala mi kontynuować tej miłej współpracy, mile wspominam czasy spędzone w Gierłachowie

Nigdy nie widziałem tak żałosnej firmy jak SALAR Sp.z o.o w Gierłachowie. Jakby mogli to pracownikom wogóle by nie płacili. Ogłaszają że mają do zaoferowania normalne umowy i minimalną krajową a jak tam pójdziecie to się mocno zdziwicie co wam powiedzą. Nagle zmieniają warunki pracy, stanowiska i stawki do 6zł max no i umowa na pół etatu. W tej firmie nie ma totalnie żadnej przyszłości dla nikogo pracowałem parę miesięcy i wiem co mówię. Zrobią z was niewolników i tyle. OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Salar Sp. z o.o. - Krzywiń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Salar Sp. z o.o.