Hosten Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hosten Sp. z o.o.

K

To co tu czytam to jakaś żenada. Weśta się chopaszyny ogarnijta. Przykro czytać. Sami Sienkiewicze i Mickiewicze co marnują sie w fabryce biduliny. Poukładalibyście kostki. Za ciepło bidulom i za głośno. W zime będzie za zimno i za cicho. Książęta i szlachta.

yaw3

Kicia jest sprzedana, nawet ie potrafi się przedstawić. najniższa krajowa plus premia, zależy gdzie chcesz pracować. palenia nie ma i nie będzie.

MS

Na jakie teraz zarobki można liczyć? Bo 1.5 roku temu zbyt wiele nie oferowali. I czy nadal jest bezwzględny zakaz palenia? Może Kicia odpowie? :)

yaw3

o nic nie musisz pytać ja mam swoje zdanie, nie interesuje mnie czy wiesz kim jestem czy nie. zresztą po mailu do wszystkich dojdziesz, a to dowodzi o tym ze jesteś sterowana przez hosten. wczoraj nie szły wszystkie maszyny na I zm, jedna omega i 5 wtryskarek, wiec sama Siebie oszukujesz. kazali Ci tak napisać czy Ty to nie Ty?

Czy po rozmowie w Hosten Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Operator Tłoczni

Jeżeli publiczne zastraszanie ludzi można nazwać triumfem...

Vasili

Kicia triumfuje :)

Operator Tłoczni

U Panowie po dzisiejszym dniu stwierdzam że nie można już pisać prawdy bo polecimy jak gość z lakierni...

Kicia

Witam , własnie jestem w mojej ulubionej pracy czyli w hostenie i mam odpowiedzi na pytania kolejnej marudy . 1. Wentylatory będą zamontowane jak tylko dyrekcja odbierze zatwierdzenie od inspektora i czy w to wierzysz czy nie to jest to tylko Twoja sprawa . 2. Ubrania robocze są dostepne u dyrektora za pisemnym potwierdzeniem odbioru ( piękne szare polo z logiem firmy i do tego czarno zielone spodenki ) . Ponieważ w firmie chyba nie ma kelnera więc po ciuszki musisz się zgłosić sam . 3. Według przepisów ochrona uszu potrzebna jest jesli hałas ciagły przekracza 85 jakichś decybeli wiec skąd wziąłeś 6 decybeli ( jeśli świst powietrza ma ok 30 decybeli ) . Dziś na pierwszej zmianie chodzą wszystkie maszyny i maksymalny pomiar chwilowego hałasu wynosi 72 decybele a stałego ok 59-65 decybeli . Pomiar wykonany urządzeniem UT 352. 4. Zdecyduj się o co Ci w końcu chodzi o szacunek , czy o poważne traktowanie ponieważ nie wiem o co pytać przełożonych . P.S. KRZYSIU serdecznie Cie pozdrawiam

yaw3

1. (dodatkowe wentylatory i zostaną zamontowane jak tylko zaakceptuje je inspektor nadzorujacy budynek produkcji) - ja słyszę to od roku i wiem ze w 2014 nie zostaną zamontowane. 2. ( Ubrania robocze są dostępne tylko prawie nikt się po nie nie zgłasza - nie obiło mi się o uszy że są, może trzymacie je sla siebie??? 3. Zatyczki do uszu są wymagane powyżej hałasu 6dB a na hali jest powyżej. 4. szacunek? szacunek może i jest ale nie kadra kierownicza nie traktuje pracowników poważnie. widzisz Kicia Twoja teoria legła w gruzach

Operator Tłoczni

No i teraz pytanie trafiłam i przestanie się wypowiadać czy nie trafiłam?? Chyba najważniejsze jest to że jednak ktoś interesuje się opinią o firmie i może coś zmieni się na plus.

Kicia

Witam , właśnie wróciłam z mojej ulubionej pracy czyli z hostena i mam odpowiedzi na wszystkie pytania . 1. Wentylacja w hostenie jest jedna duza centralna pod sufitem i boczna ( kakieś wentylatory ) . Są już zakupione dodatkowe wentylatiory i zostana zamontowane jak tylko zaakceptuje je inspektor nadzorujacy budynek produkcji. 2. Ubrania robocze są dostępne tylko prawie nikt się po nie nie zgłasza . Podobno w opinii niektórych z Was są one " obciachowe " . 3. Zatyczki do uszu nie są wymagane przy hałasie jaki panuje w hosten . 4. Szacunek w firmie hosten jest od zawsze , chyba że ktoś oczekuje głaskania po brzuszku 3 razy dziennie to faktycznie może być lekko zawiedziony . Dziś również dowiedziałam się kto kryje się pod nickiem " operator tłoczni " i kilkoma innymi . Jest to ta sama osoba pan Marcin W. Drogi Marcinie jak się dziś zorientowałam nie jesteś pracownikiem tłoczni wiec nie rozumię dlaczego się pod to stanowisko podszywasz . Nie rozumię również dlaczego udajesz wielkiego znawcę " do spraw hostena " skoro pracujesz jako szeregowy pracownik lakierni dopiero od kilku miesięcy ? Dziś się Tobie lekko przypatrzyłam i zrozumiałam skąd u Ciebie takie złe nastawienie do świata ... oj biedny jesteś , oj biedny . Po dzisiejszym dniu jestem pewna , ze hosten to bardzo dobry wybór i ciesze sie, że tu pracuję . Wszystkie marudy zostawiam same z waszymi problemami . P.S. Pozdrowionka dla wszystkich z hostena , którzy jeszcze są przed urlopem.

