Opinie o All-Meblo w Swarzędz Traugutta 27

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy All-Meblo. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w All-Meblo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-Meblo w Swarzędz Traugutta 27

Marek Niklaus

Narożnik Super. Sprzedawca konkretny i rzeczowy. Super kierowca który pomógł mężowi wnieść narożnik . Narożnik z dobrej jakości materiału. Polecam sprzedawcę.

Agnieszka

Dziękuję, narożnik jest PRZEPIĘKNY, po prostu jesteśmy z mężem i córką pod ogromnym wrażeniem, nie omieszkam zamawiać u Państwa przy następnej okazji oraz polecać wszystkim znajomym

@Agnieszka

(usunięte przez administratora)szmelc z kartonu i odpadowych plyt bez grama gąbki. Takiego bubla i smiecia nigdzie nie widziałem i nikomu nie poleciłbym i ostrzegam abyście nie żałowali bo lepiej dołożyć i pójść kupoc mebel w sklepie firmowych niż to(usunięte przez administratora)sklecane w garażu w Swarzedzu

Ewa Biedrzycka

Narożnik dobrze wykonany, wszystko jak w opisie, szkoda tylko ze wąska część oparcia jest bez wypełnienia. Polecam dopłatę do materiału sawana, szczególnie dla posiadaczy zwierzaków sprawdza się w 100 procentach. Opóźnienia w dostawie, kontakt bezproblemowy.

Iwona

Dziękuję za przepiękną sofę cleo. Polecam z czystym sumieniem. Zarówno Panie w biurze, transport, jak i wykonanie. Wszystko na najwyższym poziomie.

Niezadowolony klient
@Iwona

Chyba kobieto nie wiesz co to jest najwyższy poziom. Już po komentarzach widać, że są błędy w wysyłce u wielu osób A jakość to żenada.

Iwona
@Niezadowolony klient

Dlaczego takim tonem i dlaczego mnie obrażasz? Czasami w każdej firmie coś szwankuje, pracują tam przeciez ludzie tacy jak Ty i ja. Patrząc na Twój wpis jeśli taki ktoś pracuje u nich to możliwe, że jeśli klient trafi akurat na niego nie jest zadowolony. Ps. Zjedz snickersa

@Niezadowolony klient

Daj sobie spokój. To Odpisuje sama sobie (usunięte przez administratora) Ta firma to buda w garażu i takie (usunięte przez administratora)

Niezadowolony klient
@Piotr

Wiem o tym doskonale. Niech ma co robić;)

Tapicer

Zadzwoniłem, umówiłem wizytę, porozmawiałem z szefem, zaproponowano mi wynagrodzenie.

Pytali o doświadczenie, okres próbny 3 miesiące po czym umowa o pracę na czas nieokreślony

Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
Malgorzata

Dziękuję bardzo za kanapę narożną. Jestem bardzo zadowolona.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w All-Meblo?

Maja

Każdy tworzy atmosferę na swoim stanowisku pracy. Nie ma na co narzekać :)

Karol

Uważam, że meble tego producenta to szmelc. Wykończenie partackie, oszczędność na wszystkim co się da. Samo legowisko nie jest złe, ale sposób wykończenia to (usunięte przez administratora) i namiastka mułu. Bok łóżka to płyta obita materiałem bez żadnego zabezpieczenia przed uderzeniem się głową o kant. Wg mnie to meble dla BARDZO niewiele wymagających klientów.

@Karol

Bok jest z kartonu....nie wszystkie ścianki są z odpadowych płyt. To jest szmelc a nie mebel

Iska

Dwa tygodnie temu w piątek odebrałam kanapę,ale nie dostarczono jednego boczka,kurier obiecał że dowiezie wieczorem lub sobotę rano, czekałam i się nie doczekałam, minął tydzień,w czwartek wróciłam do domu i panie codziennie obiecują że boczek dojedzie,siedzę w domu i czekam,a mam wnuczki na wakacjach i chciałabym zapewnić im lepsze rozrywki niż czekanie na boczek,co na to firma, zapłacone ale nie do końca zrealizowane

@Iska

Po 1 to nie kurier tylko ich transport co robi nielegalnie. Po 2 przywiozą ci jak znowu będę jechać w twoja okolice a po 3 meble i boczki są z kartonu :))) ta firma to (usunięte przez administratora)

Iska
@Iska

Po drugim podejściu boczek dotarł, dziękuję,ale czy drugi raz skorzystam z usług tej firmy???!

Wiesława

Narożnik śliczny, wysoka jakość wykonania, skręcenie intuicyjne. Przyjechał zapakowany na palecie, każda część osobno zafoliowana a więc bezproblemowe wniesienie.Dwie kobiety skręciły go w 20 minut. Kontakt z firmą rewelacyjny.Dość długi okres oczekiwania, ale warto było. Wszystkiego dobrego życzę.

