Opinie o Drimpol w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Drimpol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drimpol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drimpol w Lublin

Czy można liczyć w Drimpol na prywatną opiekę medyczną?

Sm
@Ms

Prawdą jest, że nie ma prywatnej opieki medycznej i np, karty multisport. Jest ubezp. grupowe.

Kok Nowy wpis

Pracowałem jako kierowca robota jak robota z dziewczynami w biurze da się dogadać ze wszystkim na b powyżej 4 tysięcy

Kierowca Nowy wpis
@Kok

I po co piszesz nieprawdę, na b dostaliśmy 3800 za grudzień gdzie pracowaliśmy czasami po 12 godzin.

Czy można liczyć w Drimpol na prywatną opiekę medyczną?

Jc

Nie

Sylwia
@Jc

No jeśli nie to na pewno nie każdemu tu na rękę a z innych rzeczy w takim razie? na co po zatrudnieniu się tutaj można liczyć?

Jacek
@Jc

Może multisport dla pracowników ? ( Zadowolony pracownik to dobry pracownik ) ????????????

Ms
@Sylwia

Niestety na nic. Brak socjalu, brak pakietu medycznego i Multisporta. Wypłata wcześniej była ponad krajowa. Teraz to najniższa.

Sm Nowy wpis
@Ms

Głupoty opowiadasz. Na umowie jest najniższa krajowa plus premia uznaniowa i netto 10-tego wychodzi całkiem spoko.

Sm Nowy wpis
@Ms

Jak jest z pakietem medycznym w Drimpol? Można dołączyć rodzinę?

Jak wygląda ścieżka kariery w Drimpol? Czy trudno jest zdobyć awans?

ph

jaka ścieżka? :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Drimpol? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
GG

Wypowie się ktoś na temat drimpol elizówka jak jest

JC
@GG

Akurat tak średnio jeśli chodzi o bycie kierowcą, jeśli ten kto ustala trasy cie nie lubi No to praca po 10-13h co dzień od poniedziałku do piątku a czasami też i soboty. Na szczęście mam ten temat poza sobą.

Julia
@JC

10-13 h dziennie to przecież nadgodziny... Czy te godziny są jakoś lepiej płatne? A weekendy jak?

JC
@Julia

To nic nie zmienia, możesz pracować i 24/7. W tej firmie masz system premiowy, jeśli podstawa będzie większa automatycznie premia się obniża. I zarobisz tyle samo przy 160h jak i 240h na tym samym stanowisku. Ale jeśli masz dużo nadgodzin to w przypadku kierowców oddawane są te nadgodziny w postaci dnia wolnego. O ile szanowne kierownictwo uzna ci te nadgodziny, a zdarzały się przypadki nie uznania sporej liczby nadgodzin.

Aleksandra
@JC

No ale to dobrze że w dniach wolnych jest do odbioru. A stawka jest dobra dla kierowców czy może w porównaniu z innymi firmami słabo wypadają?

Jacek
@GG

Przyjdź zobacz . Opinie są różne w zależności od podejścia do pracy . Ja nie narzekam ( większość moich znajomych chciała by mieć taką wypłatę ) . Pracuję w Drimpolu od kilku lat . Przewinęło się kilku takich różnych cwaniaczków którym nie chciało się pracować ( twórcy złych opinii ) . Kierownik jest ok . Ale magazynierzy . Jesteśmy zajefajni !!!!

Łukasz

Cześć, pracowałem w firmie Drimpol oddział Lublin na stanowisku magazyniera. Szkolenie BHP wygladało tak, że Pani z kadr przyniosła Nam papierek, który mieliśmy podpisać i tyle. Nikogo nie było kto by przeprowadził jakiekolwiek szkolenie. Ważne był papier w razie wizyty PIP, Pytanie do góry Pana Rykowskiego. Jak można być takim zgredem i płacić ludziom, którzy pracuje na MROŹNI przy tem -30st. C najniższą krajową? WSTYD!!! ODRADZAM PRACY W FIRMIE DRIMPOL

Kadry
@Łukasz

Proszę napisać w jakim czasie pracowałeś, to zweryfikujemy twoją informację i się okaże , czy mówisz prawdę, czy wypisujesz (usunięte przez administratora)

Jv
@Kadry

Co to zarabianych pieniędzy to nic się nie zmieniło.

ŁUKASZ
@Kadry

Ja Ci podam kiedy pracowałem w DRIMPOL-u a Ty to zweryfikujesz okaże się że pracowałem i podasz mnie do sądu o zniesławienie.(usunięte przez administratora) DRIMPOL TO PO PORAŻKA A WŁAŚCICIEL FIRMY PAN RYKOWSKI TO (usunięte przez administratora)

Tomasz
@Jv

Co do zarobków to nic się nie zmieniło...dalej najniższa krajowa;-p

@ŁUKASZ

To dlaczego piszesz nieprawdę?

