Opinie o ABP w Doncaster

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ABP. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ABP o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABP w Doncaster

aniolprawdy

Mariusz ,Tadeusz Biora kase za zalatwienie wiem bo sami odemnie wzieli wiec bez polemizowania po drugie z nocki menadzer lubi polskie dziewczynki w kazdym tego slowa znaczeniu,jak ktos to czyta kto pracuje tam to wiem i pamieta jak martin lezal w szpitalu niby na zawal a zostal pobity:)

strong

ooo!!!!! nawet tu o Tadeuszu piszą że kase bierze?

Wilkiem
@strong

Tadeusz nie brał i nic nie wezmie, chcesz jego kask to sobie zadziubaj wyrzej od niego a nie pierdoły piszesz:P

Michal

Ja jestem na nozu sciagam mieso z tasmy kroje w kostke itp,praca ciezka ale idzie sie ze wszystkim wprawic.Zapraszam tutaj bo od czegos trzeba zaczac,pozniej znajdziecie sobie lepsza prace jesli kumacie Angielski :) Pozdrawiam i zycze powodzenia P.S mniej niz ja zarabiam juz sie nie da wiec badz spokojny jesli chodzi o dziewczyne :)

MICHAŁ

Witam, pracuje w Irlandii pólnocnej w Nerwy w firmie ABP. Ogolnie zimno praca dla faceta ciezka (kobiety maja latwiej) pracujac po 10 godzin (od poniedziałku do piątku) zarobiłem 280 funtow na tydzien. osoby ktore sa na tak zwanych wiszacych(praca mega ciezka z reguly wykonuja ja litwini lub nabite "Chłopy" z polski wyciagaja nawet ponad 400 (ja mam płacone 65% od ilosci zamowien oni po 100%) Ogolnie jesli macie jakas inna opcje pracy niz ta to polecam z niej skorzystac bo naprawde pracuje sie za 2,no ale coz sie dziwic polakow trzeba wykorzystywac,Chodz zawsze moglo byc gorzej. najmniej zarobilem 215 f za 5 dni pracy robiac lacznie 37 godzin.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABP. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
aniolprawdy

To numer do goscia co bierze kase za robote (usunięte przez administratora)placisz,lub w naturez i masz:) powodzenia

aniolprawdy

dodam jeszcze ze overki sa tylko dla tych ktorzy daja prezenty lub inne profity chyba ze zamowienie jest takie duze ze nie maja tyle osob to wtedy ewentualnie dostaniesz raz na ruski rok ,puki zaklad nie otworzy oczu niestety tak bedzie.

pracownicy
@aniolprawdy

Bardzo dobrze że to wszystko się wydało i wszyscy o wszystkim już wiedzą.To musiało pęknąć.To co się działo w tym zakładzie to jakiś cyrk.Bardzo boli to że to Polak Polaka tak wykorzystywał.Teraz powinni dostać wysokie kary,ludziom tam pracującym dac odszkodowania ,deportacja do kraju i zakaz przekraczania granicy UK.

aniolprawdy

pracuje w tym zakladzie kilka lat,placisz supervisior-owi czyli polaczkowi pieniadze on zalatwi ci dane stanowisko i bedziesz mial ochronke u niego.Oczywiscie zaklad zyje w bardzo duzym letargu i o niczym nie wiem co na dole robia polaczki z polaczkami ale wydaje mi sie ze to kwetia czasu,nowe osoby jezeli nie maja plecow skazani sa na najgorsze roboty i itp.

niuniaaa773
@aniolprawdy

Hej :-) przylatuje do Doncaster 22 . Orientujesz sie moze czy sa jakies przyjecia tam u was? Jak sie tam mozna dostac?

