Opinie o Rom-Bruk Usługi Brukarstwo-Ogrodnicze Rombel Mariusz w Twardowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rom-Bruk Usługi Brukarstwo-Ogrodnicze Rombel Mariusz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rom-Bruk Usługi Brukarstwo-Ogrodnicze Rombel Mariusz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rom-Bruk Usługi Brukarstwo-Ogrodnicze Rombel Mariusz w Twardowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy jest możliwość pracy w Rom-Bruk Usługi Brukarstwo-Ogrodnicze Rombel Mariusz na część etatu?

Julia Nowy wpis

Ta firma to (usunięte przez administratora), biorą towar i nie płacą kasy mimo wieeelu upomnień.

Janka Nowy wpis
@Julia

A gdzie nie zaplacili i za co?

hmm Nowy wpis

@What? to wcale ta firma nie zatrudnia?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Rom-Bruk Usługi Brukarstwo-Ogrodnicze Rombel Mariusz?

What?

A jaka tam jest kadra?ilu jest ludzi w tej firmie? Chyba sam szef bo nikt nie chce z nim pracowac

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Rom-Bruk Usługi Brukarstwo-Ogrodnicze Rombel Mariusz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Ile zarabia brygadzista w tej firmie ?

Jak

Ma ktos nr tel do tej firmy?

Misio

@CornySig Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony i na forum wypisuje bzdury!

Rombruk

Ta firma to jakaś kpina materiał dowożą trzeci dzień bo może starcz a jak braknie to dowiozą jutro. Co do szefa to tylko obiecuje jak będzie dobrze zrobione a później nie ma czasu na poprawki. Odradzam

CornySig

Bylem pracownikiem firmy i z niedowierzaniem czytam te komentarze . Pracodawca jest wporzadku w stosunku do każdego pracownika. Zawsze jak tylko jest problem z czym kolwiek stara się na spokojnie go rozwiązać. Jeśli chodzi o premie to dodaje do wypłaty zawsze jak tylko ktos na premie zasłuży. Brygadzista zawsze trzyma stronę swojej brygady i stara się żeby miała jak najlepiej. Jeżeli ktoś pisze opinie jak wyżej to chyba tam nigdy nie pracował a wpisując taka opinie szkodzi wizerunkowi firmy.

Wojtek

Trochę dziwne są te opinie. Firma na opinię dobrego pracodawcy

Andriej
@Wojtek

Może firma ma opinie ale tylko teoretycznie. W praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Ludzie się boją odezwą bo zaraz wlasciek straszy ich zwolnieniem. Każdy pije, każdy kapuje, nie jest to praca na dłużej.

Brukarz

Mam wiedzę jak wygląda praca w firmie. Umowa jest na najniższe krajowe. Premia to twoja godziny ile wyrobisz. Pracodawca jedyne co umie to narzekać że musi płacić ZUS. Zero szacunku do ludzi. Wyzywa, narzeka, dramat. Ludzie piją szczególnie brygadzista (usunięte przez administratora) Wypłaty to śmiech. Brukarstwo średnie,Nie polecam

klient

Nie polecam. Oszczędzają na podbudowie, marne niechlujne wykonanie . Krzywe docięcia , krawężniki nie równo położone .

eddy

zawsze możesz sprawdzić tę opinię @bartek, firma poszukuje pracowników.Firma rom-bruk nie tylko zajmuje się układaniem kostki brukowej ale tez świadczy usługi transportowe.

jan

jest to najdroższa firma w okolicy,oszczędzają na podbudowie a szef zna się tylko na braniu zaliczek

Kowalski

Co to za głupoty!!. Ja jestem bardzo zadowolony z pracowników i pracy wykonanej na moim placu.

czy wiesz jak wyglada pracaw tej firmie brukarze patalogia nie wiem jak budowlanka

male zarobki i nieterminowe

Zostaw merytoryczną opinię o Rom-Bruk Usługi Brukarstwo-Ogrodnicze Rombel Mariusz - Twardowice

Rom-Bruk Usługi Brukarstwo-Ogrodnicze Rombel Mariusz
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Czereśniowa 6
    08-140 Twardowice