Opinie o Sg Consulting Szymon Głogowski Prohuman.Pl Szymon Głogowski w Oława

Sg Consulting Szymon Głogowski Prohuman.Pl Szymon Głogowski
3 4 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 godzin.

Czy Sg Consulting Szymon Głogowski Prohuman.Pl Szymon Głogowski zatrudnia studentów?

TakNie
opiekunka Nowy wpis

Ja polecam firmę, pracuje już 2 lata u Pana Szymona i nie narzekam, składki mam od średniej krajowej płacone i pani koordynator zawsze jest pomocna.

TakNie
Opiek Nowy wpis

Uwaga!!!! Omijać Prohuman!!!! Uwaga!!!! Organizacja podrózy wedlug Prohuman to wyslanie opiekunki pociagiem z walizkami!!!! To jest podroz powrotna. Na miejsce dowiozł mnie z Monachium syn podopiecznego. Najpierw pisza mi, ze z powrotem zaplaca za taxi do Monachium, jakby nikt nie mogł mnie odwiezc, a w ostatniej chwili maja mnie w (usunięte przez administratora) Jest dużo pociągów z Otterfing do Monachium (praktycznie co godzinę). Najlepszym wyjściem będzie, jak pojedzie Pani z domu podopiecznego taksówką na dworzec i wsiądzie w pociąg do Monachium. Oczywiście, może Pani pojechać taksówką do Monachium, możemy Pani taką taksówkę zamówić. Obawiamy się jednak, że koszt takiego przejazdu okaże się dość wysoki. Zgodnie z umową, pokrywamy koszt przejazdu do 75 Euro. Jeśli koszt biletu na Sindbad i koszt przejazdu taksówką przekroczy łącznie 75 Euro, to resztę będzie Pani musiała pokryć z własnej kieszeni. I kilka cytatów z maili poprzednich. Firma traktuje opiekunkę jak niewolnicę 24 do dyspozycji. Wedlug nich dotrzymywanie towarzystwa nie jest praca, ja tam chyba towarzysko pojechalam!!! Firma. W umowie jest wpisany 8 godzinny czas pracy, ponieważ jest to potrzebne do dokumentacji, ale wiadomo, że w praktyce bywa różnie. Na jednym zleceniu czas pracy przekroczy te 8 godzin, na innym nie. Pani ma płaconą stawkę miesięczną, niezależnie od tego ile godzin w danym dniu Pani przepracowała. Poza tym liczy się tak zwany efektywny czas pracy np. gdy gotuje Pani obiad, jest to praca. Natomiast gdy je Pani ten obiad razem z podopieczną, to Pani nie pracuje. I kłamstwa typu, ze moga usunac z umowy liczbe godzin, bo nie ma obowiazku ewidencji czasu pracy. Owszem jest taki obowiazek, jak rowniez obowiazek zaplacenia za kazda godzine pracy. Nikt tam nie jedzie towarzysko do dziadka czy wujka, tylko do pracy i przebywanie tam jest praca, rowniez siedzenie z podopiecznym przy obiedzie czy tv. SKANDAL

Tak5Nie
POLECAM Nowy wpis

nikt nie pisze hejtu bo to dobra firma płacą składki od średniej krajowej za każdy przepracowany miesiąc i nawet oferują umowę na warunkach niemieckich. Właściciel jest bardzo życzliwy wyrozumiały. Polecam

Tak2Nie

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Sg Consulting Szymon Głogowski Prohuman.Pl Szymon Głogowski w miejscowości Oława? Czekamy na Wasze opinie!

Tak1Nie

Zostaw opinię o Sg Consulting Szymon Głogowski Prohuman.Pl Szymon Głogowski - Oława

Chcę opublikować:

Sg Consulting Szymon Głogowski Prohuman.Pl Szymon Głogowski