Krystian
@aniolprawdy

Bzdura...... trzeba tylko pomyslec a nie jak w polsce pod samem albo da na kaucje albo nie......

arasek

Witam. Czy ktos posiada namiary na agencje abp?

doris

Czy ktos pomoze mi dostac sie do pracy w abp juz tam pracowalam ale potrzebuje pomocy w znalezieniu tej agencji ktora wszystko latwila nie nazekalam nie bylo zle tylko trzeba sie cieplo ubierac bo to chlodnia ale to nic

pracujejuzrok

Ale Wy glupoty gadacie.Jesli chcesz pracowac, i wykazesz zaangazowanie to pracowac bedziesz. Nie bedziesz sprawial problemow to bedzie spoko. Prosta zasada, jesli bedziesz czlowiekiem dla innych, to inni beda ludzcy dla Ciebie. Wszyscy pisza o wadach, a czemu nikt nie napisze np o tym ze tydzien w tydzien o 12 w nocy pieniadze sa na koncie, nie kantuja na godzinach. Sadze ne negatywne opinie pisza domorosli filozofowie ktorzy chcieliby z miejsca zarabiac 500£, przez 5 dniowy tydzien pracy, majac na koncie zaocznie skonczona podstawowke. Nie chcialo sie uczyc to pracowac fizycznie trzeba. niestety. a praca wcale nie jest zla ( to do wyznawcow teorii ktora mowi ze w Uk wystarczy worek zeby pozbierac pieniadze z ulicy). Ja Polecam te prace.

@pracujejuzrok

Szanuje Twoją opinie,takze pracuje ponad rok czasu i co z tego...? Nic !!! Mięso mozna mrozic ,ale nie ludzi...:) ilu ludzi ,tyle opinii.Jednemu pasuje tesciowa drugiemu synowa,,,:) Tak na marginesie to FIrma Rodzinna,wiec nowi nie mają szans .Pozdrawiam..:)

Pokrzywa

Stara zasada obowiązuje takze i poza granicami polskiego kraju" Nie posmarujesz nie jedziesz tzn pracujesz lub nie"(usunięte przez administratora)

korekkscz
@Pokrzywa

A co jezeli chodzi o mézczyze?!!! Tez ma isc z kierownikiem do lózka ?

Pokrzywa

(usunięte przez administratora)Pracę mozna miec w prosty sposób,isc do łozka z brygadzistą ,bądz innym kierownikiem.Kierownikowi trzeba się podobac.Wykazywanie się pracą nic nie znaczy w tej firmie!Jesli z powyzszych rzeczy nic nie zrobisz,,,zapomnij o pracy!Jesli macie okazję gdzie indziej pracować ,omijajcie te firmę szerokim łukiem.Bardzo niskie temperatury,stawy po jakims czasie siadają..Szkoda waszego zdrowia...POwodzenia

to nie licz na prace :) bedziesz czekac miesiacami na tel az zadzwoni jesli niemasz tam znajomosci .. ;) ale powodzenia

Patryk

chce sie doradzic was....dzis ide na szkolenie do ABP czego mozna sie po nich spodziewac? i od kiedy mozna zaczac prace,,,no i oczywiscie czego najbardziej mam sie bac? dzieki

Vaan

Dojazd autobusem 13£ na tydzien najtaniej wychodzi. Sa ludzie ktorzy dowoza ludzi do abp i to najtansza opcja. Te panie sa z biura agencji ktora miesci sie przy firmie. Z tego co ROZMAWIALEM to przy stalej karcie wychodzilo niektorym paniom kolo 300£ czasem wiecej zaleznie od overkow i 12 na wlasnym shifcie. Najnizsza krajowa to obecnie 6.31£ na godzine wiec przy 5 dniach pracy na reke wyjdzie ok 235-240£.Na nocke stawka chyba jest wyzsza choc pewny nie jestem. Ogolnie ja bym liczyl +- 200£ tyg moze nawet mniej bo nie zawsze jest tyle pracy. Jesli chodzi o mieszkanie to najlepiej wynajac cos w kilka osob bo to najtaniej choc ladne mieszkanie w przystepnej cenie ciezko trafic. Druga opcja to wynajac pokoj od polakow wychodzi 50-70£ tydzien zalezy na kogo sie trafi. 3 opcja najgorsza chyba to tak zwane shared housy gdzie masz wspolna kuchnie/lazienke i tylko swoj wlasny pokoik gdzie z reguly musisz doladowywac prad. Koszt tez ok 50-65£ tyg. Ogolnie jesli zamierzasz przyjechac zeby zarobic/odlozyc to samej bedzie ciezko. Na upartego mozna odlozyc 70-80 czasem 100£ tygodniowo jesli ktos jest naprawde oszczedny.

