Prohuman.pl Sp. z o.o. Sp. K.

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Prohuman.pl Sp. z o.o. Sp. K.

Administrator Nowy wpis

Prohuman.pl Sp. z o.o. Sp. K. prowadzi rekrutacje w miejscowości Dillingen. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Agnieszka Nowy wpis

Firma bardzo rzetelna. Wypłata przed czasem. Jestem pierwszy razi bardzo zadowolona. K miejsce fajne mi się pierwszy raz trafiło. Pracownicy i koordynatorzy mili i pomocni. Są naprawdę w porządku.

Administrator Nowy wpis

Firma Prohuman.pl Sp. z o.o. Sp. K. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektryk. Aplikowaliście na tę ofertę? Czy kwota 3100 EUR to rzeczywiste zarobki u tego pracodawcy?

Mateusz

Witam, pracuje dla nich od pól roku i na razie jest ok. Mateusz

Szymon Głogowski, CEO Nowy wpis
@Mateusz

Dziękuję za Opinię! Mam nadzieję, że jednak zdecyduje się Pan na dyżur świąteczny...

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Prohuman.pl Sp. z o.o. Sp. K. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Hydraulik/ Monter?

Obecnie firma Prohuman.pl Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje na stanowisko Sprzątaczka. Czy ktoś składa CV?

W mieście Weert poszukiwano osób na stanowisko Pracownik magazynu. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Zbyszek
Kandydat
@Administrator

Witam.Jestem zainteresowany pracą.Prosze o kontakt pod numer+48791013848

Robert J.

To były dobre oferty, ale już na Holandię nie chce, jak pokończę egzaminy to na Niemcy jadę z nimi, zawsze było dobrze, w opiece też u nich robiłem.

Ewa W.

Cieszę się bardzo, że trafiłam na Prohuman i Pana Szymona G. Jest dobrym szefem i koordynatorki też zawsze są pomocne. Zlecenia były różne, raz łatwiejsze , raz trudniejsze, ale waznie, że zgodnne z opisem. Wpłata zawsze na czas, A1 też i ZUS odprowadzony. Z CAŁEGO SERCA POLECAM JESTEŚCIE BARDZO DOBRA AGENCJĄ

Piotr

Polecam tam agencja prohuman pan Szymon jest dobry szef

Piotr

Dobra jest agencja prohuman polecam

Robert z Sandomierza
Kandydat

Mam pytanie jak jest z dojazdami do opiekunów czy posiadacie państwo swój transport żeby zawiesc swojego pracownika na miejsce pracy czy sam musi dojechać na własny koszt

Szymon Głogowski
@Robert z Sandomierza

Zawsze organizujemy transport dla naszego Personelu. Korzystamy z kilku wybranych firm przewozowych a na terenie Niemiec posiadamy swój transport.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Prohuman.pl Sp. z o.o. Sp. K.? Na GoWork.pl jest 14 lipca kilka ogłoszeń.

Szymon Głogowski, CEO
@Pytanie

Zapraszamy do kontaktu z firmą. Rekrutacja na niektóre oferty odbywa się telefonicznie, na inne - podczas rozmów osobistych.

Irena

Pracuje z prohuman już 3 lata , nie zawsze miałam łatwe zlecenia ale firma zawsze mi pomagała i nigdy nie zostawili mnie samej. Ja jestem zadowolona i polecam.

@Irena

Dziękujmy za pozytywną opinie, my jesteśmy z pani również bardzo zadowoleni pani Irenko . Współpraca z panią to sama przyjemność.

