Opinie o Sunnvitt w Grodzisk Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sunnvitt. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sunnvitt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunnvitt w Grodzisk Wielkopolski

wed Nowy wpis

no to faktycznie od dawna tutaj nikt nie zagladal a ja sie zastanwiam dlaczego przeciez z cala pewnoscia ktos tutaj pracuej ;p i ja rowniez bylbym wdzieczny za jakies informacje na temat warunkow zatrudnienia

Cisza Nowy wpis

Cisza jest jak jakoś to idzie a jak jest trochę gorzej to zaraz piszą ! N forum jeden na dwudziestu napisze pozytyw bo nie ma to hk być odważnym przed monitorem ! Wiadomo branża d2d dostał trochę po d.... Ale kto ma pomysł i wizje to idzie do przodu . Pozdrawiam ! Do prcy nie szukja już nie te czasy !

telemarketerka Nowy wpis

I co teraz pewnie wam łyso. Firma ruszyła do przodu jest frekfencja i wyplaty na czas . Raz się zdarzyło opóźnienie i od razu lament i płacz. Całe szczęście te osoby które wypisywały te bzdury już nie pracują. We firmie wszystko wróciło do normy. Hehe teraz mamy wszystkie normalne umowy o pracę .! I jak na to patrzę to warto było być lojalnym! No i fajnie że znowu wróciły konkursy na naszym dziale. Pozdrawiam wszystkie narzekające dewoty !!! Miłego bezrobocia !!!

gosc Nowy wpis
@telemarketerka

Droga telemarketerko,nie masz pewności kto pisał te opinie a zakładasz że to zwolnione osoby, na podstawie podejrzeń nic nie wskurasz. Teraz to ty sobie zrobiłaś opinię lizuski pisząc o bezrobotnych w ten sposób, jaką masz pewność że te osoby nie znalazły już pracy? Tutaj też się skieruję w stronę szefostwa,proszę zalożyć kamery na hali ponieważ dużo dxieczyn notorycznie siedzi na rozłączonym i plotkują ,dużo dziewczyn wykorzystuje okazję do pójścia do łazienki i wracając z niej zatrzymuje się koło innych boksów by plotkować,dlatego proszę na to zwrócić uwagę.dziękuję bardzo pozdrawiam

...

Haha ;) chyba Twoja zmyslona prawda, czyli bzdura ! :)

Agatka
@...

Zgadzam się z "9", to nie są bzdury tylko PRAWDA!!! Mimo tego, że cały czas pracuje w tej firmie to nie zamierzam siedzieć cicho. A Ty zamiast podpisywać się ... (kropeczkami), podpisz się imieniem i nazwiskiem, może szefostwo da Ci "kopertę" za to podlizywanie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sunnvitt? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH/KRAJOWYCH
Płock
Mobilne Usługi Doradcze Jolanta Kęsicka

nie pisze bzdur,tylko wyrazam swoja opinie,tego mi nikt nie zabroni, tymbardziej ze pisze prawde :)

...

A do czego zmierzasz pisząc takie bzdury? Chyba ktośtu nie moze pogodzic się z utrata pracy... Bo jak pracowałaś tojakoś nic nie pisałaś

''

Bo "ok" nie jest tylko dla tych, ktorzy wymyslaja sami sobie problemy.. tyle :) Sa podli i wypisuja tutaj to wszystko ! Moim zdaniem normalne nie jest to, ze wyplata spoznila sie kilka dni, a ktos taka afere zrobil tutaj na tym portalu ! Inne firmy tez maja raz lepszy, raz gorszy miesiac i czy inni rzetelni pracownicy od razu wypisuja swoje (nieuzasadnione) zale typu ze "firma upada" na takim portalu ? Watpie... Sa takie i takie sytaucje w zyciu i nalezy je zrozumiec, a nie od razu wypisywac takie rzeczy i zmyslone klamstwa ..

@''

kilka dni? jasne... to nie sa kłamstwa i kazda z Was dobrze o tym wie.

karol

faktycznie jest to dziwna sprawa jak ktos pisze tego typu rzeczy, ale co tam ludzie w polsce tacy sa

...

Dziewczyno wez sie ogarnij! Przestan wypisywac te wszytskie klamstwa i pomowiena bo tym beznadziejnym pisaniem nie szkodzisz tylko firme ale i nam - kolezanka, z ktorymi kiedys pracowalas ! My ruszamy do przodu i jest ok, wszysy sie staramy i bedzie dobrze .. a Ty zajmij sie swoim zyciem i daj nam wszystkim tutaj pracujacym swiety spokoj, bo wprowadzasz miedzy nami tylko zamęt !

