Opinie o Stamed Sp. z o.o. w Mała Nieszawka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stamed Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stamed Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stamed Sp. z o.o. w Mała Nieszawka

Czy nowo zatrudnione osoby w Stamed Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Kiedy jesteś na miejscu dostajesz wiaderko z wodą i środki czystości do toalety i musisz umyć kabinę ładunkową busa na błysk ????????????

Xxx

Witam mam możliwość dostać się na magazyn, mógłbym wiedzieć na czym tam polega praca ? Oczywiście chciałbym uzyskać też więcej inf. Na ten temat.

@Madzia

W wymogach jest jedynie prawo jazdy a widlakiem wystarczy że umiesz jeździć, uprawnień mieć nie musisz

Witam, interesuje mnie praca jako specjalista ds. gospodarki magazynowej. Oferta dopiero niedawno została wystawiona ale może jest tu już ktoś kto pracował i miałby opinie? warto się zgłosić? Mam doświadczenie, ciekaw więc jestem jak teraz wynagradzają.

Staż fakturzystka Nowy wpis

Wczoraj byłam na rozmowie o staż za 1600 brutto lat 52 jako fakturzystka , to co ludzie piszą jest 100%prawdą .Baba pracodawca, zero kompetencji jako pracodawca ,może czas na emeryturę!!! Bezczelna wypytuje a potem wyrywkowo wpisuje odmowa na nie korzyść skierowanego z Urzędu pracy. Tym bardziej ,że nic nie mówiłam , że rezygnuję czy też że nie chcę pracować !!! To , że Urząd pracy robi ludzi w wała to pomijam(usunięte przez administratora)bezczelna a co do wykorzystania ludzi to prawda szczera .Za dużo się o tej firmie w Ciechocinku mówi od pracowników .OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM !!A dla tych co mają skierowania na staż (wyzysk ludzi) za 1600 brutto to powiem tak kołujcie sobie zwolnienie na tydz.!!!!!!!!! niech ta baba sama pracuje na siebie a (usunięte przez administratora) w Polsce już minęło!!!!! Pani wszędzie będzie widziała ten wpis Najgorsza firma dla. Pracujących i praca za dwie osoby za marne 1600 brutto.

@Stalmet Ciechocinek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Wczoraj byłam na rozmowie dostałam staż za 1600 brutto lat 52 jako fakturzystka , to co ludzie piszą jest 100%prawdą .Baba pracodawca zero kompetencji jako pracodawca ,może czas na emeryturę!!! Bezczelna wypytuje a potem wyrywkowo wpisuje odmowa na nie korzyść skierowanego z Urzędu pracy. Tym bardziej ,że nic nie mówiłam , że rezygnuję czy też że nie chcę pracować ? To , że Urząd pracy robi ludzi w wała to pomijam ,bana jest wredna , bezczelna a co do wykorzystania ludzi to prawda szczera .Za dużo się o tej firmie w Ciechocinku mówi od pracowników .OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM !!A dla tych co mają skierowania na staż (wyzysk ludzi) za 1600 brutto to powiem tak idźcie po zwolnienie na tydz.????????????????niech ta baba sama pracuje na siebie a (usunięte przez administratora) w Polsce już minęło!!!!! Pani wszędzie będzie widniała Najgorsza firma dla. Pracujących i stażystów tzw pracuj za dwóch za 1600 brutto.

Cześć, tak dla jasności jakie są wszystkie obowiązki kierowcy wpisane w umowę? Do teraz zastanawia mnie ten w zasadzie ostatni już komentarz jeszcze z tamtego roku odnoszący się do mycia kabiny ładunkowej. Należy to do obowiązków czy nie? są jeszcze jakieś inne o których warto wiedzieć przed złożeniem CV?

Rafał

Mycie kabiny ładunkowej jak najbardziej należy do twoich obowiązków oprócz tego musisz mieć też czysto w kabinie kierowcy. Na zewnątrz busa też musisz sam myć. Czasami to i towar musisz sobie sam składać i wszystko sprawdzać bo jak coś się nie będzie zgadzać to będą zwalać winę na Ciebie.