Operator Tłoczni

Kicia-ruda, blond czy sprężynka?? zapraszam na jeden dzień pracy na hale i na 100% zmienisz zdanie o firmie...Pracuje tu bo nie mam wyboru jak 99% ludzi w tej firmie, wszyscy wiedzą jak z pracą w Radomiu. Nie wymądrzam się pisze tak jak jest i jak to wygląda z perspektywy pracy na hali. Może nikt z was nie ma domu i życia prywatnego więc nie przeszkadza mu jego ogranizacja przez Hosten. Popracować można ale na dłuższą mete szlak człowieka trafia jak widzi jak to wszystko funkcjonuje.

yaw3

Kicia dostaniesz bardzo pozytywną odpowiedź, nawet obietnicę niestety nigdy nie dojdzie do jej realizacji. to są tylko puste słowa.

Kicia

Witam , raz jeszcze gorąco polecam firme hosten i dementuje informacje , że pracuję w hostenie od niedawna ..... to nie ja . W przeciwieństwie do Was malutkie marudy ja mam odwagę i zapytam dziś dyrektora o wszystkie pytania " operatora " i jego niezadowolonych kumpli , którzy zostali siłą oderwani od matczynej piersi i wbrew ich woli wrzuceni do hostena . Mam nadzieję , że dziś uda mi się odpowiedzieć na wszystkie pytania . Pozdrowionka hi, hi, hi

Vasili
@Kicia

Eee no Kicia za ten ładny PR powinna premię dostać :) Mam nadzieję że Szef nie zapomni o niej przy przelewie :) Moja kizia mizia :)

yaw3

3Poł masz racje. wszystko obiecują i na tym się kończy. Co do wiertarki to wydaje mi się że nie ma potrzeby na kupno więcej, jedna wystarczy. podstawa - brak narzędzi, młotków, kluczy itp. przecież tego ciągle się używa. 35st na hali, brak wentylacji nie da się oddychać, od roku słyszę ze będą nowe wentylatory. obiecywali nawet że kupią odzież i też nic. Kicia z biura niedawno przyjęta nie może inaczej pisać bo nic nie wie na ten temat. Ja pracuje dłuższy czas i i śmiało mogę powiedzieć że to co piszecie o zatrudnieniu i awansach to lipa. nawet operator tłoczni jest tylko pomocnikiem operatora. wszyscy jesteśmy pomocnikami a wymagają od nas więcej jak od operatorów. brak mi słów...

3Poł

gdzie jest wentylacja? gdzie są ubrania robocze? gdzie są stopery? gdzie szacunek do pracowników

Kicia

Zapomniałam dodać ja pracuje w biurze i bardzo Ciepło polecam firmę Hosten . P.S. cieplutkie pozdrowionka dla wszystkich babeczek z Hostena .

Kicia

Operatorze tłoczni bardzo mnie zawiodłeś ... Po przeczytaniu Twoich wnioskow jak to w twojej opini źle jest prowadzona firma Hosten myślałam że w poprzedniej pracy byłeś minimum prezesem firmy Orlen . A tu kto sie tak wymądrza ? .... pan z przetwórni owocow . Specjalnie dla Ciebie przeczytałam swoja umowe o prace i wiesz co nie znalazłam tam akapitu , że trzeba w tej firmie pracować do końca życia , tylko można zrezygnować z tylko 2 tygodniowym wypowiedzeniem .... Bądz mezczyzna i albo przestań się mazać albo odejdź z pracy .

Bobik

Witam , drodzy czytelnicy raz jeszcze polecam firme Hosten a po przeczytaniu postu powyżej sami dojdziecie do wniosku ,że jedynym problemem firmy hosten są pracownicy tacy jak " operator tłoczni " ktorego maila nawet nie bede komentował bo nie ma czego komentowac .

Operator Tłoczni

Młoda nowoczesna firma skupująca złom chyba z całych Niemiec...Bobik przeprowadź się do firmy pan konserwator się ucieszy bo nie będzie musiał rano wstawać i otwierać no i pieniądze dostaniesz za nadgodziny...Skoro nie potrzeba więcej wiertarek to następnym razem jak ją dorwę to nie oddam. Nie wiem za co chwali was prezes może mu robicie dobrze... W rzeczywistości gość używa jak dla mnie niecenzuralnych słów które nie pasują do zajmowanego stanowiska. Nie uważacie że ludzie biegający po całym zakładzie szukając jakiegoś elektronarzędzia to kabaret?? Lepiej była już zorganizowana przetwórnia owoców w której kiedyś pracowałem no i były ubrania do pracy...Wszelkie braki są zgłaszane ale przeważnie kończy się wszystko na : "Wrócimy do tego później" - czyli jak się nie rozpiepszy i nie stanie całkiem to nie naprawiamy. Nie wiem czy kilka opinii wyżej napisano przez jedną osobę ale na zakładzie nie spotkałem się jeszcze z kimś kto by miał dobre zdanie o firmie. Ludzie pracują bo co mają zrobić, co miesiąc rachunki itd. Fakt jak ktoś chce pracować to będzie jeżeli komuś nie przeszkadza czy robi 8 czy 12h czy pracuje w sobote albo niedziele to faktycznie zakład stworzony dla niego

Zostaw merytoryczną opinię o Hosten Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Hosten Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hosten Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hosten Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hosten Sp. z o.o.