@...

jakby w firmie bylo wszystko ok,to takie komentarze nie wprowadzaly by zametu..

Sunnvitt ph

Wieloletnie doświadczenie przedstawicieli handlowych którzy pracują w branży sprzedaży bezpośredniej. Sądząc po poziomie wypowiedzi to napewno za dlugo tam nie poracowalaś.! Od poczatku byly materace temoplastyczne w zestawach a ten jest najnowszą wersją. Ale spoko każdy ma prawo do własnego zdania. P.S. Irytujące są juz te twoje wpisy pod roznymi nickami , lepiej zajmij się swoim nudnym życiem zamiast zatruwać je innym !!!

XXX

Przez przypadek natrafiłem na te forum i powiem szczerze że w tej firmie ludzie są dziwni pisząc takie rzeczy. J(usunięte przez administratora)

adre

Dokładnie nie da się tak sobie coś usunąć. Ja powiem szczerze że znam tą firmę i nie przesadzajcie . Teraz wszystkie firmy z branży bezpośredniej mają trudno. Takimi wpisami raczej sobie nie pomagacie .

Owszem może usuwać i to robi! Wystarczy zgłosić to do admina i gotowe. A pozytywne komentarze wystawiają przedstawiciele, którzy chcą się podlizać szefostwu.

anonimowo

Żenujące to tu są wypowiedzi osób które dają pozytywy. Bo nie rozumiem co ciekawego jest w firmie (usunięte przez administratora)Weźcie się w końcu za uczciwą robotę, spłaćcie w końcu długi które macie w obec pracowników a nie przyjmujecie nowych skoro tak was na nich nie stać... Zacznijcie patrzeć nie na laski na słuchawce bo One robią co mogą żeby umówić, a sami na siebie i Panie koordynaor które najlepiej co potrafią to pół dnia pierdoły popychać i ignorować zgłoszenia dziewczyn. To tyle!

aśka

Dokładnie totalna żenada jak ja bym była waszą szefową to wszystkie bym zwolniła i zatrudniła normalne pozytywnie podchodzące do pracy. Żenada ale jak znam życie pod jednym nickiem (usunięte przez administratora)

ktoś

Dziewczyny wy chyba nigdy nie pracowałyscie w telemarketingu..wypsujecie tutaj jakies bzdury co w ogóle nie jest prawda...z takim podejsciem to nie dziwie się ze robota wam nie idzie...a czemu żadna sie nie odezwie i nie powie prosto w oczy szefostwu co jej sie nie podoba tylko na forum pisze???żenujące naprawde

Agatka

Zgłaszamy to! Ale Pani koordynator nic sobie z tego nie robi, tylko każe dzwonić dalej. A jak masz problemy z łącznością to masz poprawić kabelki i udawać, że coś robisz. A po drugie jaki jest sens się starać, skoro szefostwo ma nas gdzieś i nawet wypłat nie dawają na czas?

han

Wy koleżanki do pracy się weźcie bo to przedstawiciele na waszą wyplate pracują. Jak nie ma ludzi na salach to może wam ten towar sprzedamy.

@han

a czy to nasza wina ze umówić nie możemy? co mamy im na siłe wciskać te durne zaproszenia????? Wy twierdzicie ze to nasza wina! (usunięte przez administratora) Nic nie wiecie!! Ktoś juz napisał wczesniej, ze ludzie nie chca chodzic! To co my mamy zrobić!!!!! Zaprowadzic im Wam za raczkę na tą sale? Jak mamy to zrobić, jak sie wziąć do pracy? My cały czas pracujemy, jeszcze...

AGA
@han

Skoro przedstawiciele pracują na nasze wypłaty, to wy weźcie się do roboty. Wypłaty nie dość, że spóźnione to jeszcze w ratach...

przedstawiciel

Jak chcecie poznac nie milych przedstawicieli zapraszam do firmy EcoVital!!!!

przedstawiciel

Ej laski a wy sie weźcie do roboty a nie tylko narzekacie!!!!To zle wply wa na wasza prace!!!To jest handel raz jest lepiej a raz gorzej!!Jak bylo dobrze to siedzialyscie cicho!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sunnvitt - Grodzisk Wielkopolski

Sunnvitt
3.2/5 Na podstawie 35 ocen.
  • ul. Dolna 55
    62-065 Grodzisk Wielkopolski