Lul
@@Kadry

Kiedyś tak było to nie żart.

Wwww
@Tomasz

Tak, ale jest też premia uznaniowa, i 10-tego na koncie wychodzi całkiem nieźle

Justyna

Piszecie że w rekrutacji biorą dosłownie każdego. To prawda? Nie trzeba mieć doświadczenia? No i na jakich umowach pracujecie? Jeśli chodzi o zarobki to widze że każdy jest zgodny, że nie ma co liczyć na zawrotną kwotę..

Jw
@Justyna

Praca jak praca na magazynie z tym że na chłodni gdzie jest 4 stopnie bądź na mroźni ok -19. Zapewniane są ubrania. Nie pracuje się tam równo 8 h w takich temperaturach. Wydanie towaru kierowcom na pierwszej zmianie i przyjmowanie dostaw a na drugiej składanie towaru z zamówień. Atmosfera całkiem nie zła. Jest szatnia i socjalny gdzie możesz zjeść coś na ciepło i wypić herbatę. Wynagrodzenie jak na rozmowie pewnie zależy od kwalifikacji. Premie uznaniowe. Może nie spełnienie marzeń ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Co jaki czas w Drimpol można ubiegać się o podwyżkę?

Tweety

Taak ! I zapewne ją dostaniesz ????????????

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Little Red Rooster

Rekrutacja ? Biorą do pracy każdego komu zimno nie jest straszne

Proces rekrutacji? Drimpol bierze pierwszego lepszego z ulicy, bez wykształcenia i doświadczenia. Po sezonie zwalniają człowieka

Jak wygląda sytuacja w czasie kryzysu z powodu pandemii?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Drimpol?

A

Patrząc na model biznesowy to angielski biznesowy język

Czy firma Drimpol w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Mm

Jakie szkolenia? Nikt nikogo nie szkoli a pracuje tu już parę lat.

Pejdżej
@Mm

No jak nikt nie szkoli. A szkolenie bhp? Proszę nie przekłamywać i nie wprowadzać błąd.

aaaaa

O jakie szkolenia chodzi? Proszę dokładnie zapytać.

Emilia
@aaaaa

@aaaaa Chodzi o szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników. Drimpol takowe organizuje?

blues_saraceno

Nie polecam ! Czarują zarobkami było ok 6 do 7 godz pracy w tzw mrozni ( -20 stopni ) i nawet herbaty nie dają no jest wrzątek w czajniku można się napić kasa marna ,szatnia nędzna , w ogóle socjal nędzny ale wymagania są . Już tam nie pracuję i cieszy mnie to !

Emilia
@blues_saraceno

7 godzin pracy w takich warunkach to już faktycznie bardzo dużo. Pracodawca w takim wypadku powinien zadbać o odpowiedni ubiór pracownika, no i oczywiście zapewnić ciepły posiłek i herbatę. Wspomniałeś, iż socjal też nie jest w Drimpol najlepszy. A co dokładnie wchodzi w jego skład?

bb
@Emilia

Trochę sprostowania. Na mroźni nikt 7 godzin nie pracował i nie pracuje. W sumie z przerwami to może 3-4 godziny to max. No właśnie chodzi o to, że nie ma w ogóle socjalu, a składki na fundusz pracowniczy są co miesiąc odciągane z wynagrodzenia.

Pracownik z drugiej zmiany

Robota marzeń. 3100 netto. Umowa o pracę na dzień dobry i praca w sezonie po 7h. Polecam każdemu. Kierownik jak złoto, zawsze puszcza nas wcześniej jak chcemy. Premia to około 700zl brutto. Nie jest źle. Można aplikować.

Little Red Rooster
@Pracownik z drugiej zmiany

Ile ?

Oluś

Jaki pracownik takie będzie miał życie w dobrej firmie!!!

Nowy Sącz , BOK trzymajcie się z dala. Marna praca, umowa zlecenie z obietnicą przejścia na umowę o pracę po miesiącu. Potem druga zleceniówka i żegnaj z dnia na dzień, bo koniec sezonu. Na dodatek pan C nie miał odwagi powiedzieć tego w oczy, tylko przekazał kierowniczce.

xxx
@Monika

Napewno nie przedłużyli Ci umowy, bo ciężko pracowałaś, nie chodziłaś na zwolnienia i dawałaś z siebie 140% normy.

Bartek

Podpowiedzcie jaka atmosfera w pracy? Na jaką umowę można liczyć na starcie?

