Opinie o Zespół Szkół w Wieleniu w Wieleń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zespół Szkół w Wieleniu. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zespół Szkół w Wieleniu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespół Szkół w Wieleniu w Wieleń

Matka polka Nowy wpis

Ostatnio dowiedziałam się od syna który chodzi do tej szkoły o nieukrywanej sympatii pewnego Pana tam pracującego do Pani skąpo ubierającej się nauczycielki. Pani skąpo ubierająca widocznie umie sobie przygotować grunt pod interesy ponieważ słyszałam że aspiruje na stanowisko dyrektora. Poparcie u jednej waniejszych osób w placówce powoduje że uchodzi jej płazem picie alkoholu na wycieczkach szkolnych i nieobecnosc na wszystkich radach pedagogicznych. Erazmus i zagraniczne wypady odbiły się chyba trochę na życiu prywatnym tej pary bo żona jednego nie wytrzymała nerwowo (chyba się domyśla). Szkoda ze większość nauczycieli którzy tam pracują bardzo długo mają skutecznie podcinane skrzydła przez swojego szefa. Co niektórzy poszli po rozum do głowy i odeszli do innych placówek (mieliśmy bardzo dobrą nauczycielkę biologii) lub po prostu zmienili zawód. Przecież nauczyciele z tej szkoły zarabiają najmniej w gminie (jak nie w powiecie). Niesprawiedliwości dodaje fakt że nauczyciele którzy naprawdę oddają siebie są najbardziej wykorzystywani i niedoceniani. Co do samej szkoły to nie raz syn skarżył się że musiał Na lekcjach siedzieć w kurtce, nie ma żadnego udogodnienia dla uczniów niepełnosprawnych - żadnego podjazdu czy windy. Ale co się dziwić - trzeba oszczędzać by można było sobie pojechać na zagraniczne wczasy. Taka niestety jest smutna prawda

andrzejek

Witam wszystkich Chcę napisać o Dyrektorze z Zespołu Szkół w Wieleniu n/Notecią. Pan Dyrektor to totalny c (usunięte przez administratora) . Prześladuje nauczycieli. (usunięte przez administratora) Jest wredny i c (usunięte przez administratora) ski. Kryje swoich (usunięte przez administratora) i pewną panią która ma problem z alkoholem ale przymyka na to oko bo dobrze sie znają z mężem i nią także może przychodzić na kacu do szkoły i popijać w szkole ale tego nikt nie zgłosił nigdzie. Niech kuratorium się tym zajmie lub policja bo to co sie tam wyrabia to przechodzi ludzkie pojęcie. W szkole panuje temperatura około 12-16 stopni w zależności od klasy a dyrektor mówi ze jest ciepło i zakręca w szkole wszystkie grzejniki a w Sao wredne babsztyle mają 26 stopni i okna pootwierane w mróz i tak się marnotrawi pieniądze podatników. Nauczyciele narzekają że zimno chorują a dzieciaki siedzą w salach w kurtkach to jest niedopuszczalne. Jest jeszcze wiele innych spraw czasu i miejsca by nie starczyło co tam się wyprawia. Niech ktoś się weźmie za tego cwaniaczka i lewe interesy

Zostaw merytoryczną opinię o Zespół Szkół w Wieleniu - Wieleń

Zespół Szkół w Wieleniu