Dora Plus

Opinie o Dora Plus

Czy Dora Plus organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Czy w Dora Plus możliwa jest praca na podstawie B2B?

Wioletta Nowy wpis

Jeśli jest Pani/Pan zainteresowana/y procą proszę o kontakt telefoniczny z biurem, odpowiem na wszystkie pytania.

Magdalena

Cześć, widzę że to nie do końca dobre miejsce dla osób, które są ambitne. Ale nie do końca rozumiem z tymi awansami, to tam nie ma żadnych stanowisk wyższego szczebla?

Dora

Jest ...dora...wyzszego szczebla Tyle

Inga

Sa ale wszystkie zajmuje Dora...hahaha

Ja Nowy wpis
@Magdalena

Jak zawsze pracownik który nie sprawdził się na powierzonym stanowisku oczerni byłego pracodawcę gdzie się da. To firma dla ludzi którzy chcą pracować, dają z siebie 100%, są kreatywne, nie boją się nowych wyzwań i kontaktu z ludźmi. Realizują powierzone zadania i sięgają dalej aby mieć więcej. To nie miejsce dla osób które chcą zarabiać nie robiąc nic czy bazować na minimum. Jak w każdej pracy aby mieć więcej trzeba robić i dawać z siebie więcej. Pozdrawiam

Tutti

Hejka. mam pytanie czy dziewczyny które pracują na słuchawce dalej wchodzą w (usunięte przez administratora) Pani Dorocie ? Czy jakiś świeży skład ? :)

Pracownik Biurowy

Spotkanie odbyło się na korytarzu na którym było mnóstwo jakiś gratów, z rozmowy dowiedziałem się że to do utylizacji.

1.)Od kiedy mogę zacząć pracę 2.) Czy lubię rozmawiać z ludźmi przez telefon 3.) Dlaczego odpowiedziałem na tą ofertę 4.) W jakich okolicznościach odszedłem z poprzedniej pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy w Dora Plus pracuje się na open space?

Nastka

No wiesz caly magazyn to open space hahaha

kamil

umowa zalezy chyba też od tego jak dogadasz się z szefostwem? czy doswiadczenie jest bradze pod uwagę?

Agata
@kamil

Jak potrzeba to i bez umowy mozna :) Prawda? Prawda .

Jak wygląda ścieżka awansu w Dora Plus?

Piotrek

Nie wygląda, tam nie ma awansów... to mała firemka prowadzoną przez małżeństwo

Dariusz

@anonymous a byłeś pracownikiem tej firmy? Chyba coś nie bardzo Ci się spodobało?

Haha

Widze ze nikt juz nic o nich nie pisze Ciekawe dlaczego...

Krzycho

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum? Warto starać się o pracę?

Lidia

@anonymous możesz napisać, dlaczego uważasz że firma Dora Plus to strata czasu? Co spowodowało taką opinię o firmie? Warto zawsze swoją wypowiedź uargumentować, wtedy prędzej będzie w stanie komuś pomóc.

@Lidia

Napisałem, ale oczywiście zostało to usunięte przez administratora. Widać opinia nie odpowiadała Właścicielom. Nie polecam

Lidia

W wątku dotyczącym pracy w Dora Plus od dawna nikt się nie wypowiadał, może ktoś chętny odpowie na pytanie Ali? Jak wygląda tu kwestia płacy, czy pracownik może liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Jakie są relacje z przełożonymi oraz jaka panuje atmosfera w firmie? Takie pytania zadaje sobie wiele osób poszukujących tu pracy, warto podzielić się swoimi przemyśleniami.

A już myślałem że tylko Ja mam taką opinię o tym miejscu hehe jednak widzę że o wiele więcej osób zobaczyło że ta firma to strata czasu lepiej w biedronce pracować niż tam. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników

Ala
@anonymous

A czemu nie warto tam pracować?

Miejsce pracy to magazyn.(usunięte przez administratora). Nie polecam.

Lidia

@Mundur widzę, że do tej pory nie dostałeś rzetelnej odpowiedzi. Czy może w tym czasie kontaktowałeś się z pracodawcą i chciałbyś odpowiedzieć na to pytanie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w Dora Plus?

Mundur

No ja bym chciał się dowiedzieć w jaki sposób można tutaj dostać dobrą pracę, co trzeba zrobić, aby dostać umowę i w natłoku innych ludzi się jakoś przebić?

ach

Hej, wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że posiadam doświadczenie, a oni sami są dość doceniani. Najważniejsze, że nie ma rotacji wśród pracowników, tylko każdemu odpowiadają stanowiska.

Nie polecam.(usunięte przez administratora)

Beznadziejna firma. Szefostwu ciągle się nic nie podoba, nie polecam. Ja tylko straciłem swój czas.

Zakopane :)

Wszystko wszystkim ale byłem, pytałem, postanowiłem spróbować... Wielki szacun dla kierowców którzy tam pracują. Byłem z miesiąc temu w dalekiej trasie z jednym i podziwiam kolegów po fachu, dajecie radę. Ja wytrzymałem aż jeden dzień (wstyd). Praca dobra dla kierowcy z powerem, kolega jak przeczyta to skojarzy :) (Szafa była ciężka)

Zostaw merytoryczną opinię o Dora Plus - Łódź

• Jak się pracuje w Dora Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Dora Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dora Plus?

Kandydaci do pracy w Dora Plus napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dora Plus