Opinie o Home Park Nieruchomości w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Home Park Nieruchomości. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Home Park Nieruchomości na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Park Nieruchomości w Łódź

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Home Park Nieruchomości w przypadku pracy jako Pośrednik?

Odpowiedz Nowy wpis

tylko taka. kazdy ma klucze do biura ale wiekszosc czasu zbiera sie nieruchomosci i prezentuje.

Aneczka Nowy wpis
@Odpowiedz

Hmmm no to po co te klucze do biura?? Po co taki pośrednik jeździ do biura? Spotkania z szefem odbywają się tam, czy raczej online? I czy taki pośrednik dostaje od firmy sprzęt do pracy, czyli komputer, telefon, może nawet auto służbowe?

Tak ogólnie to wiecie może z czego wynika tamto zdziwienie jeszcze jakoś w lutym bodajże na zapytanie o rozmowę kwalifikacyjną? Jak prowadzone są te bieżące? widzę po prostu na stronie w karierze ofertę dla agenta, nie ma jednak żadnych opinii z roku bieżącego wiec tym bardziej ciekawią mnie warunki. myślicie ze od kolejnego warto udać się na rozmowę?

Borys Nowy wpis

Standardowa rozmowa. wysylasz cv i dzwoni Pani umawia rozmowe w biurze. Najlepiej jak masz doswiadczenie w sprzedaży. ale bez tez mozna cv wyslac moze zaproszą ba rozmowe. warunki bardzo dobra peowizja 40-60% badz umowa o pracę

W Home Park Nieruchomości trwa proces rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Nieruchomości. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Brayan

Jaka rozmowa kwalifikacyjna? Co Wy chcecie? COś jaśniejszego.

Super biuro! Polecam!

Bożena
@Ania

potwierdzam i gorąco polecam!

@Ania

the best!

Kamila

widzę, że chyba mocno nie polecasz... A uzasadnisz dlaczego? jakiś konkret?

@Kamila

polecam najlepsze biuro w województwie

Kamila

a to dalej nic szczególnego mi nie mówi. a czy jakiś pracownik się do tego odniesie, bo w sumie od tej strony by bardziej mnie to interesowało? firma jako pracodawca to jak aktualnie może zostać oceniona i dlaczego?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Home Park Nieruchomości spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

to nie nasze biuro..Home Park a Park Houm sp.z o.o. ...

wiec proszę o usuniecie posta bo nie dotyczy to naszego biura

klient
@Michał

Proszę nie usuwac mojej negatywnej opinii, bowiem dotyczy ona biura nieruchomości: PARK HOUME. SP. ZOO, ze stroną internetową: parkhoume.com.pl., z oddziałami: w Zielonej Górze i w Głogowie.

ostatni raz prosze usunac opinie bo nie dotyczy naszego biura! www.homepark.pl to nasza firma a nie jakis park houme

Pati
@klient

to opinie pisze Pan na stronie gdzie ludzie czytaja opinie o firmie Home Park ... wiec tu tylko prosimy o komentarze o tej firmie a o Pana firmie niech Pan wypisuje we wlasciwym miejscu .

klient

Do administratora, w związku z zaistniała pomyłką, uprzjmie prosze o usunięcie moje negatywnej opinii i przychylam sie do wniosku pracownika Pana MICHAŁA o usunięcie mojego negatywnego posta, i negatywnej opini, bowiem nie dotyczy ona biura nieruchomości ze strona internetową: www.homepark.pl , z siedzibą w LODZI, lecz zupełnie innego biura nieruchomości wymienionego szczegółowo przez mnie w negatywnej opinii to jest: Park Home sp.zoo, ze strona internetowa: parkhome.com.pl, w Zielonej Górze i w Głogowie, które ma inne numery telefonów do kontaktu. Za tą pomyłkę bardzo przepraszam biuro nieruchomości w ŁODZI , ze strona internetową: www.homepark.pl oraz Pana MICHAŁA pracownika tego biura w ŁODZI. Z POWAŻANIEM KLIENT.

