Opinie o Dora Plus

Lidia

@anonymous możesz napisać, dlaczego uważasz że firma Dora Plus to strata czasu? Co spowodowało taką opinię o firmie? Warto zawsze swoją wypowiedź uargumentować, wtedy prędzej będzie w stanie komuś pomóc.

Co powiecie o zarobkach w Dora Plus? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

Magda

Współczuje pracownikom pracować w takim bałaganie, pełno sprzętu i kurzu, brak higieny i nie miły właściciel.

anonymous
@Magda 09.11.2017 22:52

A już myślałem że tylko Ja mam taką opinię o tym miejscu hehe jednak widzę że o wiele więcej osób zobaczyło że ta firma to strata czasu lepiej w biedronce pracować niż tam. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników

Ania

Miejsce pracy to magazyn. Z BHP wgl nie związany. Nie polecam.

Lidia

@Mundur widzę, że do tej pory nie dostałeś rzetelnej odpowiedzi. Czy może w tym czasie kontaktowałeś się z pracodawcą i chciałbyś odpowiedzieć na to pytanie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w Dora Plus?

Mundur

No ja bym chciał się dowiedzieć w jaki sposób można tutaj dostać dobrą pracę, co trzeba zrobić, aby dostać umowę i w natłoku innych ludzi się jakoś przebić?

nnn
@Mundur 13.10.2016 22:08

Nie nie trzeba robić hehe jedynie musisz umieć kłamać i oszukiwać ludzi to wszystko ;)

ach

Hej, wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że posiadam doświadczenie, a oni sami są dość doceniani. Najważniejsze, że nie ma rotacji wśród pracowników, tylko każdemu odpowiadają stanowiska.

Nie polecam.(usunięte przez administratora)

Anonim

Beznadziejna firma. Szefostwu ciągle się nic nie podoba, nie polecam. Ja tylko straciłem swój czas.

kamil

umowa zalezy chyba też od tego jak dogadasz się z szefostwem? czy doswiadczenie jest bradze pod uwagę?

Zakopane :)

Wszystko wszystkim ale byłem, pytałem, postanowiłem spróbować... Wielki szacun dla kierowców którzy tam pracują. Byłem z miesiąc temu w dalekiej trasie z jednym i podziwiam kolegów po fachu, dajecie radę. Ja wytrzymałem aż jeden dzień (wstyd). Praca dobra dla kierowcy z powerem, kolega jak przeczyta to skojarzy :) (Szafa była ciężka)

zainteresowana

czy ktoś może napisać jak wygląda praca za biurkiem w tej firmie?

ja

jest szkolenie na początku (parę godzin). zresztą tutaj pracuje kilka osób w biurze więc jak czegoś nie wiesz to zawsze ktoś ci powie co zrobić. (usunięte przez administratora)

pracująca

Tak, zawsze jest szkolenie. A później w miarę potrzeb danej osoby.

pracująca

to wszystko zależy od osoby która przyjdzie. Z zasady jest okres próbny np miesiąc umowa zlecenie a później jak widzą, że sobie radzisz to dają umowę o pracę na 3 miechy i następną już na stałe. (usunięte przez administratora) .

jerzy

To nie bardzo mi się to podoba w takim razie. A czy w tej firmie istnieje coś takiego jak premia lub coś takiego?

pracujący

no nie do końca jest tak,jak piszecie. Każdy dostaje pieniądze za każdy przepracowany dzień. I jeżeli ktoś naprawdę chce pracować to nikt go nie zwalnia.

jest kasa normalnie jak na umowie, ale w zasadzie umowę dają od ręki.

hektor

Ja dostalem umowe p o 2tyg probnego, umowe na 3 miesiace I to umowe o prace

Zostaw opinię o Dora Plus - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dora Plus