Opinie o funclub.pl - FUNCLUB sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Funclub. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Funclub o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Funclub w Poznań

Ciekawa89 Nowy wpis

Witam, chciałam się dowiedzieć jak wygląda praca,atmosfera i zarobki na stanowisku Specjalisty ds. Turystyki? Rozumiem, że praca raczej stacjonarna plus jakieś study toury? Pozdrawiam

Sandra Nowy wpis

Polecam krótkie weekendowe wyjazdy z funclubem, byłam w Wiedniu, Berlinie i Budapeszcie świetna organizacja i wspaniali przewodnicy. Dla wszystkich rezerwacji z kodem 5079- promujesz Zyskujesz rabat. Polecam :-)

Mirosław

Szukam fajnej wycieczki objazdowej po Włoszech, znalazłem niezłe oferty ale wolałbym się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce. Ktoś już korzystał z takiego wyjazdu i organizacja była dobrze przeprowadzona? Prócz aktywnego zwiedzania jest też czas na odpoczynek? Jak to ogólnie wygląda, opiszcie... Bo akurat we Włoszech nigdy nie byłem.

Mirka Nowy wpis
@Mirosław

Wszystko do dogadania. Jest czas na odpoczynek i zwiedzanie.

Izabela Nowy wpis
@Mirka

weekendy wolne i można zwiedzać, nikt wtedy nie wymaga pracy ponad normy ?

Lidia

Dalej taki finansowy dramat? Jakich kwot w takim razie za jeden turnus się można spodziewać? Niepokoi mnie to że w aż dwóch opiniach powtarza się to, że nowi pracownicy są źle traktowani - dalej ma to miejsce? W ogóle jakoś integrują pracowników przed wyjazdem czy jak to wygląda?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Prowincjonalne zachowanie i brak profesjonalizmu, pełna zgoda.

nietrafne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Aneta

Jak firma radzi sobie w obliczu tak trudnej sytuacji spowodowanej prze pandemię?

Radzi sobie
@Aneta

Zwolnienia lub urlopy bezplatne.

Wesołek

Byłam opiekunem na tym obozie. Kadra, która jeździ tam od kilku kat uważa się za niewiadoma kogo a nowe osoby są traktowane wyjątkowo chłodno. Organizacja beznadziejna. Jak chcesz jechać zwiedzić trochę miasta a przy okazji pomęczyć się z niewyżyta grupa młodzieży to proszę bardzo. Reszta pracująca w tej firmie tez nie należała do najmilszych, kierowcy niby fajni, ale zależy na kogo trafisz. Ja trafiłam na takiego co nie chciał w ogóle rozmawiać i zrobił awanturę. Nie polecam tej pracy ludziom o słabych nerwach.

Wojtek

@bianchi a jakieś dodatki do wypłat tam są ?

Bianchi

Dno i warstwa mułu. Ekwiwalent za urlop tylko w sądzie, praca w sezonie 24h, a później kop w ..

Jeżdżę jako wychowawca już kilka lat.... ale to co reprezentuje sobą to biuro to istna żenada. Nowy pracownik po przyjeździe zostaje przywitany jak (usunięte przez administratora) albo wcale. Organizacja jest do (usunięte przez administratora) A kadra, która pracuje tam już kilka sezonów uważa się za bogów życia i (usunięte przez administratora) cały turnus, wciąż twierdząc, ze ciężko pracuje. Szczerze odradzam i uważajcie.

Ciasny

Organizacyjny i finansowy dramat

Zostaw merytoryczną opinię o Funclub - Poznań

• Jak się pracuje w Funclub?

Zobacz opinie na temat firmy Funclub tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Funclub?

Kandydaci do pracy w Funclub napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Funclub