Jan

Zgadzam sie z negatywnymi opiniami klientów o biurze nieruchomości: Park Home sp. zoo, strona internetowa: parkhoume.com.pl. Mój znajomy w związku z nieskutecznym działaniem biura nieruchomości Park Home sp. zoo , zmuszony był zlecić sprzedaż mieszkania innemu biuru w Zielonej Górze, które bardzo szybko sprzedało jego mieszkanie!!! Bowiem w ogóle do biura nieruchomości Park Houme sp. zoo w ogóle nie mógł sie dozwonić!!!

Barbara

Polecam gorąco! szybko sprzedali mój dom i działkę. Polecam Panią Marysię

Magdalena
@Barbara

To znaczy w jakim czasie sprzedali ten Twój dom i działkę? :) Mi akurat na czasie zależy :p

Barbara
@Magdalena

w 3 dni. wiec jak założy na kasie to i w dzień sprzedadzą.

@Barbara

To wtedy jest jakaś przyspieszona usługa? więcej się za to płaci wtedy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Home Park Nieruchomości odbywa się w siedzibie firmy?

zgadza się

polecam

@Michał

A dasz znać tak właściwie dlaczego? Bo trochę negatywów się wysypało niedawno i się zastanawiam. Zależy mi jednak na konkretach

Michal
@Kamila

Mają licencje i duze doswiadczenie są ubezpieczeni. Co najwazniejsze są skuteczni i starają się

@Michal

A ok a na koszty to jak to się przekłada?

Super biuro polecam!

Robert

Pani M. sympatyczna, uśmiechnięta. Szybko znalazła najemcę na mieszkanie. Natomiast nie do końca słucha co jej klient ( w tym wypadku ja) mówi o warunkach. Podaje umowę, która jest bublem z internetu. Z tego co zauważyłem posiada licencje agenta nieruchomości od 2008 roku. Więc wydawałoby się, że posiada kilka umów w zależności od sytuacji. Nic z tego. Przyjacielowi odradzam to biuro, Koledze wytłumacze co i jak. A wróg niech tam idzie.

@Robert

No ale Ty jako klient to totalnie nie masz wpływu na całą tę umowę? Bo nawet jeśli za bardzo nie chce słuchać to Ty chyba masz ostateczne zdanie, bo to Twój podpis na niej musi być? A skoro jest chętny najemca to już tak w sumie nie można tego dopiąć do końca już po Twojemu?

@Kamila

Tak, amm, tylko jak sie bierze za coś pieniądze, to ja w tym wypadku wymagam trochę fachowego i profesjonalnego podejścia. Gdybym czytać nie umiał to podłożyłaby Pani M. każde g... do podpisania. Jest wielu ludzi, którzy nie mają pojęcia i podpiszą wszystko coo im się w ciemno podsunie.

@Robert

Czyli ostatecznie z tamtym najemcą została podpisana ta umowa czy nie? W trakcie zrezygnowałeś?

@Kamila

Dzień dobry Pani. A jeśli można wiedzieć u czemu to pytanie?

@Robert

kolego Robercie. widac ze nie ma Pan zielonego pojęcia o posrednictwie i o podpisywanych umowach i obowiązujących przepisach. Biura nieruchomosci nie są stroną umowy najmu. Podpisuje taką umowe najemca z wynajmującym a biuro moze cii co najwyzej dac bubla z internetu bo biura nie tworza umow najmu... wiec zamiast oczerniac firme sam sie osmieszac a co do tego za co biuro bierze pieniadze to za skojarzenie stron. podanie wzoru standardowej umowy jest tylko na prośbę klienta i Pani z licencja o tym wie a Ty juz wies,

@Michał

Panie Michale, dziękuję za uwagi. Na początku zauważę, że nie przypominam sobie, byśmy się kiedykolwiek spotkali. Być może, rzeczywiście nie mam pojęcia o obrocie nieruchomościami, natomiast według mnie umowa, którą się przedstawia ( a została przedstawiona) winna mieć rzetelną, jasną i zrozumiała treść. Byle co z internetu to sam potrafię zciągnąć. Dziękuję również za informację, czym zajmuje się biuro nieruchomości i za co bierze pieniądze, tylko że przy okazji biuro winno dać - spisać, umowę na pośrednictwo ( i tutaj chyba mam rację).

