Opinie o Protechnik GMBH Herne w Herne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Protechnik GMBH Herne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Protechnik GMBH Herne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protechnik GMBH Herne w Herne

Hshshsh

Firma nie daj się co drugi albo emeryt albo taksówkarz większość to niewiadomo kto im podpisuje badania albo ślepy albo głuchy kilometrówki rozpisują na auta które stoją a od ludzi którzy są bez samochodu kasują po 30 euro tygodniowo prowadzący jedynie Patryk który umie się odezwać i coś załatwić reszta to zwykli oborowi zwykli buraki donosiciele tak jak ich lizej (usunięte przez administratora) a już o obgadywaniu i donoszeniu jeden na drugiego to masakra firma emerytów i konfidentów niepolecane sam klan rodzinny

Herne

Witam odradzam Pracę w tej firmie.nie płacą ani za urlop.stawki śmieszne wymagania l,takie ze szok ,ciuchy szmaty dają ludzie tez masakra same konfidenty i tylko chodzą i majstrom dupe lizać potrafią pieniędzy nie ma za przejazd swoim autem i jeszcze żebyś, ludzi zabierał swoim autem śmiech.firma masakra kwatery porażka.pracowałem u nich koniec .Mają i początek Czerwca

kazdy pracownik ma stawke uzalezniona od stazu pracy lub umiejetnosci. Nie zawsze staz pracy idzie w parze z umiejetnosciami, co ma pozniej odzwierciedlenie w stawce. Doswiadczeni monterzy, brygadzisci oraz osoby czytajace rysunek izometryczny maja stawki wieksze niz wyjsciowe 14 € netto, ktore jest stawka poczatkowa dla slusarzy, ktorych fachowosc dopiero poznajemy. Jesli ktos nie wyroznia sie w pracy swoim zaangazowaniem i fachowoscia to pozostanie na stawce wyjsciowej, ale droga awansu jest dla kazdego otwarta - co zapewne moga potwierdzic pracownicy firmy, ktorzy zarabiaja o wiele wiecej.

Whisky Nowy wpis

Witam, robota jak robota ale te zjazdy 6tyg.na1 tydz wolnego to przegięcie. Do tego 3-4 styki na 150mm, a z tymi monterami to daj spokój, (usunięte przez administratora) rzucą jako namiot i spawają.

@Whisky

Cześć, super, że mowa o tych zjazdach. Bo widziałem ogłoszenie właśnie dla spawaczy i chcę się zgłosić. Ale co do tych zjazdów, to ten system jest wpisany w umowę z pracownikiem, czy dopiero po podpisaniu umowy pracownik dowiaduje się w jakim systemie zjazdowym pracuje? No wiecie, chodzi mi czy jak podpisuje umowę to ma świadomość tego.

Esaa Nowy wpis

Zawsze jest gadka, że wszystko jest kwestią dogadania bla bla bla, a finalnie zawsze jest 6/1. Tak samo stawki. Wszyscy robole mają to samo, nie ważne czy świeżak czy fachowiec.

Janusz Nowy wpis
@Esaa

Nie mów że doświadczony spawacz dostaje tyle co świeżak który się wszystkiego uczy. Chce się dostać na spawacza 141 TIG, mam wszystkie uprawnienia i certyfikaty i ciekawy jestem jaką stawkę proponują bo w ogłoszeniu nie ma nic o kasie. Ty masz info na ten temat?

Wrzucili ogłoszeni dla spawacza 141 TIG. Ma być niemiecka umowa. Ktoś wie czym ona się różni od polskiej? Jest dodatkowe ubezpieczenie jeśli chodzi o lekarza i wypadki w pracy. Chętnie posłucham wskazówek od kogoś kto już wyjeżdżał i pracował na takich zasadach.

Snoop
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Witam. Jak wygląda teraz współpraca na działalności gospodarczej z Firmą, czy są problemy z płatnościami? Ja pracowałem dla obecnego szefa firmy Pana U......r w 2011 dla jego starej firmy to wtedy wypłacali mi pieniadze poprzez syndyka, a przed upadłością znajomym za dwa miesiące nie zapłacili faktur w 2011 roku. Pózniej otworzył obecną firmę na żonę w 2011 roku i też były problemy długo z pieniędzmi, wiem bo pracowałem na jednej budowie wtedy z chłopakami z tej firmy. Jak teraz wygląda sytuacja?