@Rafał

A co się może nie zgadzać? Można mieć przy tym na myśli jakieś ilości? Co w przypadku braków? Ponosi się jakaś odpowiedzialność finansowa?

Czy po rozmowie w Stamed Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kierowca c w Stamed Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Da się pracować nawet bez umowy w tej firmie

Czy to znaczy, że nie dają pracownikom umów? Czy można sobie zadecydować, żeby pracować na czarno? Wyjaśnij, bo na pewno nie chciałbym robić bez umowy, a mam zamiar złożyć tutaj swoje CV.

Jak masz inne oferty to radzę tam nie składać CV. Praca ciężka i za małe pieniądze, szanuj zdrowie.

Ja jak na razie alternatyw nie mam, dlatego się interesuje tak wstępnie. A co z opcją na przeczekanie? Na ile miesięcy warto byłoby jednak się zaciągnąć? Potrzebuję czegoś na szybko

To szukaj na szybko czegokolwiek innego chyba że masz twardą psychikę i lubisz słuchać kłótni szefostwa na codzień. Znajdziesz na pewno coś bardziej rozsądnego gdzie będą mieli do Ciebie większy szacunek niż tu.

O jakim stanowisku mowa? kierowca / dostawca i tak na trasie chyba jest? gdzie tu kontakty z szefostwem występują? jak ma się za kołkiem robotę poukładaną? Podali tylko godziny od 5 do 13

Zgadza się, jak jesteś po za firmą to jest spokój ale kiedy przyjedziesz wcześniej lub zostajesz na miejscu robisz dosłownie wszystko. Ukladasz towar na półki, szykujesz towar na następny dzień, sprzątasz itp. Potrafią wykorzystać pracownika mimo że masz w umowie stanowisko kierowca. Do tego niska pensja i cały czas fizyczna praca. Niby to jest okazja na tzw. przezimowanie ale po 3 miesiącach bedziesz wiedział że to nie to....

Firma Stamed Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Kierowca c. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Zimny

Wszystko co piszą poprzednicy to prawda. Wykorzystywanie pracowników na każdym kroku od samego magazyniera po dziewczynę z biura. Magazynier oprócz ogarnięcia magazynu musi jeszcze dostarczać towar na punkty a łaska z biura zasuwała na magazynie a z tego co wiem zwolnili ją za zwolnienie lekarskie. Kiedyś mi "szefowa" powiedziała ,że do nich do pracy ze zwolnien się już nie wraca. Ale ziomka z magazynu ktory ich notorycznie okradał na kase i towar trzymają nadal.Czysty wyzysk i chora atmosfera.

Trzeba całkowicie nie mieć wstydu żeby zatrudnić Ukraińca na dane stanowisko a wykorzystać go do ocieplania tej rudery w godzinach pracy. Jakbyście (usunięte przez administratora)zapłacili temu z Ukrainy normalną stawkę to by pensje trzeba było wszystkim o połowę uciąć ???? Jeszcze niech wam teren wyrówna bo ciężko widlakiem się jeździ po tej kupce gruzu i kamieni. Cyrk na kółkach

Xxx

Rubin
@Xxx

Na przerzucaniu ogromnych ilości towaru pilnowaniu wszystkiego i wysłuchiwaniu kłótni rodzinki z biura. Jak masz mocną psychikę to powodzenia. Przyjmując dostawę musisz uważać żeby nie przewrócić palety z towarem ze względu na krzywy teren który od 10 lat próbują zrównać.

Yyy
@Rubin

Dokładnie tak tam jest. Byłem pracowałem, przeżyłem 4 miesiące.

@Yyy

4 miesiące? po takim czasie da radę w ogóle tutaj jakoś porządnie się wdrożyć? twoje wprowadzenie na stanowisko jak wyglądało? i opowiesz przy okazji jak przebiegały te miesiące skoro Uznałeś to za takie przeżycie?

Yyy
@Aneta

Potwierdzam co napisał anonim. Potrzebny pracownik fizyczny z prawem jazdy.

Madzia
@Yyy

Czyli to będzie wpisane gdzieś w wymogach w ofercie? Gdzie ją można znaleźć tak w sumie i czy coś jeszcze doszło do wymagań wobec fizycznych? Była mowa o wózkowych bez uprawnień, nie wiem na ile w tym prawdy ale teraz normalnie się ich wymaga? Co z ubezpieczeniem?