@Robert

Po prostu zainteresowała mnie ta cała sprawa, a nie lubię niedokończonych historii. ;) Ale widząc, że uważane jest to za nierzetelny bubel raczej sama sobie powinnam intuicyjnie odpowiedzieć na to pytanie? Teraz jednak po Państwa krótkiej wymianie zdań znowu jestem niepewna co do usług firmy. Pan wciąż ma co do nich wątpliwości z powodu tej umowy?

@Kamila

Pani Kamilo, dzień dobry. Może ja miałem wygórowane wymagania odnośnie biura nieruchomości. Ale wydawało mi się i nadal wydaje, że skoro zlecam do biura chęć znalezienia najemcy na lokal, to również wydaje mi się, ze sprawa zostanie poprowadzona do końca. Tzn. biuro przedstawi propozycje umowy do zawarcia. Ja, zawierzając biuru rzetelność i profesjonalizm umowy, uzupełnię i podpiszę. W tym wypadku sam poświęciłem kilka godzin w nocy i przerobiłem, uzupełniłem umowę. Więc, nie mów nigdy nigdy, ale raczej nie skorzystam z usług.

Renata
@Robert

A mogę wiedzieć ile Pana kosztowała ta usługa? To jakaś konkurencyjna/rynkowa cena? :)

@Renata

Stanowczo za dużo. Jeden czynsz.

Dominika
@Robert

A można konkretnie napisać? Będę wdzięczna :)

@Dominika

Pani Dominiko, Co napisać konkretnie ? Ile zapłaciłem? Jednokrotność wynajmu, czyli tyle ile osoba zamieszkująca moje mieszkanie płaci mi miesięcznie. Tyle zapłaciłem za prawie nic do biura nieruchomości.

Pati
@Robert

Czytając opinie Pana Roberta ręce opadają. Biuro standard sie zachowalo czyli pobrało wynagrodzenie miesieczne zgodnie z umową. pobrana kwota jest tylko za znalezienie klienta. nie ma mowy o dodatkowych czynnosciach ani o spisaniu umowy ani o zarzadzaniu najmie, a Pan wyplakuje tu sie 30 komentarzy. na drugi raz polecam zanim zamowi pan jakakolwiek usluge dokladnie zapoznac sie z Pana i biura obowiazkami ile sie placi i za co aby pozniej nie wyplakiwac sie w internecie za swoją glupote i niewiedzę

@Pati

Dzień dobry. Ja się nie wyplakuje i nie 30 razy. Jak Pani taka madra to proszę następnym razem wziąć o wynająć.. z pewnością się przyznałem do niewiedzy. Co się tyczy głupoty to nie ukrywam mize i jestem (usunięte przez administratora) dając się zranić Pani Marysi.natomiast nie upowaznilem Panią do mnie oceniania. Skoro Pani twierdzi pani że jestem (usunięte przez administratora) to nie zostaje mi nic innego jak powiedzieć to samo o Pani ze jest Pani (usunięte przez administratora)

Dddd

Najgorsze biuro nieruchomości na jakie trafiłam i rok w plecy

Jakie narzędzia pracy zapewnia Home Park Nieruchomości? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

worker

mozna

Iza

Polecam

jest szansa na służbowy laptop?

@Marek

laptop tel auto aparat aparat do vr biuro biurko koledzy internet

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Home Park Nieruchomości?

Na kazde na ktore umowi sie z pracodawca

Franek

Home Park Nieruchomości wysoko trzyma poprzeczkę i dlatego jest bardzo dobrym pracodawcą.

Dziękuję bardzo .Pracuję i polecam. Staramy się

Szakalka

Korzystam regularnie z pomocy firmy Home Park, za pośrednictwem której wynajmuję mieszkanie. Za każdym razem wszystko przebiega szybko i sprawnie a ja nie muszę tracić czasu na samodzielne szukanie najemców. Polecam szczególnie P .Adama

Zostaw merytoryczną opinię o Home Park Nieruchomości - Łódź

• Jak się pracuje w Home Park Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Home Park Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Home Park Nieruchomości?

Home Park Nieruchomości
4.1/5 Na podstawie 50 ocen.
  • ul. Mikołaja Kopernika 36
    90-552 Łódź