ABP

Doncaster

Opinie o ABP

Maja

@butcherco rozumiesz mówiąc, że ABP to bajka? Czy jesteś zadowolony z pracy w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o plusach zatrudnienia właśnie tutaj. Na jakie warunki pracy mogą liczyć pracownicy? Czy w firmie zaszły w ostatnim czasie zmiany? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając opinii na temat ABP jako pracodawcy.

butcher

nie jjest ciekawie ale ABP to bajka

qania

nie napisali niestety nic o tym w żadnej z aktualnych ofert pracy, ale zapewniają umowę o prace i Możliwość rozwoju zawodowego a to jednak i tak całkiem sporo

b-boy

Witam. Dostałem propozycje pracy w ABP i w Symphony. Jeżeli ktoś by mógł mi doradzić którą firmę wybrać to będę wdzięczny. Na forum jednej i drugiej firmy nie są za dobre opinie a zdecydować w końcu muszę. Pozdrawiam

Felka

Ma ktoś nr do abp na mięso lub email dokładny adres

Majuś.

Witam . Jak z pracą w ABP w Doncaster ? Czy są jakieś przyjęcia ?? I czy można prosić o adres i numer telefonu do agencji? Pozdrawiam . :)

Bio

Ile haków od 6:30 do 17:30 robicie?

krispas

firma jest ok sam mam ochote do niej wrocic

mlody

Nie idzcie do tego obozu tam nawet za urlopy nie plca pracowalem w angli 7 lat to byla najgorsza moja robota strata czasu polecam TULIP w BIRMINGHAM na TIP TON super zaklad lub obecny moj kraj w ktorym pracuje NORWAY

mlody

Trzyma to ze niema tam innego zakladu pracy gdzie pryjmuja jak leci a jesli chodzi o sowite wynagrodzenie to jest 270f za prace od 6-30do17-30 dla rzeznika ktory stoi na przodzie lini tam gdzie pracowalem a na pakowaniu maja wiecej godzin i 230f za tydzien pracy

mlody

ABP lipna firma i chamowa z kazdej strony najgorszy gruby kewin niewiem jak katrina z nim wytrzymuje

kleopatra

jaka masz lepsza oferte teraz? tez w doncaster?

Acab

A co z tymi supervisorami było nie tak na dniowce?

Aniolprawdy

Nareszcie sie wzieli za cwaniactwo w tej firmie,czystki ze az milo do pracy przyjsc i pracowac i nie widac tych zakompleksionych superwajzerow od 7-dmiu bolesci,przyszli anglicy i wszyscy sa zadowoleni wkoncu normalna wspolpraca.Szacun dla Birmingham pracownicy wiedza oco chodzi:)

piotr

Witam, w UK nie ma wolnych etat etatów ??? Tam pracuje dużo Polaków. Można spróbować.

Kasia

Witam, nigdzie nie mogę znaleźć wolnych wakatów, a potrzebuję pracy. Nie wiecie czy w ABP są przyjęcia i czy ciężko się dostać? (mimo niepochlebnych opinii)

piot

Nie, ale znajoma tam pracuje. Jesteś w UK ???

@piot 29.06.2015 21:54
Nie, ale znajoma tam pracuje. Jesteś w UK ???

nie

......

Ile lat ma ciocia M? Szczerze nie wiem i nawet mnie to nie interesuje. Wygląda staro, a próbuje odmłodzić się na siłę co jej nie wychodzi :) Kilo tapety, solarium te sprawy a do tego zero gustu. Naprawdę żałosne :)

żółty
@...... 18.06.2015 22:52

ten tadeusz z clinerki

piotr

To super. A ile ta Ciocia M. ma lat ???

piotr

To super. A ile ta Ciocia M. ma lat ???

cała prawda

Witam wszystkich. Jeżeli ktoś chce się coś dowiedzieć o tej firmie to proszę uważnie przeczytać. Mówiąc krótko ta firma nie długo pirdo..nie ponieważ pracują tam same nie kompetentne osoby. np ten który teraz prowadzi linie numer 1 "pan w siwym kasku" dostał pracę dzięki swojej cioci M oraz dzięki temu że chodzi i liże [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystkim Menadżerom. Nie potrafi kompletnie nic bo startował już na różne stanowiska m.in na trenera ale niestety nigdzie go nie chcieli. Teraz kiedy wszystkich pozwalniali nie mieli wyjścia i musieli wziąć go na LL. Ciocia M. dobrze się stara ponieważ nie tylko jemu załatwiła pracę w tej firmie. Oczywiście nie robi tego bezinteresownie. Choć jest sama stać ją na kupno domu. Dobry interes ma w tym ponieważ oprócz załatwiania pracy wynajmuje także pokoje swoim podopiecznym.

doris

Kiedys tam pracowalam ale trafilam na glupiego liniowego byl jak nietykalny gwizdal na ludzi i ponizal dziewczyny masakra

