zabka - poznań

Poznań

Opinie o zabka - poznań

ja

taaaa wlasnie ochydna [usunięte przez administratora] - masakra. corka rzeczywiscie.. - kanalami powinna chodzic.... moze wkoncu sie zmieni ajent... Terecha pijaczka sie do tego nie nadaje... ;/

kientela...

nie polecam tych sklepow. Szczegolnie zabka na Warzyniaka jest straszna. a straszy tam obsluga oczywiscie.. stara pomarszczona kierowniczka zmienia sie ze swoja brzydka jak noc corka... masakra.. omijajcie je... chodzi oczywiscie o zabke przy Samarzewskiego.

Zostaw opinię o zabka - poznań - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zabka - poznań