Majkel

Bardzo polecam! Panie w biurze bardzo miłe Przemiły kontakt Niezdecydowanym napiszę że warto! Pani Maju dla Pani podziękowania za świetną obsługę! Dziękuję

@Majkel

Dziękujemy za miłe słowa :)

Agnieszka Zwierzyńska

Polecam Bardzo dobry kontakt email, telefonicznie odpowiadają na wszystkie pytania. Dostałam próbki i chociaż musiałam zapłacić 20zl za przesyłkę to otrzymałam hasło rabatowe i przy zamówieniu jeszcze na tym zarobiłam.

@Agnieszka Zwierzyńska

Dziękujemy za opinie i zapraszamy ponownie :)

Iwona Sobania

Wszystko w porządku! Polecam!

@Iwona Sobania

Dziękujemy :) Miłego dnia Pani Iwonko

Dzień dobry Jeśli pisze Pani do nas w weekend odpowiedź otrzyma Pani w dniu dzisiejszym. Na zwrot środków przepisowo jest 14 dni, nie zwlekamy jednak ze zwrotami. Po weryfikacji są niezwłocznie wykonywane. Pozdrawiamy

Dzień dobry Pani Halino dzwoniliśmy do Pani wczoraj kilka razy jednak nikt nie odbierał telefonu. Prosimy o kontakt w celu informacji. Pozdrawiamy :)

My także serdecznie dziękujemy. Co prawdę z wysyłką trochę czekaliśmy ,ale to nic najważniejsze że narożnik jest fajny i idealnie się wpasował w pokój. Ocenę wystawiam dobra. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

@Marcin

Dziękujemy Panie Marcinie i zapraszamy :)

Basia Żory

Dzisiaj otrzymałam dwie pufy - są takie, jakie chciałam mieć. Doszły bez żadnych usterek. To już drugie moje zamówienie, które zrealizowaliście idealnie. Mam na myśli ceny, wygląd i funkcjonalność. Do tego bardzo sympatycznie klient jest traktowany zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Bardzo dziękuję i na pewno będę Waszą firmę polecać z miłą przyjemnością. Z pozdrowieniami dla wszystkich pracowników i właściciela Allmeblo Barbara Piątczak Żory

@Basia Żory

Dziękujemy Pani Basiu i zapraszamy jak zawsze serdecznie

Urszula

Bardzo dziękuję przesyłka została odebrana, narożnik złożony prosty montaż kolor prześliczny pozdrawiam serdecznie całą ekipę dziękuję jeszcze raz????????????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️????

@Urszula

Dziękujemy za opinię Cieszymy się, że sprostaliśmy wymaganiom I zapraszamy ponownie

Łukasz

Witam. Na ogłoszeniu napisane DOSTAWA OD 6 DO 23. Przy zamawianiu narożnika powiedziałem że warunkiem koniecznym jest dostawa po 15ej bo wcześniej nikogo nie ma w domu. Na narożnik czekam już 5 tydzień. Nagle mail że po 17ej dostawa dodatkowo płatna. A na mailu mam potwierdzenie od pracownika o potwierdzeniu wcześniejszych warunków. Ale po co dotrzymać słowa. Lepiej psuć opinię firmy. Nie polecam. Bo czeka Cie podobna gierka jak mnie. A zamówienie nadal nie zrealizowane...

@Łukasz

Dziękujemy za wiadomość Podaj nam Twoje dane kontaktowe w celu weryfikacji zgłoszenia. Dostawa w godzinach 6-23 Nie ma możliwości wyboru konkretnej godziny, o czym informujemy. Nie jest to transport dedykowany, istnieje możliwość wykupienia takiej usługi. Standardowa dostawa do przesyłka kurierska ale jeśli wprowadzono Cie w błąd zweryfikujemy sytuację.

Jestem zadowolona z narożnika mimo małych mankamentów nie mam do czego się przyczepić. Pianka HR bardzo wygodna do spania. Polecam

allmeblo
@Karolina

Dziękujemy za opinię i polecamy się na przyszłość

Karolina H
@Karolina

Polecam Świetny towar za małe pieniądze.

@Karolina H

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie. Ps. Czy kolor dobrze doradzony?

Sofa Cleo jest boska. Zakochałam się jak zobaczyłam na insta u blogerów. Polecam! Ps. Obsługa pierwsza klasa! Pozdrawiam Aneczka K.

allmeblo
@Ania

Dziękujemy za miłe słowa i życzymy długiego użytkowania :) Pozdrawiamy

Grażyna Kubiak
@Ania

Mam też swoją ukochaną sofę Cleo w końcu przyszła. Już się nie mogłam doczekać. Jestem zakochana. Dziękuję

@Grażyna Kubiak

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy do przesłania zdjęcia.

Zostaw merytoryczną opinię o All-Meblo - Swarzędz

• Jak się pracuje w All-Meblo?

Zobacz opinie na temat firmy All-Meblo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w All-Meblo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy All-Meblo?

Kandydaci do pracy w All-Meblo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

All-Meblo