Opinie o Planoffice w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Planoffice. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Planoffice o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Planoffice w Łódź

Witam. Firma planoffice która mieściła się przy ul. orlej w łodzi od ponad 1,5 roku zalega mojej firmie z wypłatą ponad 20000 zł. Opinie, jakoby firma jest wypłacalna są zapewne pisane przez właścicieli czyli P. K.. Jestem w stałym kontakcie z pracownikami i wiem co się dzieje u nich w firmie Wszystkich przestrzegam przed robieniem jakiejkolwiek realizacji dla tej firmy ponieważ jest ona zadłużona w różnych instytucjach na bardzo dużą kwotę. Są nie wypłacalni. Z tego względu nasza współpraca też zakończy się w sądzie.Pracownikom też nie płacą na czas.

zarząd
@Ania

Pani Anno, to totalne bzdury. Pani firma a raczej Pani partnera otrzymała zapłatę poza tym właściciel miał się zgłosić z porozumieniem kończącym wszelkie spory.Z tego co wiem nie jest Pani umocowana do reprezentowania Firmy Partnera, poza tym przebywa Pani na urlopie macierzyńskim zatem nie powinna Pani wykonywać jakiejkolwik pracy.

zarząd Nowy wpis
@Ania

Pani Anno, z tego co wiem nie jest Pani umocowana do reprezentowania firmy partnera (poza tym przebywając na urlopie macierzyńskim należałoby nie pracować). Niestety nie ma Pani racji co do swoich zarzutów, przypominam iż Oczernianie firmy w Internecie stanowi naruszenie dóbr osobistych przedsiębiorstwa, które podlegają ochronie prawnej na mocy art. 23 Kodeksu cywilnego (w skrócie: K.c.). Artykuł ten stanowi: „dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach”.

Ania Nowy wpis
@zarząd

To może w takim razie pokażemy przelewy bankowe żeby przeprowadzić konfrontacje? Wtedy będzie wiadomo jakiej kwoty do tej pory nie odzyskałam.

neak Nowy wpis

m, po co tylko takie ostre słowa ? Rozumiem, że niektóre sytuacje potrafią wzburzyć, ale wydaje mi się, że trzeba na drogę sądową wejść. Chyba, że teraz normalnei ludzi do wspólpracy dalej poszukują..

Marcin Nowy wpis

Witam. Pani Aniu to samo w moim przypadku. Nie wypłacone 25000zł. To zwyczajni oszuści. Ja już sprawę wygrałem. Radzę trzymać się od nich z daleka!!!

zarząd

nie przypominam sobie aby ktokolwiek , kiedykolwiek miał "uciecia z pensji w razie stwierdzenia jakis nieprawidłowości", pomimo tzw nieprawidłowości. To jest wpis niezgodny ze stanem faktycznym.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Planoffice, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
Robert

a zarobki? jestescie zadowoleni? zmieniam robote i nie wiem czy warto

Lodz

Witam! A ja jestem jesdnym z tych podwykonawcow z ktorymi firma rozliczyla sie nie w pelnej wysokosci. Mimo wielu prosb, monitow nie dostalem wszystkich pieniedzy wiec prosze nie pisac ze zawsze sie Panstwo rozliczacie bo moj przyklad pokazuje ze jest to nieprawda. Poniewaz mam sporo pracy wiec nie walcze o to co moje al w przyszlosci nie chce miec nic wspolnego z ta firma. Jest to moje prywatnej zdanie

@Lodz

a może miała jakieś zastrzeżenia co do wykonanej przez ciebie pracy? stąd niepełne rozliczenie. Zycie mnie nauczyło że "kij ma zawsze dwa końce".

luzak
@odpowiedz

Prawo polskie nie zezwala na takie rozliczenia z pracownikiem - według uznania. Jest umowa i ona określa wysokość wynagrodzenia. Jeżeli pracodawca jest niezadowolony z wykonywanej przez pracownika pracy, może go zwolnić, nawet dyscyplinarnie. Planoffice wypłacało 1/2 ustalonego wynagrodzenia przez ileś miesięcy, aż wszyscy zatrudnieni pracownicy odeszli. Jak jest teraz, nie wiem.

gość
@luzak

skad masz taką wiedzę?

prosty

Ludzie, pomyślcie przez chwilę! - to jest portal dla ludzi szukających pracodawców. Żaden klient (szczególnie ten zadowolony z firmy) nie zagląda tutaj. Wniosek jest bardzo prosty - oszukani pracownicy przekazują tu ostrzeżenia dla innych osób szukających pracy. Pozytywne opinie o firmie, podszywając się pod klientów, wypisują właściciele.

Dominik Wałkowski

Podstawa plus prowizja. Dochodzą do tego podstawowe narzędzia pracy- telefon,samochód, komputer

Rafał St.

Proszę o informacje nt. warunków naboru do firmy na stanowisko przedstawiciela handlowego - jakie wymagania ma pracodawca ? jakie narzędzia zapewnia firma ? Czy system płac bazuje na stałej pensji i niedużych prowizjach , czy odwrotnie ? Czy zespół sprzedażowy jest młody czy też są same stare wygi okopane na swoich stanowiskach ? Będę wdzięczny za info.