Jakie wartości są cenione w Protechnik GMBH Herne?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Protechnik GMBH Herne padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Spawacz 141 TIG - FM3 i FM5.

Żem trafił, że od wczoraj poszukują Spawacza TIG 141FM3; FM5. Na 3 miesięczny okres pracy na hali w Osterode (Niemcy), połączony z kursem spawania automatycznego przy użyciu robota spawalniczego. Ma być 19 euro netto / godz i darmowe zakwaterowanie + opłacane pełne składki ubezpieczeniowe i emerytalne. Wiecie w takim razie na jak długo podpisywana jest umowa o pracę i czy to niemiecka UoP? Dopisali, że współpraca ma być długofalowa.

Xxx759

Witam. Mam ofertę iść na spawacza od stycznia nie mam doświadczenia jako spawacz czy jest sens tam się pchać?

@Xxx759

Szczerze, to nie wiem. Pisano tu na początku miesiąca, że stawki dopasowane są do doświadczenia i kwalifikacji, o czym wszyscy kandydaci są informowani podczas rekrutacji. Cokolwiek to znaczy. Kto więc ze spawaczy napisze, ile osoba bez większej praktyki, ale z uprawnieniami zarobi zatrudniając się aktualnie w tej firmie?

Czy zdarzają się nadgodziny w Protechnik GMBH Herne?

Herne

@Herne

Dzien dobry, stawki, ktore oferuje firma ProTechnik sa dopasowane do doswiadczenia i kwalifikacji, o czym wszyscy kandydaci sa informowani podczas rekrutacji. Stawka ustalana jest i akceptowana przez obie strony przed rozpoczeciem pracy. Przejazdy rozliczane sa na podstawie przejechanych kilometrow wszystkim posiadaczom aut, zgodnie z niemieckim ustawodawstwem. Osoby bez aut moga rozliczyc swoje przejazdy na podstawie paragonow od przewoznikow lub za pomoca dowodow przejazdow innymi srodkami lokomocji. Firma informuje o tym, przed podjeciem pracy, niestety firma nie bierze odpowiedzalnosci za pracownikow, ktorzy sa bez prawa jazdy lub bez aut. Ci Panowie powinni zorganizowac sobie przyjazd do pracy, co lezy w obowiazku pracownika. Stan Kwatery zawsze jest potwierdzany zdjeciami z internetu lub w ciagu 1 tygodnia zmieniany po uprzednim telefonie pracownika. Zawsze reagujemy na konstruktywna krytyke i zachecamy do kontaktu z biurem.

Edward
@Protechnik GMBH Herne

Dobrze wiedzieć, że firma nie zapewnia transportu do Niemiec ani na miejscu do zakładu pracy. Możecie zatem napisać, jaką płacicie stawkę i za co pobierają opłaty? Bo pisano, że odciągacie z wypłaty nie tylko za zakwaterowanie.

ProTechnik GmbH
@Edward

Stawka jest uzalezniona od wykonywanej pracy, doswiadczenia i stanowiska, na ktorym sie pracuje (monter Iso, Slusarz, Spawacz, Brygadzista, Kierownik Budowy). Stawki uzaleznione sa rowniez od tego, czy wspolpraca odbywa sie na zasadach umowy o prace czy dzialalnosci gospodarczej. Szczegolow mozna dowiedziec sie pod numerem telefonu +48 514 345 179. Firma nie zapewnia transportu do pracy, ale zwraca jego koszty, za zasadzie rozliczania przejazdow za przejechany kilometr (wyrownanie odbywa sie co miesiac do wyplaty), oraz na podstawie paragonow od przewoznikow czy innych form transportu. Firma nie pobiera zadnych oplat od pracownikow, rozniez za kwatery. Pracownicy na umowie, nie placa za zakwaterowanie. Firma ProTechnik w 100 % ponosi koszty kwatery i mediow na nich. Mieszkania wynajmowane sa na normalnym rynku nieruchomosci, sa w pelni wyposazone. Dokladamy wszelkich staran, zeby mieszkania byly schludne, czyste i dawaly poczucie normalnych warunkow domowych. Jesli mieszkania roznia sie od standardow, krorymi sie kierujemy a zdjecia nie oddaja prawdy w rzeczywistosci, zmieniamy mieszkania w ciagu kilku dni, reagujac na potrzeby pracownikow i dajac im mozliwosc wybrania najlepszej opcji dla siebie.

