rosomak

Wrocław

Opinie o rosomak

ania

tak, powierdzam z tego com się zdążyłam zorientować to firma zajmuje się wytwarzaniem odzieży skórzanej, ale na serio to z rosomaków i podobnych takich zwierząt?

kierowca

Faktycznie to chyba jakiś [usunięte przez administratora]!!!Bo dwa telefony pocztę glosową mają cały czas włączoną.Przez 3 dni próbowałem się dodzwonić do tego Typka.....OMIJAJCIE bo to jakiś PRZEKRĘT.....!

CiekawskiBOB

Ciekawe co to za cwaniaczek się ogłasza "ROSOMAK"z Wrocławia Dobre zarobki często w domu....TYLKO ŻE...Jest to kolejne ogłoszenie tego KOGOŚ"ROSOMAKA" I wiecznie nie można sie dodzwonić. 1 tel.POZA ZASIĘGIEM 2 tel ALBO ZAJĘTY ALBO KTOŚ WIECZNIE SIĘ ROZŁĄCZA !!!!!!!!!!!!CZYŻBY NASTĘPNY NACIĄGACZ CZY FIRMA KOGUCIK!!!!??? MOŻE KTOŚ WIE COŚ WIĘCEJ NA TEN TEMAT??????

Zostaw opinię o rosomak - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rosomak