Xxx

Czy w Drimpolu Lublin dalej pracuje (usunięte przez administratora)

ccc

Bardzo dobra praca. Wynagrodzenie dużo powyżej średniej krajowej. Lubię atmosferę w Drimpol za: Zgrana ekipa pracowników. Miła atmosfera pracy.

@ccc

Jak długo pracujesz już w firmie Drimpol? Czy od razu po zatrudnieniu można liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie, czy może jest to zależne od stażu pracy oraz kwalifikacji danego pracownika? Możesz szczegółowo napisać, jak to wynagrodzenie wygląda? Zachęcam do przedstawienia swoich informacji na ten temat.

@Rafał

Prauję już około 10 lat. Wynagrodzenie podstawa + premia- oczwiście w zależności od zaangażowania w pracę. Magazyn 2000-2600 zł netto, kierowcy - 2200 - 3500 - kat C netto, biuro 1800 - 2400 netto. Wynagrodzenie różne - w stosunku do zajmowanego stanowiska. Ogólnie jak na warunki lubelskie, praca i płaca dobra. Jak komuś, warunki pracy nie odpowiadają, zawsze może zmienić pracę. Pozdrawiam

@ccc

Fajnie, że podzieliłeś się z nami szczegółowo, jak wyglądają wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach w firmie Drimpol. Czy w firmie występują awanse? Sumienni i wyróżniający się pracownicy mają szansę na osiągnięcie wyższych stanowisk? Opisz, jak wygląda ścieżka kariery zawodowej w przypadku tej firmy. Twoja informacja będzie cenna dla czytelników tego wątku.

@Rafał

Oczywiście, że tak. W każdej szanującej się firmie i tak samo w Drimpolu jesli jesteś pracowity, sumienny i dobrze obeznany w sutyacji firmy jesteś w stanie awansować. Nie mam tu na myśli tzw. "pod3.14erdalania" ale cięzką pracę, zaangazowanie w obowiązki... Możesz być kierowcą, póżniej specjalistą ds logistyki a później kierownikiem transportu. Możesz być magazynierem, kierownikiem zmiany, kierownikiem magazynu...

@ccc

Myślę, że będą to ważne informacje dla osób, które zastanawiają się nad pracą w firmie Drimpol. Jeżeli już rozmawiamy na temat pracy w tej firmie, to chciałbym jeszcze wiedzieć, ile godzin dziennie pracuje się u tego pracodawcy? Godziny są stałe i niezmienne, czy może zdarzają się sytuacje, że należy zostać dłużej, aby dokończyć swoje obowiązki? Przedstaw proszę jak to wygląda.

@Rafał

Biuro i magazyn praca głównie od poniedziałku do piątku. Kierowcy pracują też w sobotę (niektórzy) - wtedy odbierają dzień wolny w tygodniu. Magazyn i biuro praca od 6.00 do 22.00. Kierowcy mają 8h pracy z możliwością wydłużenia do 12 godzin. Raz lub dwa razy (po 2, 3 lub 4 dni) do roku jest inwentaryzacja. Praca wtedy magazynu i biura trwa po 13 godzin.

Oczywiście dwie zmiany po 8 h - 6-14 i 14-22

@ccc

Dziękuję za Twój kolejny wpis. Chciałbym poruszyć kolejny istotny temat z punktu widzenia potencjalnego pracownika mianowicie, czy pracownik, który pracuje w tej firmie od dłuższego czasu, ma możliwości, aby awansować na wyższe stanowisko? Pracodawca docenia w jakiś sposób swoich pracowników? Ciekawi mnie to.

@Rafał

Tak, jest taka możliwość. Pracodawca docenia swoich pracowników premią. Socjalu niestety brak

Tomasz W.

Byłem nie polecam. Mam nadzieję że komuś pomoże ta opinia. W firmie brakuje ładu..jest jeden wielki bu##el. Brakuje logistyka dziewczyny z recepcji ustalają trasy(bez pojecia) słaba atmosfera. Byłem pewien okres..i podziękowalem bo każdy z zdrowym umysłem tam nie popracuje dłużej. Wynagrodzenie i umowa miała być pewna(nic takiego nie było okazało się że zarobisz tyle ile wywieziesz towaru!!!) Umowy nie dostałem. Ogólnie nie polecam i radzę unikać tej firmy.

Ojciec Rydzyk
@Tomasz W.

Nie Ty podziekowales , tylko tobie podziękowali bo nie nadajesz się do tej pracy. Wszyscy dobrze wiedzą jak było i jak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Drimpol - Lublin

• Jak się pracuje w Drimpol?

Zobacz opinie na temat firmy Drimpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drimpol?

Drimpol