@Madzia

Czy Stamed Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jakie szkolenia? Jakie kompetencje? Wózkowy nie ma uprawnień UDT na wózek a ty pytasz o podnoszenie kompetencji? Dobre żarty.

Odnosząc się do tych uprawnień czy były już z tego powodu jakieś wypadki? Interesuje mnie mimo wszystko standard BHP, w pozostałych obszarach w jaki sposób jest on utrzymywany?

Były pracownik Stamed

Ostatnio wykorzystali obywatela Ukrainy który w godzinach pracy przy użyciu drabiny położył nowy tynk zewnętrzny na całej firmie. Gdyby ten człowiek skasował tyle co powinien od metra takiej pracy mógłby sobie za to postawić dom na Ukrainie. Odważne zagrania jak na kogoś z tak łatwopalną nieruchomością na Brzeźnie

Firma co jakiś czas daje ogłoszenie o pracę. Byłem tam i przepracowałem tam trochę czasu w związku z czym proponowałbym pani Joli zmienić kategorię ogłoszenia z "KIEROWCA" na "PRACOWNIK FIZYCZNY Z PRAWEM JAZDY". Myślę, że byłoby to o wiele bardziej adekwatne to specjalizacji pracy w tejże firmie gdyż osoba tam zatrudniona na stanowisko kierowcy dziennie zrobi maksymalnie 250 kilometrów przy dłuższej trasie, za to tonaż do przeniesienia waha się pomiędzy 1-3,5 tony. Auta często jeżdżą przeładowane a dodatkowo ich stan techniczny podlega wątpliwościom. Jeżeli chodzi o atmosferę "na bazie" to tak jak ktoś tutaj już wspomniał jest delikatnie to ujmując mocno nerwowa na co wpływ mają między innymi prywatne spory między panią Jolą (prezes Stamed Sp. z o. o.) a jej mężem Dariuszem. Nie ma co ukrywać ale taka relacja w "zarządzie" firmy ma mocno negatywny wpływ na atmosferę w pracy jak i na samo podejście do obowiązków na danym stanowisku. Dodać również należy, że firma często lekceważy temat nadgodzin ale nie przeszkadza to pani prezes odnotować nawet 5cio minutowe spóźnienie. Co więcej wspomniana wyżej kobieta kładzie ogromny nacisk na stan sanitarny pojazdów w jej firmie co niestety nie idzie w parze ze stanem technicznym który daleko odbiega od norm. Firma Stamed zakupiła również pojazd dostawczy z cofniętym o 135 tys km licznikiem z kilkoma awariami mającymi m. in. wpływ na zużycie paliwa - które to chcieli przenieść na kierowcę oskarżając go o KRADZIEŻ PALIWA - sytuacja absurdalna. Idąc dalej nalezy dodać o tym, że z reguły osoba przyjmująca dostawy nie posiada uprawnień na wózek widłowy. Poziom abstrakcji w tej firmie przekracza jakiekolwiek granice.

Kontynuując - zarówno pani prezes firmy jak i jej mąż nie mają jakiegokolwiek pojęcia czym jest DMC pojazdu dostawczego. Atmosfera na firmie jest iście nerwowa zwłaszcza przy załadunku na co wpływ ma narzucane szybkie tempo przez panią prezes - w związku z czym idą również różnego rodzaju błędy podczas załadunku jak i również podczas kompletowania zamówienia.

Damian

Byłem tam na rozmowę w sprawie pracy. Szefowa chyba strasznie boi się Polkornu bo każdego zniechęca do nich.

