W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o.

Jutrosin

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o.

longina

Firma Legutko to moja trzecia praca. W dwóch poprzednich miałam okropnych szefow. Dlatego odchodziłam. Tu pracuje czwarty rok. Sa okresy, ze jest intensywnie, sa takie, ze jest luźniej. Płaca zawsze na czas, płacą za nadgodziny, wszystko legalnie. Nie ma problemów z urlopami, zwolnieniami a przede wszystkim ze studiami. Ja robiłam studia zaoczne i nie było nigdy problemem aby się zwolnić na zjazd. Pan Wiesław czasem wesoły czasem nerwowy, ale to by było dziwne, gdyby caly czas było idealnie. Młodzi- Asia i Adam bardzo się starają, aby firma była nowoczesna i się rozwijała. Czuc to na każdym kroku.

in

Super, że atmosfera dopisywała @mary, a teraz też? Dzięki

mary

Pracowałam tu 1,5 roku w biurach. Atmosfera miła - praktycznie sama młoda załoga.Nie można napisać, ze było idealnie-szef był bardzo wymagający.Są pewne osoby , które szef faworyzował i one potrafiły nawet manipulować szefem, co było denerwujące. Wszystko legalnie-umowa o prace, urlopy udziela bez problemu.Bardzo popiera uczących sie i młode matki - co w dzisiejszych czasach bywa nawet dziwne. Ja ze swojej płacy byłam zadowolona, płaci za nadgodziny.Ale ogólnie ludzie narzeklai, ze mogłyby byc wieksze wynagrodzenia (szczególnie na produkcji).

Zostaw opinię o W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o. - Jutrosin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o.