Opinie o New Glas Sp. z o.o. w Kroczewo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy New Glas Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie New Glas Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Glas Sp. z o.o. w Kroczewo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w New Glas Sp. z o.o.?

Qba Nowy wpis

Absolutni partcze. Drzwi prysznicowe dwuskrzydłowe zamontowane tak, że dolna krawędź poza obrysem brodzika. Silikon położony bez taśm, krzywo i z dziurami. Odziwo dotrzymali terminie, ale po montażu wolałbym, żebym musiał szukać innych montażystów. Po wizycie telefon milknie, na wiadomości nie odpisuje. Jak lubicie stres, to korzystajcie z tej firmy.

Irena Nowy wpis

Dlaczego nikt z pracowników firmy w ostatnim czasie się tu nie wypowiada? Chętnie poznam Wasze opinie na temat pracy w New Glas. Napiszcie proszę, czy warto według Was się zatrudniać i na jakie warunki pracy można liczyć?

ja Nowy wpis

Polecacie się tu zatrudniać?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie New Glas Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
ZUZIA

Nierzetelna firma! Po wpłacie zaliczki, utrudniony kontakt. Terminy realizacji nieustannie przekładane, żaden z umówionych terminów nie został dotrzymany. Brak jakiegolowiek szacunku dla drugiej osoby ze strony właściciela firmy. Nie odbiera telefonów . Ciągle (usunięte przez administratora) ze już będzie a nadal go nie ma

MAREK

NIE POLECAM TEJ FIRMY. Nie wywiazuja sie z przyjetych zlecen, niedotrzymuja terminow, lekcewaza klijentów, wlasciciel nie odbiera telefonow, calkowity brak kontaktu ale to dopiero po zainkasowaniu zaliczki lub calosci kwoty.

Hej! Strasznie dużo komentarzy od klientów, a ktoś z pracowników powie parę słów o tej pracy? Bo potrzebuje informacji przed rozmowa rekrutacyjna.

Mariusz

Ta Firma to porażka w 20017 dostała przedpłatę 12000 tyś na szyby i ani jednej sztuki nie wykonała i nie dostarczyła przez pół roku obiecanki przesunięcia terminów i brak odbierania telefonów nie polecam

Jacek R

Tak , ale jeżeli firma nie płaci za wykonaną usługę .... to skąd mam pewność czy zatrudniając się w w/w firmie dostanę wynagrodzenie za swoją pracę ? Ja osobiście gdybym szukał pracy " mocno" bym się nad tym zastanowił ( czytając poniższe komentarze ) . Jutro planuję podjechać żeby zobaczyć skruszoną minę właściciela i prośbę o podjechanie w dniu następnym wtedy będzie miał gotówkę . Zresztą ma stałą ekipę 3-5 osób. Chyba że obecnie są wolne miejsca bo przestał płacić .Pozdr

Jacek R

Nie polecam w/w firmy od sierpnia 2017r nie otrzymałem zapłaty za wynajem podnośnika.Kwota to ok 800pln brutto .

Edyta

@Kwak @Radek jak rozumiem - są to jednak nadal Wasze domysły? Aktualne opinie klientów nie jest to oczywiście pozytywny sygnał dla osób, które poszukują zatrudnienia w Kroczewie. Jednak w tych okolicach może nie być zbyt wiele alternatyw, stąd też informacje od bezpośrednich pracowników będą dla nich bardzo cenne.

Radek

Mogę potwierdzić, że opinia z 2013 r. użytkownika @Progress2001, jest dalej aktualna. Skoro firma nie potrafi spłacić długów wobec klientów, to wątpie by potrafiła zapłacić pracownikowi za jego pracę. Nie szukając daleko w sieci można zweryfikować status firmy i to jak patologicznie funkcjonuję. "Nie wywiazuja sie z przyjetych zlecen, niedotrzymuja terminow, lekcewaza klijentow, w biurze pani kompletnie nie potrafi udzielic informacji, wlasciciel nie odbiera telefonow, calkowity brak kontaktu ale to dopiero po zainkasowaniu zaliczki lub calosci kwoty."

Edyta

Ostatnia opinia została napisana przez klienta. Natomiast przydatne by było, jakby pojawiały się również wpisy odnośnie pracy w New Glas. Jest to bardzo dobre miejsce aby wymieniać się rzetelnymi informacjami na temat warunków pracy w firmie, aktualnych ofert zatrudnienia oraz możliwości rozwoju zawodowego. Dlatego zachęcam do udzielania się na forum.

Kwak
@Edyta

Patrząc po komentarzach to rozwój zawodowy w kieurunku robienia dobrej roboty to raczej nie możliwy. No ale nie ma tego złego.. w okradania ludzi to można się specjalizować.

Klient

Nierzetelna firma! Po wpłacie zaliczki, utrudniony kontakt. Terminy realizacji nieustannie przekładane, żaden z umówionych terminów nie został dotrzymany. Brak jakiegolowiek szacunku dla drugiej osoby z strony właściciela firmy. Ostatecznie brak towary oraz zwrotu zaliczki. Sprawa skończyła u radcy prawnego.

Kondziu

Ja nie miałem takich problemów, jak poprzednicy. Kontakt z właścicielem ok *faktycznie trzeba było kilka razy zadzwonić; ale kontakt bardzo rzetelny i miły"; futryna jakościowo ok tak samo jak okna.

lolka

NIE POLECAM!!!Futryna uszkodzona cala peknieta nie pasujaca do szklanych drzwi ,tandetne tanie zawiasy. Wlasciciel nie odbiera telefonow. drzwi mialy byc za tydzien a czekam juz miesiac oczywiscie calosc juz zaplacona

Niezadowolony klient

Odradzam tą firmę! Właściciel to gbur, który nie potrafi przyznać się do błędu. Są niesolidni i robotę robią "po łebkach" byle szybko zgarnąć kasę. Nigdy więcej nie chcę mieć z nimi do czynienia.

centaur

@ania ale dlaczego nierzetelna, na pewno mają dobrej jakości usługi. A wiadomo jak teraz wygląda u nich atmosfera? Widocznie dobrze skoro nie pojawiło się żadne ogłoszenie pracy. Pozdrawiam

ania

Wyjątkowo nierzetelna firma, nie polecam!!! Radzę nie sprzedawać towaru na przelew, tylko pobranie lub gotówka!!!

Jaro

przestrzegam przed tą firmą , "ściema" to ich produkt firmowy brak kompetencji , oszukują wysyłają za pobraniem części które nie pasują a potem nie chcą zwrócić pieniędzy .

Zostaw merytoryczną opinię o New Glas Sp. z o.o. - Kroczewo

New Glas Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • 69A
    09-142 Kroczewo