BIMs Plus FHH

Szczecin

Opinie o BIMs Plus FHH

Izydorek

Powiedzcie mi czy BIMs Plus ma dużo szkoleń ? Czy warto startować do pracy?

Agnieszka

@anonim wspominasz o stresującej atmosferze. Dlaczego tak uważasz? W jakim dziale? Pamiętajmy o tym, że warunki pracy, jak i również atmosfera różnią się od siebie w zależności od obejmowanego stanowiska.

shuttet

@mak oferują umowę o pracę. A z tym, że masz 3 lata doświadczenia to myślę, że masz bardzo duże szanse na przyjęcie. Ja myślę nad ich stanowiskiem specjalisty ds. handlowych. Wymagają wykształcenia min. średniego, dobrze mieć techniczne lub branżowe oraz doświadczenia w branży grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej.

rst

Potwierdzam o. śląski - totalny wyścig szczurów. W jeden dzień z kimś pijesz piwo, w drugi ta osoba donosi do kierownika.

Jedyna wada Bims Plus to brak jakichkolwiek zalet

Atmosfera bardzo stresująca, wyścig szczurów.

Słowa kojarzące się z Bims Plus: solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako na wysokim poziomie. Atmosfera i ludzie tam pracujący są... to ludzie tworzą tą atmosferę i niestety niektórzy bardzo ją psują w momencie gdy dążą do władzy... bardzo destrukcyjne działania szefów niszczących całe zaangażowanie i kreatywność ludzi. Ogólnie firma w firmie i każdy "hymmm...." pod swój strój. Od jakiej stawki można negocjować pensję? niewielkiej... zależy od rejonu kraju i stanowiska. Najbardziej podobało mi się w Bims Plus: zwykli ludzie pracujący tam z dużym zaangażowaniem. Najbardziej nie podobało mi się w Bims Plus: ludzie którzy brali wielkie wypłaty za to że zniszczyli czyjąś kreatywność i zaangażowanie.

Zostaw opinię o BIMs Plus FHH - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIMs Plus FHH