@Vaan

No po przeliczeniu na polską kasę z tego co napisałeś,to chyba sobie odpuszczę tę pracę w ABP,bo niewiele zostaje na czysto po odliczeniu...a jadąc tak daleko i zarobić nie wiele,to można sobie szukać czegoś bliżej...chociaż nie ukrywam,że w moim wieku i bez języka trudno jest coś znaleźć...dzięki jeszcze raz za info.

Vaan

Pracowalem tam i sporo osob potrafilo powiedziec tylko ,,morning,, wiec jezyk raczej nie bedzie przeszkoda aczkolwiek jakies podstawy zawsze mile widziane. W calej fabryce na produkcji,stores, palletisingu czy dispatchu pracuje z 30 anglikow na jakies 200-250 osob z czego wiekszosc to mechanicy a reszta polacy.Visorzy to tez polacy na nocce jedynie menagerzy to anglicy ale oni znaja dobrze realia pracujacych tam polakow. Z dostaniem sie raczej nie bedzie problemu. No i jest tez tak ze czasem sie pracuje 3 a czasem 5 dni w tygodniu wszystko zalezy od zamowien. Kobiety maja o tyle latwiej ze pracuja tylko i wylacznie na produkcji wiec tej pracy dla nich jest wiecej. No i latwiej im dostac stala karte ktora w tej akurat firmie znaczy dosc duzo bo wtedy dostaje sie tj. swoj shift i mozna na overki chodzic jesli bedzie zapotrzebowanie. Wszystko zalezy gdzie sie trafi i z kim bedzie pracowac. Bo sama praca wedlug mnie ciezka nie jest. Jakby nie bylo wszedzie trzeba pracowac wszystko zalezy od podejscia.

@Vaan

Myślę,że warto spróbować zadzwonić pod te nr tel. z tego co mi napisałeś...a te panie to są tam z jakiegoś biura,czy to zwykłe pracownice???...żebym wiedziała z kim będę rozmawiała,zanim zadzwonię...hehe...A powiedz mi jeszcze, jeżeli możesz i wiesz jak to jest z zarobkami u pań na produkcji np.z 5 dni na czysto po odtrąceniach...da się tam trochę zarobić???...wiem,że nie zawsze będzie to praca na 5 dni...to przeważnie wszędzie tak jest,że raz jest praca...a raz jej nie ma...a i jeszcze jedno...jakie są potrącenia tam za mieszkanie,ubezpieczenie,dojazdy???...będę ci bardzo wdzięczna

Vaan

Praca jest przy miesie i wiele osob tam pracuje po 40 a i nawet po 50. Kobiety pracuja na produkcji (ukladanie miesa,burgerow w pakiety) 9 godzin stania przy lince. Najwiekszy minus temperatura i fakt faktem polacy, ktorzy uwazaja sie za bog wie kogo majac inny kolor kasku, ale nie wszyscy bo to raczej wyjatki. Ostatnio rekrutowala agencja Acorn niewiem jak teraz ale chyba nic sie nie zmienilo. Tu masz 2 numery do dziewczyn powinny byc jeszcze aktualne: (usunięte przez administratora)

@Vaan

Dzięki Vaan za info i numery...szukałam tej Agencji,ale oni nie mają swojego biura w Polsce tak???...no i czytałam też na innych forach,że trzeba znać komunikatywny angielski,żeby się dostać do pracy w ABP...prawda to???...a co do pracy przy mięsie i w niskiej temperaturze,to pracowałam już przy kurczakach dwa razy w Niemczech...to wiem jaka to jest praca...Ale jak tam trzeba znać komunikatywny angielski,to wątpię żebym się dostała do ABP,bo nie znam niestety języka

wioletta

Witam...Mam pytanie,czy może ktoś napisać przez jaką Agencję jest zatrudnienie do ABP?...i czy przyjmują tam ludzi po 40-tce bez języka?...i przy czym jest praca w ABP???

zbuchu

powiem krótko(usunięte przez administratora) która walczy o przetrfanie w anglii ludzie przeciez tam sie nie opłaca siedziec i (usunięte przez administratora) za te grosze

damian

Ma ktos jakies namiary na abp?

swiniobijca
@damian

zdala od tej firmy ,patologia .

Zostaw merytoryczną opinię o ABP - Doncaster

• Jak się pracuje w ABP?

Zobacz opinie na temat firmy ABP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

ABP