Karierowiczka

Ja to jedna z tych karierowiczek z tej fabryki właśnie. Szkoda, że Masz lipne informacje bo agencja ma na dzień dobry płacone overtime i wszystkie dognosci. Fakt, jak się starasz to Masz- skądś te karierę swą robię. Pozdrawiam - Pani Kierowniczka (ps. Podoba mi się to określenie ;) )

KASIA
@Karierowiczka 12.05.2015 22:44

Witam Pania. Mozna sie dowiedziec jak dostac sie tam do pracy i czy mozliwe jest zakwaterowanie,jakie warunki trzeba spelnic aby sie dostac itp... Prosze o odp i pozdrawiam

bubu

takie biadolenie na tego i tamtego a wieksza wlasnie czesc osob smarowala kase dawala i plotkowala z tym czy tamtym prezenciki upominki ogolne słodzenie i podlizywanie się

Ciasnywiesiek

Nareszcie sie wzieli za ta patologie,jeszcze powinny pozwalniac tych krymianlistow co hauglauer poprzyjmowal,i zmienic panie z agencji Acorn szczegolnie ole i anke i bedzie wreszczie normalny zaklad

pracownicy
@Ciasnywiesiek 04.05.2015 22:12

ZWOLNIĆ TE KLANY RODZINNE! CO TO LUDZI CHCA ZAMECZYC.MOŻE WTEDY BĘDZIE NORMALNY ZAKŁAD I NORMALNE LUDZIE.WRESZCIE BEDZIE STAŁA PRACA NIE NA TELEFON I KONTRAKTY ZA TYLE PRZEPRACOWANYCH LAT CO TO NIEKTÓRZY MAJĄ.

Ogień

Slyszalem ze trzesienie ziemi w abp. Tadka z nocki zwolnili i smierdziela haglauera z dniowki

padam

Pracowałem ABP ładne pare lat kto jest Menagerem na ciepłym magazynie. pozdrawiem

xxx

Pracowałam kilka miesięcy tam i jak dla mnie to tragedia żebym wiedziała że tak będzie to wgl bym nie przylatywała do Anglii. Jak dla mnie największą głupotom jest to że jednego dnia piszą Ci że dniówka odwołana a rano dzwonią i proszą przyjść do pracy .. Chore . A jeśli odmówisz to ci dziękują i nie masz już po co przychodzić następnego dnia . A już wgl jak mówią że jesteś zapisany na cały tydzień a Ciebie nie ma na liście . Babci które pracują bardzo długo uważają się za wszechmogące . Obrabianie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za plecami to jest tam na poziomie codziennym . A co do zarobków to tyle ile jesteś w pracy tyle zarobisz z tego co pamiętam to jeden dzień w pracy wynosi 50 coś funtów. Ja osobiście nie polecam ;)

@xxx 10.02.2015 09:29

Dzięki za informację. Nie wiedziałem, że jest tam, aż tak żle. Pozdrawiam Piotr

białkiewicz

Pracuję w ABP w Shrewsbury, są teraz przyjęcia przez Staffline z Telford, biorą bo brakuje rąk do pracy. Dużo godzin, 6 dni po 10H, po 12 tygodniach płacone overtime x1,5. Robota ciężka i ogólnie czasem zapiernicz jest. Jak robisz szybko i nie marudzisz nikt się nie czepia, ale potrafią z ucha bez twojej wiedzy. Karierowiczów też nie brakuje. Zaciskasz pośladki i jedziesz z tematem (jest zimno, wentylatory chodzą non stop, ale jak zapi#####asz to nie zmarzniesz). W mojej opinii to jest praca tak na rok bo dłużej to tylko dla tych którzy nie mają ciężkiego zajęcia w pracy lub już całkiem przywykli. Najważniejsze: Polacy to ch#je i każde twoje słowo musi przejść przez sito zanim do kogoś trafi.

@kleopatra 20.06.2015 17:09
aha,dzieki za odp

To masakra. A Ty pracujesz w ABP ???

@piotr 24.06.2015 21:07
To masakra. A Ty pracujesz w ABP ???

nialam zamiar,a ty pracujesz piotrze?

aniolprawdy

Mariusz ,Tadeusz Biora kase za zalatwienie wiem bo sami odemnie wzieli wiec bez polemizowania po drugie z nocki menadzer lubi polskie dziewczynki w kazdym tego slowa znaczeniu,jak ktos to czyta kto pracuje tam to wiem i pamieta jak martin lezal w szpitalu niby na zawal a zostal pobity:)

strong

ooo!!!!! nawet tu o Tadeuszu piszą że kase bierze?

Wilkiem
@strong 03.12.2014 13:47
ooo!!!!! nawet tu o Tadeuszu piszą że kase bierze?