KorpoWawa

Niedawno zostaliśmy obsłużeni, fachowo, terminowo i ogólnie bez zarzutów. Mimo dużych utrudnień na obiekcie firma dała radę ze wszystkim. O co tyle hałasu?

podwykonawca

Niestety zgadzam sie z negatywnymi opiniami. mie dostałem wynagrodzenia za wykonaną dla nich usługę. Ciągłe przeciąganie terminu płatności. Podwykonawcy trzymajcie sie od nich z daleka!!! Ja osobiście oddaję sprawę do sądu gospodarczego. Może jest jeszcze ktoś komu nie wylpłacili należności? W kupie raźniej:)

Zarząd spółki
@podwykonawca

Firma Planoffice Sp. z o.o. uprzejmie informuje ,że nie posiada recepcji ani sekretariatu, co tym samym nie posiada lady recepcyjnej ani stanowiska sekretarskiego ,które ewentualnie można by byłoby nazwać ladą. Tym samym stwierdzenie ,że ktoś groził nam zabraniem lady recepcyjnej jest poważnym minięciem się z prawdą. Mijaniem się z prawdą jest również stwierdzenie, że spółka miała dostarczyć meble w 14 dni .Terminy dostaw fabryk ,których spółka jest dystrybutorem zależnie od asortymentu to od 4 do 7 tygodni. Spółka jest osobą prawną zgodnie z KSK, tym samym nie ma właścicieli , którzy mogliby kogokolwiek o coś prosić . Godzina wpisu pozwala sądzić ,że ktoś wypił sobie co nieco i coś mu się pomyliło odrobinę. Proszę o rzetelne i zgodne z choćby trochę z prawdą wpisy.

Zarząd spółki
@podwykonawca

W sprawie zapłaty podwykonawcom naszej spółce jak większości podmiotów gospodarczych w naszym kraju zdarzają się opóźnienia wymuszone najczęściej opóźnieniami w płatnościach klientów. Niestety tak ten kraj teraz funkcjonuje. Nie zmienia to jednak faktu ,ze spółka Planoffice w rezultacie zawsze rozlicza się z firmami współpracującymi w 100 %. Spółka nie jest przywalona procesami, nie dyszy pod wyrokami sądowymi i komorniczymi egzekucjami. Ludzie - spójrzcie trzeźwo na temat, o którym piszecie ( bo jak widzę kolejny nocny wpis - symptomatyczne )- każdy miewa poślizgi i trudności ,jednak najważniejsze jest by uczciwie doprowadzić każdy temat do szczęśliwego finału.

Klient

Na meble czekałem 4 miesiące choć miały być po 14 dniach roboczych. Dpoiero jak zagroziłem zabraniem ich lady z recepcji właściciele prosili mnie abym tego nie robił. W końcu dostarczyli meble z ogromnym opóźnieniem. Pracownicy byli bezsilni. Wielkie nieporozumienie!

kaczor

Jeśli nikomu nie znana firemka wzbudza takie dyskusje, to nie ma możliwości aby było wszystko ok. NIE CHCIAŁOBY SIĘ LUDZIOM aż tyle pisać i wątek dawno temu by zdechł. Musi być coś na rzeczy. Radzę uważać.

Pracownicy Planoffice Sp. z o.o.
@kaczor

Panie Kaczor,reprezentujący tutaj nikomu nie znaną firemkę - spółka nasza działa od 3 lat na rynku kontraktowym i wykonuje prace różnej wielkości: od małych po bardzo duże dla wielu uznanych brandów światowych ( klauzule poufności nie pozwalają pisać o tych firmach szerzej ). Jesteśmy ( piszę o pracownikach ) znani w środowisku z racji pracy w obecnej firmie lub pracy na rynku kontraktowym wnętrz komercyjnych od wielu lat. Jeżeli ma Pan tylko tyle do dodania ,że coś musi być na rzeczy to jest to po prostu śmieszne. Informujemy więc z góry - że nikomu niczego nie ukradliśmy , nie zabiliśmy nikogo , nie gwałcimy, nie drukujemy fałszywych pieniędzy, nie handlujemy dragami etc... piszemy o tym, bo kto wie, może ktoś niedługo stwierdzi,że coś jest na rzeczy.....

kontrahent

zabawne jak widać, które wpisy firma planoffice dodaje sama. Uważajcie - to są niepoważni ludzie. Nie płacą.

Dominik Wałkowski

Witam Pracuję w firmie od lutego. Pensje są jak najbardziej wypłacane, czasem zdaży się minimalne spóźnienie. Nie wiem o czym Państwo piszecie. Atmosfera super

obserwator

super firma:))) wszyscy byli pracownicy już ich podali do sądu, albo są w trakcie zakładania sprawy o niewypłacanie pensji - polecam:)))

porąbało Cię? o czym ty piszesz? o krzesłach to rozmawiaj na portalach wnętrzarskich. tu ludzie piszą o pracy i pracodawcach

Zaintrygowany

obserwator - 2013-06-25 10:36:02 Ludzie litości, co za kraj, co za ludzie to jakaś porażka, zajmijcie się swoimi sprawami. Do operatora czy temu ma służyć ten portal żeby wylewać jad opluwać wszystkich o obciążać za swoje życiowe porażki???? od tego są chyba sądy???? jeśli ktoś został tak pokrzywdzony to chyba ten portal nie jest miejscem na tzw. "osobistą wojenkę"??? Nic nie można się konkretnego dowiedzieć o pracodawcy bo w opiniach każdej firmy tylko OPLUWANIE I JAD!!!! Państwo katolickie a tyle oszczerstw. naprawdę żałosne!!!!!Brawo, w końcu ktoś przerwał tą bezsensowną dyspute- święta racja, tu powinny być opinie, a nie pomówienia, żale itd., Zgadzam się całkowicie.

obserwator

tttttt

Z tego co tu piszecie widzę, że wzięli się w końcu za nich- no kiedyś musiał przyjść taki dzień, szkoda, że tak późno. Miałem nieprzyjemność mieć kontakt (usunięte przez administratora)i niestety zastanawiam się skąd tacy ludzie się biorą???

Zostaw merytoryczną opinię o Planoffice - Łódź

Planoffice
2.3/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Orla 13 lok. 3
    90-317 Łódź