Opinie o KAUFLAND SOLSKIEGO w Bydgoszcz Ludwika Solskiego 3

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KAUFLAND SOLSKIEGO. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KAUFLAND SOLSKIEGO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAUFLAND SOLSKIEGO w Bydgoszcz Ludwika Solskiego 3

maximus

jestem pracownikiem KAUFLANDU przy wojska polskiego 16 tu jest okey !

Aneta
@maximus

Jakie konkretnie aspekty pracy w KAUFLAND oceniasz pozytywnie? Warto rozwinąć Twoją wypowiedź, gdyż użytkownicy na forum oczekują konkretnych informacji o tym pracodawcy. Podziel się swoimi uwagami i spostrzeżeniami o KAUFLAND.

Gosia

Proszę o zwrócenie uwagi jakimi ścierkami wycierane są szyby na dziale mięsnym...stęchłe, stare ścierki.... Nieprzyjemny zapach roznosi się wokół działu mięsnego. Robiłam zakupy 12.07.2017r około godz. 21.00 i Panie akurat "myły" szyby w ladach chłodniczych. Coś okropnego. odechciało mi się kupić cokolwiek z tego działu.

Klient

podobno jeden gość z ochrony robi głupie zaloty do pracownic , całkiem od niedawna tam prace ma wie ktoś kto to proszę pisać . Trzeba to zmienić jak nie potrafi zajć się własną pracą

ewela
@Klient

na solskiego to miła obsługa jest personel w porzadku i ochrona tez dyrektor miły dla wszystkich polecam ten market

orety

nie wiem jak w tym konkretnym sklepie jest, ale na Kaufland złego słowa nie dam powiedzieć. Mało mają sklepów, ale jakość i ceny mówią same za siebie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie KAUFLAND SOLSKIEGO? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
j

Kiedyś często robiłem zakupy w Kauflandzie na Solskiego... dzisiaj omijam szerokim łukiem!!! Dla mnie to market stawiający na totalne oszustwo wobec klienta!!! Kupuję wodę 5 litrów, a nad paletą z tą wodą wisi cena 1,99. Oczywiście na kasie wychodzi 2,89... dlaczego? Bo nad tymi butelkami wisiała kartka dotycząca innej wody z malutkimi napisami, a z wielką ceną. Czy ktokolwiek patrzy na malutkie napisy na kartce wiszącej 4 m nad ziemią czy tylko na wielkie napisy z ceną??? Zwykłe oszustwo i manipulacja!!! Oprócz tego są tam straszne kolejki i 15 minut stania w dusznym markecie. Kilka lat temu chwalili się, że jak stoisz dłużej w kolejce niż 5 minut to dostaniesz 5zł ale jaka była parodia gdy zdenerwowani ludzie zaczęli się masowo po to zgłaszać, to dyrekcja zaczęła te reklamy ściągać, bo jeszcze by zbankrutowali... Nigdy więcej tam nie wejdę, bo nie zamierzam być oszukiwany i nie chcę spędzać pół godziny w kolejce bo jakiemuś(usunięte przez administratora) kierownikowi nie chce się posadzić wiecej kasjerek.

Klient

Witam jestem stałym klientem Kauflandu ul.Solskiego muszę zareagować na rażące łamanie prawa pracy,BHP jak to jest możliwe że drobna kobieta ciągnie tonową paletę zwykłym paleciakiem,wchodzenie na drabinę bez zabezpieczenia na dużą wysokość z ciężkim towarem ,gdzie jest szew tego marketu dlaczego dopuszcza do tych rzeczy może jest tak zaślepiony i nieodpowiedzialny ,gdzie są związki zawodowe mają obowiązek reagować na łamanie prawa pracy.Mam nadzieje że pracownicy powiedzą dość głupocie dyrekcji Kauflandu.Pozdrawiam

KRYSTYNA

Witam jestem stałą klientką marketu kaufland w Bydgoszczy przy ul. Solskiego.W okresie przedswiatecznym robiłam zakupy ,byłam świadkiem sytuacji w której dyrektor marketu został poinformowany o braku karpi i sam powiadomił nas ,ze zostały zamówione i kazał czekać ok pół godz. Czekaliśmy ponad dwie godz a karpi wciąż nie było. Przy zgłoszeniu tego w informacji głównej dyrektor wyparł sie i zrzucił całą winę na pracowników iz nie poinformowali go o braku ryb.To skandal gdyz wczesniej sam osobiscie nas poinformował ,że karpie juz jada i musimy poczekac i tak zrobilismy. Po blisko trzech godz opuściłam market bez ryby gdzyż jeszcze nie dojechały . Przedtem jednak cała złość wyładował na pracownikach którzy w tym okresie byli zagonieni jak mrówki. Dziwie sie ,że tak niekompetentna osoba sprawuje funkcję dyrektora marketu , gdyż nie potrafi wziac odpowiedzialnosci za swoje złe decyzje na siebie tylko zrzuca odpowiedzialnosć na pracowników obsługi . Mam nadzieję ,ze ktoś z władz firmy Kaufland wezmie sobie do serca dobro klientów oraz firmy i udzieli odpowiednich pouczeń dyrektorowi za takie zachowanie.Jako klientka czuje sie zarzenowana taką sytuacja. Krystyna z Bydgoszczy

Zostaw merytoryczną opinię o KAUFLAND SOLSKIEGO - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w KAUFLAND SOLSKIEGO?

Zobacz opinie na temat firmy KAUFLAND SOLSKIEGO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAUFLAND SOLSKIEGO?

KAUFLAND SOLSKIEGO