PARCEL NIERUCHOMOŚCI SWARZĘDZ

Swarzędz

Opinie o PARCEL NIERUCHOMOŚCI SWARZĘDZ

Luidzi

Czy wiecie, że PARCEL NIERUCHOMOŚCI SWARZĘDZ ma opinię bardzo dobrego pracodawcy?

conennes

Cisza jest dlatego, że mają już ekipę super pracowników @maciek.

asik

parcel nieruchomości - działają na działyńskiego w swarzędzu to pewna info bo właśnie korzystam z ich usług

PARCEL

Informujemy, że nasz oddział w Swarzędzu na Rynku będzie zlikwidowany. Serdecznie zapraszamy do naszego głównego oddziału w Swarzędzu na os. Działyńskiego 1D. Za utrudnienia przepraszamy.

rynek

punkt Parcela na Rynku swieci pustkami, bardzo czesto nie ma tu pracownika, oferta bardzo rzadko zmieniana

Zostaw opinię o PARCEL NIERUCHOMOŚCI SWARZĘDZ - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PARCEL NIERUCHOMOŚCI SWARZĘDZ