Leon
@Damian

Boi się polkornu bo kiedyś dostarczali tam ser i gdy firma Polkorn zauważyła że ser odbiega od norm wysłali do stamed audyt. Jeden z kierowników przeprowadzających audyt odkrył zaniedbania odnośnie higieny, daty ważności oraz błędy w przechowywaniu produktów, mówiąc delikatnie. Od tamtej pory Pani Jolanta na wstępie mówi każdemu nowemu pracownikowi że w Polkorn jest gorzej niż u nich, mimo że Polkorn ma nowe auta, własny warsztat i kierowcy nawet nie obchodzi wymiana koła w trasie czy żarówki bo od tego są mechanicy. A w stamed? Parę wyeksploatowanych aut w których przekręciły się liczniki które trzeba myć na myjni za 5 zł i tankować za swoje gdy braknie paliwa w trasie. W Polkorn każdy kierowca ma kartę na myjnie bez limitu i tankowanie do pełna bez proszenia się o pieniądze na paliwo. Zarobki? Średnio 500 zł wyższe niż w stamed.

@Leon

Akurat daty na serze w wiórach można łatwo zmienić co nieraz miało tam miejsce. Nie wiem jak teraz ale za mnie to chodził po magazynie przy żywności jakiś stary chory kot... Powienien to miejsce odwiedzić jakiś niezależny sanepid i to z zaskoczenia.

Banda Gamoni

Wstrzymują nagle urlopy bo nie mają ludzi. Czysty wyzysk i brak szacunku. Polecam ludziom mającym znajomości w psychiatryku.

@Banda Gamoni

:( A tak można w ogóle z tymi urlopami?

Bartosz
@Aneta

Stamed rządzi się swoimi prawami i może wszystko. Nie doceniają ludzi mają ich za nic a potem dziwią się że nie mogą nikogo znaleźć do pracy. Ciechocinek nie jest duży i wieści szybko się rozchodzą.

@Bartosz

Musiałabym chyba bardziej szczegółowo się dowiedzieć co tym ludziom może się tam dziać, że porównanie do psychiatryka pada. Czyli jakieś zainteresowanie firmą to widzę, że jest skoro ludzie o nich gadają?

Bartosz

Stopniowo sprawdzają wytrzymałość pracownika dokładając obowiązków bez podnoszenia pensji. (usunięte przez administratora) Im dłużej pracujesz musisz mieć czyste auto i pilnować każdej jednej skrzynki. A nowy? Może mieć brudny samochód i pozwalać sobie na wszystko ale nie można mu powiedzieć złego słowa żeby go nie zniechęcić bo ważne że ktoś się znalazł ????????????????

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Stamed Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Eks

Dodatkowo płatne to na pewno nie są i raczej nigdy nie będą. A odbiór - owszem jest w jakimś stopniu możliwy - raz na jakiś czas wyjdziesz godzinę bądź pół godziny prędzej i to zeruje wszystkie nadgodziny...

Bronisław
@Eks

A nie można za nadgodziny odebrać sobie całego dnia wolnego? Bo takie wyjścia po godzinie czy pół nie dają odczuć tego wolnego. Przynajmniej ja bym tak wolał.

Praca niby do 13 ale musisz jeździć za darmo po godzinach i jeszcze kierownictwo mówi że to twoja wina bo jeździsz źle. Po złożeniu wypowiedzenia nie ma szans na otrzymanie dokumentów bo wszystko jest winą pracownika. Busy przeładowane a(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Artut

To prawda. Dość często zdarzało mi się kończyć po 13 za co oczywiście nic nie miałem. Z dokumentami robią problem bo doskonale wiedzą że ludzie uciekają do popkornu ;) Busy są przeładowane notorycznie a potem się dziwią że opony hamulce czy zawieszenie się zużywają.

zoki pro,
@Artut

what products they sel do they export sunflower oil ?

Jak wygląda płacenie za godzinę w przypadku robienia nadgodzin? Czy jest to ta sama kwota, czy wyższa od stawki gwarantowanej?

@Anna

Hahaha płacenie za nadgodziny? Zapomnij. Nadgodziny kręcisz za darmo a jak jesteś tam kierowcą to często tak jest

meee

praca niby do 13 ale codziennie robisz do 14-15 a nawet i dluzej atmosfera faktycznie masakra nie polecam

@meee

W kwestii godzin pracy nadal nic się nie zmieniło.

Zostaw merytoryczną opinię o Stamed Sp. z o.o. - Mała Nieszawka

• Jak się pracuje w Stamed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stamed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stamed Sp. z o.o.?

Stamed Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Rzemieślnicza 19
    87-103 Mała Nieszawka