Jaka atmosfera panuje w firmie Protechnik GMBH Herne? Są ogłoszenia na Jobs.pl z 28 września. Czy jest rotacja?

zawsze jestesmy otwarci na konstruktywna krytyke, ale na taka ktora zawiera merytoryczne podstawy. Jestesmy gotowi do rozmow w celu poprawy Pana zdania o firmie, dlatego zapraszamy do prywatnego kontaktu, celem wyjasnienia sprawy. Anonimowy kontakt na forum niestety nam to uniemozliwia.

Luksemburg

Firma (usunięte przez administratora)kilometrówka w jedną stronę na dodatek 0.20centów za km .kwatery jakie mieliśmy w Luksemburg trolownia dosłownie.

@Luksemburg

Dzien dobry, Przejazdy rozliczane sa na podstawie przejechanych kilometrow wszystkim posiadaczom aut, zgodnie z niemieckim ustawodawstwem. Osoby bez aut moga rozliczyc swoje przejazdy na podstawie paragonow od przewoznikow lub za pomoca dowodow przejazdow innymi srodkami lokomocji. Firma informuje o tym, przed podjeciem pracy, niestety firma nie bierze odpowiedzalnosci za pracownikow, ktorzy sa bez prawa jazdy lub bez aut. Ci Panowie powinni zorganizowac sobie przyjazd do pracy, co lezy w obowiazku pracownika. Stan Kwatery zawsze jest potwierdzany zdjeciami z internetu lub w ciagu 1 tygodnia zmieniany po uprzednim telefonie pracownika. Zawsze reagujemy na konstruktywna krytyke i zachecamy do kontaktu z biurem. Panowie mieszkajacy takze w Luksemburgu mieli prawo do telefonu i do wyrazenia opinii i zmiany mieszkan, z ktorego nie wszyscy korzystali.

Dominika
@Luksemburg

Znaczy coś z kwaterami nie tak? Fajnie byłoby wiedzieć, jakich standardów się tutaj spodziewać w tym aspekcie. Są pokoje pojedyncze chociaż?

Szkoda

Organizacja w tej firmie leży. Wyjazd w piątek rano , a oni umowę , i wszystkie szczegóły wysyłają o 21.00 w czwartek. Dramat.

@Szkoda

kazdy wyjazd do pracy grupy pracowniczej na kontrakt poza granice kraju wiaze sie z czasochlonnym procesem przygotowawczym, planowaniem, ktory jest rozciagniety w czasie. Wszelkie informacje nasi pracownicy otrzymuja na biezaco przed wyjazdem telefonicznie a wersje pisemna w formie zbioru informacji gdzie maja sie udac, komu beda podlegac, krotko przed wyjazdem - mailem. Brak organizacji to brak jakichkolwiek informacji i chaos, ktorego w tym przypadku nie widzimy

Jak szefostwo w Protechnik GMBH Herne traktuje ludzi?

Luise

Bardzo słabo traktują, ludzi wręcz ich (usunięte przez administratora) :/na każdym kroku... Wylałem CV ale jak dostałem propozycję i co oferują..słabo bardzo

@Luise

Trudno jest wypracowac sobie obiektywna i merytoryczna opinie o firmie, kiedy nigdy sie w niej nie pracowalo. Stawka jest uzalezniona od wykonywanej pracy, doswiadczenia i stanowiska, na ktorym sie pracuje (monter Iso, Slusarz, Spawacz, Brygadzista, Kierownik Budowy). Stawki uzaleznione sa rowniez od tego, czy wspolpraca odbywa sie na zasadach umowy o prace czy dzialalnosci gospodarczej. Szczegolow mozna dowiedziec sie pod numerem telefonu +48 514 345 179.

Dominika
@Protechnik GMBH Herne

Piszecie, że stawka jest uzależniona od kwestii indywidualnych. A jaka jest różnica w zarobkach juniora a seniora? To by mi dało pewien obraz. Ogólnie nie ma jakichś widełek granicznych, naprawdę?

