Opinie o Polska Piekarnia V.O.F w Haga

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polska Piekarnia V.O.F, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Piekarnia V.O.F o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Piekarnia V.O.F w Haga

Michał Nowy wpis

Czy piekarnia przyjmuje chętnie nowe osoby ?

Norysek Nowy wpis
Kandydat

Hi. Wie ktos jak ma na Imie właściciel piekarni? Prosze o odp. Dzinks

Dawid Nowy wpis

To jest (usunięte przez administratora) a nie piekarnia,za kilka słów na bruk.piszą że pomagają w znalezieniu mieszkania,kolejne łgarstwo.Nie polecam jechać tam do pracy.Nie płacą za urlopowe ,nadgodzin,niedzielnych,nocnych itp.Wogule totalne oszustwo!!!

Eryk Nowy wpis

Syf ,kłamstwa,praca 7 dni. Umowa niby legalna ale jakaś lewa,?nic co mówią na rozmowie z właścicielami nie zgadza się.Poprostu oszukują tylko żeby ściągnąć do pracy,a jak im nie pasujesz to na bruk.Pracuje się od 10-do 15 godzin dziennie ale płacone za osiem,a jeszcze dodatkowo trzeda na koniec całą piekarnie myć i za to też nie płacą.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Polska Piekarnia V.O.F spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

plik

xm, tak się zastanawiam czy ludzie naprawdę tak chętnie od nich te produkty kupują ? Gdzieś słyszałem, że nie przykładają do swojej pracy zbyt wielkiej wagi. Dajcie mi znać ilu działa kierowców i czy będą planowali nieco rozszerzyć działalność na przyległe rejony.

MMMRRR

kolego rozwożeniem pieczywa zajmuje sie "szef". a ogłoszenia sa na: www.niedziela.nl pozdrawiam

MMMRRR

kolego jesli nie masz 10letniego stazu pracy i 1zakładu pracy w CV to zapomnij ze sie odezwią, pozdrawiam

p12

OK pomyśle ale to co widzę nie wygląda to wesoło.Dzięki za pomoc,pozdrawiam i życzę powodzenia.

MMMRRR

witam.praca niby na legalu.zarobki ktore zostaly mi zaoferowane to 1600euro na miesiąc płatne w tygodniowkach.za mieszkanie jakies 300-400euro na misiąc.pracownicy troche dziwni,nie chetni do pomocy,tylko do poganiania.zapieprzają aż pot ich oblewa.brak miejsca na prysznic w "piekarni".Radze zastanowic się przed podjęciem decyzji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

p 12

Witam serdecznie mam ofertę wyjazdu do tej piekarni; widzę że nic ciekawego' a jak tam wygląda sytuacja z rejestracją praca legalna czy na czarno.Jakie zarobki,ile się płaci za mieszkanie i jakie tam są warunki mieszkaniowe,jaka atmosfera w pracy ludzie normalni czy [schiza],utrudniają prace czy wręcz przeciwnie jeszcze pomogą.Proszę pomóc bo nie wiem czy się decydować czy nie,skoro pan tam był to proszę o przybliżenie tematu z góry dziękuję

MMMRRR

Witam.Nikomu nie polecam pracy w tej PSEUDO polskiej piekarni.Wymagania bardzo duże,brak warunków do cukiernictwa,syf,brud,myszy,kapiąca woda z sufitu.Osobiscie byłem,stracilem kase na wyjazd.Praca nie 5 dni i 8godzin dziennie tylko 7 dni i od 8-14godzin dziennie.Zjazd do polski minimum po 2-4miesiącach i do tego z wielką łaską wielmożnego pana właściciela.NIKOMU NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!STRATA KASY,PRACY W POLSCE I CZASU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polska Piekarnia V.O.F. - Haga

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Piekarnia V.O.F - Haga

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polska Piekarnia V.O.F