Opinie o DLJM System Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DLJM System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DLJM System Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DLJM System Sp. z o.o. w Kraków

Paulina

@T0mT0m, każdy pracownik wyraża swoje indywidualne zdanie. Wymagania pracowników wobec firm, są zróżnicowane, jedni cenią bardziej wynagrodzenie, natomiast inni atmosferę. Czy nie zgadzasz się z pozytywną opinią użytkownika @Andrzej? Jaka jest Twoja opinia o firmie DLJM System? Czy lubisz tę pracę i długo już w niej pracujesz?

Dreamd
@Paulina

Tak pracowałem w tej firmie. Oprócz tego ze do dzisiaj nie otrzymałem zaległych wypłat ( 2 lata już trwa wypłacanie ) to jeszcze jest wiele problemów związanych z okolicznościami pracy w tej firmie. Nie zgadzam się z żadna pozytywna opinia o firmie DLJM System

Wierzę, że dobrej firmie nie zaszkodzą takie złośliwe wpisy na forum

T0mT0m
@Andrzej

Proszę, rozwiń swoją myśl. Jesteś pracownikiem?

Tonik

Zastanawiam się dlaczego nikt z pracowników od dawna nic nie pisze?

jako_ON
@Tonik

A firma ma w ogóle jeszcze jakiś pracowników?

Paulina

@informacje z miasta dlaczego tak uważasz? Uargumentuj swoją wypowiedź. Potencjalni kandydaci chętnie poznają więcej informacji na temat DLJM System Sp. z o.o. Jak obecnie przedstawia się firma?

Była ...widziała

nie płaci...i tyle....

CBŚ
@Paulina

Z firmą nie ma kontaktu- telefony nie odpowiadają-to firma fikcyjna-pytanie na jakie potrzeby tak rozbudowana strona internetowa-być może muszą utrzymywać ją -bo wzięli dotację ?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DLJM System Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Pojawiły się nowe oferty pracy na gumtree, radzę uważać.

strzelczyk

Była kiedyś na GoWorku informacja, że Dljm System i Magnum Sp. z o.o. to to samo. Szkoda, że GoWork dał ją usunąć. A tak umożliwia oszukiwanie nastepnych nieswiadomych. I szefom latwiej ustrzelić nowego jelenia... Przydałoby sie dodać, że Dljm Lab to też tylko przykrywka dla Systemu...

Paulina

@wolny człowiek, dlaczego? Powiedz więcej na ten temat.

informacje z miasta
@Paulina

Tą firmą powinien się zająć PIP, US, nadzór nad dotacjami unijnymi....

miasto
@informacje z miasta

Być może tak będzie!

wolny człowiek

tragedia nie polecam wręcz odradzam

Paulina

@Pani Ania, nie płacą? Jeżeli to prawda, polecam zgłosić całą sytuację do odpowiednich służb.

Pani Ania

Nie płacą pieniędzy za pracę pracownikom. Unikać.

12qwe

Ale posiadają w kadrach specjalistów i informatyków wiec watpię by mieli jakiś atach hakerski, skąd wiesz ze to potwierdzone informacje?

Inkognito

Mityfikacja to tak delikatnie powiedizane. Brak profesjonalizmu, brak zarządzania, brak podstawowych narzędzi do pracy, Brak pensji na czas i jeszcze wiele braków można by wymieniać. Brak szacunku do pracownika.

Mirek

Niestety firma okazuje się wielką mistyfikacją, ostatnio hackerzy zaatakowali ich stronę, firma przede wszystkim nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań finansowych wobec innych kontrahentów, sądzę że jest to kwestia czasu kiedy upadnie

były podwykonawca
@Mirek

Dno i wodorosty , tyle w temacie

***

I jak tam w temacie? Coś, ktoś?

igrek

w styczniu otwierają laboratorium na ul. Balickiej. Cały czas trwa nabór

dreamd

Witam. Również proszę o opinię na temat tej firmy.

admin

Jakie są w firmie DLJM System Sp. z o.o. relacje między szefem a pracownikiem? Opowiedz nam o tym na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o DLJM System Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w DLJM System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DLJM System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DLJM System Sp. z o.o.?

DLJM System Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Balicka 123
    30-149 Kraków