PCE

Opinie o PCE

llllalllla

Widocznie Pani kadrowa i dyrektor maja słabość do chłopców bo na rekrutacji kobiety traktuje sie jak(usunięte przez administratora)o równego wyksztalcenia i dobrych i dobrych umiejętności. Dawno nie byłam na tak beznadziejnej i niekompetentnej rozmowie o pracę. Wywyższanie sie przelozonych i traktowanie z góry to najgorsze co może zrobic pracodawca. NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY!!!!!!

Angela

Witam. Chciałabym sie dowiedzieć na ile zmian pracuje sie w pce Dzierżoniów? Jak jest na kontroli jakości? Pozdrawiam

@Angela

Ludzie pracują na 3 lub 1 zmianę, to zależy gdzie chcesz iść.

Agusia

Moi Drodzy, Wnioskuje, że przedmówca miał na myśli brak umowy po tym jak poprzednia wygasła :-) komu zdarzyło się czekać w niepewności czy przedłużą mu umowę ręka do góry!!!!

terminator

gdzie jest kodeks pracy , PIP patrzy , brak umów a pracują po godzinach i w soboty brak kontroli nad wywiązywaniem się z zawartych umów. Do zobaczenia

znajda
@terminator

kto i kiedy pracował w PCE bez umowy ? z tego co mi wiadomo to tam każdy ma umowę i bez niej nie może pracować, chyba zakłady pomyliłeś

Brałeś udział w rekrutacji do PCE. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
napoleon

Poprzednia liderka uczyla sie jezyka niemieckiego firma za to placila to moze by obecne liderki tez do szkoly wyslac np. Liderka a.m. uwaza ze 4x5 to jest 25 wiec moze by pce zafundowalo jej szybki kurs tabliczki mnozenia wystarczy na poziomie pierwszych 3 klas podstawowej szkoly.

jasiu

Widzę że nudzi się wam w tym PCE

do katoliczki

Juz kiedys ktos napisal slowo zdziry w Pce2 i byla wielka afera i sledztwo TO chyba bylas ty .A wiec lizusy agusi to napisaly gargamelku a nie jak ty podejrzewales. A jesli chodzi o prawo jazdy to ja zdalem za pierwszym razem w przeciwienstwie do agusiii.Bo ja umiem jezdzic

do katoliczki

Twoje slownictwo swiadczy o Tobie raczej katoliczka nie jestes .Katolicy takich wulgarnych slow nie uzywaja.Zycze spokojnej niedzieli i zastanow sie nad soba moze do spowiedzi bys sie wybrala aby pojednac sie z Bogiem.

moli

moze mi ktos pozyczyc farbki plakatowe i nieduzy pendzelek

Katoliczka

Wy wspaniałe, przecudne, pracowite, nie omylne ŹDZIRY za którym razem WY zdałyście?czepiacie się Agi ?a co ona WAM zrobiła?

Katoliczka

Ewa Z. odpuść daj spokój wrzuć ha luzzzz..Co ty wyprawiasz??? pogodzić się nie możesz???

luis

A skad wiesz ze to baba napisala?

gość

Ty to spac nie możesz... Trzeba bylo w oczy jej to powiedziec a nie na forum jeszcze pod pseudonimem taka odważna jestes... Żenada.. Chyba czas dorosnąć

naucz sie jezdzic

Super liderko A.M. nie oskarzaj swoich kolezanek i kolegow o porysawanie ci autka bo sama dobrze wiesz gdzie go porysowalas...ale tak jest jak sie 20 razy zdaje egzamin na prawo jazdy w tym 15 razy oblewa sie na placu to swiadczy o twoich umiejetnosciach.Niestety mistrzyni kierownicy to ty nie jestes...

loczek

beee go go guguuuuu

niezadowolona

dzisiaj znowu musiałam pracować

stasiu

buu co ja robię tu

Przyprawa

Każdy ma humory zaczynając od dziecka i męża po księdza i ministra wszyscy mamy humory. Nikogo nie bronie w Pce ale nie może być tak, że już na samym początku piszecie, że liderki sobie nie radzą dajmy im rok i po upływie roku każdy z pracowników będzie mógł się wypowiedzieć pozytywnie lub negatywnie na ten temat.

do przyprawa

Co do poprzedniej liderki to masz racje, ale jesli piszesz że obecne liderki nie pokazują humorów to mijasz się z prawdą. Dla przykładu liderka A.M ta to dopiero ma humory .Stanowisko zmienia ludzi i jej też to się udzieliło niestety, a taka fajna była z niej koleżanka... szkoda. Rozejrzyj się inne liderki narzekają na nią więc wcale nie jest tak doskonale jak piszesz.

Przyprawa

Ludzie jak czytam Wasze wpisy to ręce opadają.....to że lidera E.Z została zdegradowana to dużo winy jest po jej stronie wszyscy wiedzą jak się rządziła.....nieraz i nie dwa była na chorobowym i zakład jakoś dawał rade i teraz też da. Co do nowych liderek spokojnie dajmy im czas się wykazać, dziewczyny współpracują ze sobą a to jest ważne nie pokazują swoich humorów. A pomyłki każdemu się zdarzają nawet najlepszym. Co do wynagrodzenia w Pce to mogłoby być wyższe oczywiście, ale tak jest i rzadko inny zakład płaci więcej niż najniższa krajowa, a jak płaci więcej to zaś trzeba zapierniczać np. 4 brygady. Jak komuś w PCE coś nie pasuje to przecież nikt z nas umowy o pracę KRWIĄ nie podpisywał (to nie pakt z diabłem). Jest teraz okres Wielkiego Postu niech każdy z nas zastanowi się nad sobą i swoim postępowaniem dobry okres do refleksji nad swoim życiem!!!a takie wpisy daruje sobie ktoś awansuje, innego człowieka zdegradują tak to już jest i trzeba się z tym pogodzić kto się nie umie pogodzić pisze takie bzdury o E. Z i o innych ludziach.

Zostaw merytoryczną opinię o PCE - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w PCE?

Zobacz opinie na temat firmy PCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PCE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PCE