Jak wygląda aktualna sytuacja w firmie, chodzi mi o nowych pracowników

Firma ProTechnik aktywnie prowadzi rekrutacje nowych pracownikow: wysoko wykwalifikowanych monterow rurociagow, slusarzy, spawaczy i doswiadczonych brygadzistow i kierownikow budowy. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, zarowno na niemieckiej umowie o prace jak i na dzialalnosci gospodarczej, darmowe zakwaterowanie i zwrot kosztow dojazdu do pracy oraz mozliwosc pracy i rozwoju na najwiekszych rafineriach i zakladach chemicznych w Europie. Rekrutacja prowadzona jest zarowno w jezyku polskim, jak i niemieckim lub angielskim, pod numerem telefonu: +48 514 345 179

Hshshsh

Jakie narzędzia pracy zapewnia Protechnik GMBH Herne? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Siwweexx69

Nie polecam.. Odje a. Li mi pieniadze za paprawki chociaż nie byle tego w umowie.mam potwierdzenie klijenta podpisane godziny. Oraz zapewnienie że wypłacić prorechnikowi za. Wsztkie moje godziny. A więc (usunięte przez administratora) je. Any chce mnie przerobić sam (usunięte przez administratora) Zalorze im sprawę w sadzie. Właśnie dopinam sprawę.

Jan
@Siwweexx69

O duże kwoty chodzi? I jak to oficjalnie tłumaczyli? Doszło do jakiejś kłótni na żywo też?

@Jan

1600 Eu

Beata
@Siwweexx69

Ok mała kwota to to nie jest... Ale na poważnie nie da rady się jakoś dogadać? Ciekawe czy już jakąś sprawę kiedyś mieli podobną

Mustafa

Żadnych narzędzi nie zapewniają bo nie mają nawet swojego młotka firma daremny trud mało tego każdy pracownik kabluje na drugiego atmosfera katastrofa tak jak i prowadzący szczególnie pan Marek W

Mustafa

Jeżeli nie masz swojego samochodu nie dostajesz zwrotu za dojazd reszta gości jeździ w w czwórkę rozpisując dojazdowke za każde auto a Ciebie bez auta kasują po 30 euro za tydzień kwatery zmieniasz co dwa tygodnie i zjazd do domu co 6 tygodni bo taki wymysł prowadzących jest grupka lizodupow którzy cały czas chodzą do biura i donoszą na drugich nie polecam wręcz odradzam

Siwweexx69

Witam a może pozew zbiorowy jest ktoś komu pieniędzy nie wypłacili. Bo ja widzę że nie ma co się piaooliĆ z nimi.. Ktoś chętny??

@Siwweexx69

z tego co czytam ty jedyny wspominasz o tych problamch z platnosciami, skad wiesz ze inni tez maja z tym problem ?

@Anna

Ponieważ czytam co inni ludzie piszą.. Proste to jest przecież. Już mam 2 kolegów ktuzrzy z chęcią złącza siły żeby odebrać co się nam należy. A reszta to tylko kwestia czasu. Pozdrawiam miłego dnia życzę

pl

witam trzeba sie zebrac i zglosic sie do TV-enu zeby wjechac do tego prosmietnika w katowicach z TV np, z uwaga zeby pokazali tych prezesow co tam siedza

@pl

A gdzie można ich złapać w Katowicach

1,2,3

migrena- jak piszesz z biura firmy Protechnik z Katowic to pisz jako płeć męska bo się wkopałaś na forum hahaaaaaaaaa :-). Pozdrowienia

@1,2,3

Z Katowic mówisz. A dokładniej

Odzyskaliście

W razie problemów w wyegzekwowaniu płatności, proszę o kontakt 882.126.851.

@Odzyskaliście

O dziękuję Panu. Być może się będę do Pana odzywał.

Emilia
@Siwweexx69

Ktoś reklamuje swoją działalność windykacyjną a Ty ochoczo reagujesz. Czemu? Coś z wypłatami tutaj nie tak?

Zostaw merytoryczną opinię o Protechnik GMBH Herne - Herne

• Jak się pracuje w Protechnik GMBH Herne?

Zobacz opinie na temat firmy Protechnik GMBH Herne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protechnik GMBH Herne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Protechnik GMBH Herne