damian992

Witam współpracuje z firma Prohuman 2lata naprawdę jestem zadowolony zawsze mogę liczyć będąc na zleceniu na pomoc telefoniczną miłego wykwalifikowanego personelu .Jeśli chodzi o miejsca pracy to firma spełnia moje wymagania ,Zawsze dostaje pełne informacje na temat podopiecznego a także wszystkie dane jego chorób za co jestem bardzo wdzięczny bo nie każda firma to robi.Ze swojego doświadczenia wiem ,że jest sporo firm które opowiadają w jakich wspaniałych warunkach będę pracował a przybywając na miejsce pracy nic się nie zgadza .Z firmą Prohuman jest całkowicie inaczej .Nie zdażyło mi się żeby opisywano mi warunki pracy nie zgodnę z prawdą .Jest to pracodawca który zawsze terminowo wywiązuje się z wypłatą wynagrodzenia.Z czystym sumieniem polecę tą firmę każdemu pracownikowi ,a tagrze mam nadzieje że nasza wspułpraca będzie przebiegać tak jak teraz naprawdę dziękuje raz jeszczę za szanse stabilnej pracy bo wiem jak robią ini prcodawcy podziekowania dla Szefostwa i wszystkich pracowników firmy Prohuman

@damian992

Dziekujemy bardzo :)

Robert Jop

Firma godna polecenia jeśli chodzi o wynagrodzenie za zlecenie zawsze pieniądze są wypłacane na czas , czyli polecam firmę Prohuman kto chce dobrze zarobić jako opiekun osób starszych w Niemczech. Ja z swojej pracy jestem zadowolony pracowałem dla kilku firm gdzie byłem (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o wynagrodzenie za swoją pracę jak dla mnie firma godna polecenia ????

@Robert Jop

Dziękuję Panie Robercie!

Kasia Klebba

Firma Prohuman, to zgrany zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętność dostosowywania się do potrzeb zatrudnianych w firmie opiekunek osób starszych. Najwyższa kultura w podejściu do pracownika, bezproblemowość i elastyczność, to cechy którymi Firma Prohuman nie może się powstydzić. Firma zdecydowanie godna polecenia. Mogę w pełni zarekomendować jej usługi potencjalnym opiekunom i opiekunkom osób starszych.

@Kasia Klebba

Dziękujemy! Dokładnie w taki sam sposób moglibyśmy zarekomendowac współpracę z Panią: najwyższa kutura w relacjach z pracodawcą i podopiecznymi, bezproblemowość, elastyczność. Możemy każdemy zarekomendowac współpracę z Panią Katarzyną, ale coż... Ta Pani jest z nami i pewnie tak już zostanie:)

Tomasz Makselon
Klient

Współpracuje z ProHuman od niespełna dziesięciu lat. To bardzo rzetelna firma. Dużym atutem dla personelu opiekuńczego jest fakt, iż ProHuman odprowadza składki socjalne, w tym ubezpieczenie emerytalne, od kwoty średniej krajowej. W tym miejscu należy napomknąć, ze opodatkowanie pracowników od wymienionej kwoty nie jest propagowane przez wiele firm z branży opiekuńczej. właściciel firmy, pan Glogowki, zawsze dbał w tej kwestii o zgodność z obowiązującymi przepisami.

iwonka730

Firma warta polecenia ,nie jestem pozostawiona sama sobie wszystko szybko i sprawnie załatwione .Kontakt z koordynatorem jest non stop ,wypłata na czas ,a nawet szybciej POLECAM

Graf68

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Firmą Prohuman.współpracowałem już z rożnymi firmami w tym też jak się okazało firmami Krzak(niestety) ,Prohuman oceniał jednak BARDZO DOBRZE.Mam nadzieje ,ze w dalszym ciągu nasza współpraca będzie się tak dobrze układać.pozdrawiam bardzo serdecznie.

@Graf68

Bardzo dziękuję Panie Grzegorzu za opinię. Zawsze jest Pan u nas mile widziany, o Panu możemy wypowiedzieć się w samych superlatywach, podobnie, jak klienci, którzy nie szczędzą Panu pochwał.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Prohuman.pl Sp. z o.o. Sp. K.? Chętnie zatrudniają?

Szymon Głogowski, CEO
@Pytanie

Zapraszamy do współpracy także studentów.

Zostaw merytoryczną opinię o Prohuman.pl Sp. z o.o. Sp. K. - Oława

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Prohuman.pl Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Prohuman.pl Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prohuman.pl Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 16 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Prohuman.pl Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii klientów firmy Prohuman.pl Sp. z o.o. Sp. K., to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Prohuman.pl Sp. z o.o. Sp. K.