Tadeusz nie brał i nic nie wezmie, chcesz jego kask to sobie zadziubaj wyrzej od niego a nie pierdoły piszesz:P

Michal

Ja jestem na nozu sciagam mieso z tasmy kroje w kostke itp,praca ciezka ale idzie sie ze wszystkim wprawic.Zapraszam tutaj bo od czegos trzeba zaczac,pozniej znajdziecie sobie lepsza prace jesli kumacie Angielski :) Pozdrawiam i zycze powodzenia P.S mniej niz ja zarabiam juz sie nie da wiec badz spokojny jesli chodzi o dziewczyne :)

MICHAŁ

Witam, pracuje w Irlandii pólnocnej w Nerwy w firmie ABP. Ogolnie zimno praca dla faceta ciezka (kobiety maja latwiej) pracujac po 10 godzin (od poniedziałku do piątku) zarobiłem 280 funtow na tydzien. osoby ktore sa na tak zwanych wiszacych(praca mega ciezka z reguly wykonuja ja litwini lub nabite "Chłopy" z polski wyciagaja nawet ponad 400 (ja mam płacone 65% od ilosci zamowien oni po 100%) Ogolnie jesli macie jakas inna opcje pracy niz ta to polecam z niej skorzystac bo naprawde pracuje sie za 2,no ale coz sie dziwic polakow trzeba wykorzystywac,Chodz zawsze moglo byc gorzej. najmniej zarobilem 215 f za 5 dni pracy robiac lacznie 37 godzin.

aniolprawdy

To numer do goscia co bierze kase za robote ( usunięte przez administratora )placisz,lub w naturez i masz:) powodzenia

aniolprawdy

dodam jeszcze ze overki sa tylko dla tych ktorzy daja prezenty lub inne profity chyba ze zamowienie jest takie duze ze nie maja tyle osob to wtedy ewentualnie dostaniesz raz na ruski rok ,puki zaklad nie otworzy oczu niestety tak bedzie.

pracownicy
@aniolprawdy 10.08.2014 10:11

Bardzo dobrze że to wszystko się wydało i wszyscy o wszystkim już wiedzą.To musiało pęknąć.To co się działo w tym zakładzie to jakiś cyrk.Bardzo boli to że to Polak Polaka tak wykorzystywał.Teraz powinni dostać wysokie kary,ludziom tam pracującym dac odszkodowania ,deportacja do kraju i zakaz przekraczania granicy UK.

aniolprawdy

pracuje w tym zakladzie kilka lat,placisz supervisior-owi czyli polaczkowi pieniadze on zalatwi ci dane stanowisko i bedziesz mial ochronke u niego.Oczywiscie zaklad zyje w bardzo duzym letargu i o niczym nie wiem co na dole robia polaczki z polaczkami ale wydaje mi sie ze to kwetia czasu,nowe osoby jezeli nie maja plecow skazani sa na najgorsze roboty i itp.

niuniaaa773
@aniolprawdy 10.08.2014 10:06

Hej :-) przylatuje do Doncaster 22 . Orientujesz sie moze czy sa jakies przyjecia tam u was? Jak sie tam mozna dostac?

Krystian
@aniolprawdy 10.08.2014 10:06

Bzdura...... trzeba tylko pomyslec a nie jak w polsce pod samem albo da na kaucje albo nie......

arasek

Witam. Czy ktos posiada namiary na agencje abp?

doris

Czy ktos pomoze mi dostac sie do pracy w abp juz tam pracowalam ale potrzebuje pomocy w znalezieniu tej agencji ktora wszystko latwila nie nazekalam nie bylo zle tylko trzeba sie cieplo ubierac bo to chlodnia ale to nic

pracujejuzrok

Ale Wy glupoty gadacie.Jesli chcesz pracowac, i wykazesz zaangazowanie to pracowac bedziesz. Nie bedziesz sprawial problemow to bedzie spoko. Prosta zasada, jesli bedziesz czlowiekiem dla innych, to inni beda ludzcy dla Ciebie. Wszyscy pisza o wadach, a czemu nikt nie napisze np o tym ze tydzien w tydzien o 12 w nocy pieniadze sa na koncie, nie kantuja na godzinach. Sadze ne negatywne opinie pisza domorosli filozofowie ktorzy chcieliby z miejsca zarabiac 500£, przez 5 dniowy tydzien pracy, majac na koncie zaocznie skonczona podstawowke. Nie chcialo sie uczyc to pracowac fizycznie trzeba. niestety. a praca wcale nie jest zla ( to do wyznawcow teorii ktora mowi ze w Uk wystarczy worek zeby pozbierac pieniadze z ulicy). Ja Polecam te prace.

@pracujejuzrok 06.04.2014 17:33

Szanuje Twoją opinie,takze pracuje ponad rok czasu i co z tego...? Nic !!! Mięso mozna mrozic ,ale nie ludzi...:) ilu ludzi ,tyle opinii.Jednemu pasuje tesciowa drugiemu synowa,,,:) Tak na marginesie to FIrma Rodzinna,wiec nowi nie mają szans .Pozdrawiam..:)

Pokrzywa

Stara zasada obowiązuje takze i poza granicami polskiego kraju" Nie posmarujesz nie jedziesz tzn pracujesz lub nie"(usunięte przez administratora)

korekkscz
@Pokrzywa 26.02.2014 19:36

A co jezeli chodzi o mézczyze?!!! Tez ma isc z kierownikiem do lózka ?

Pokrzywa

(usunięte przez administratora)Pracę mozna miec w prosty sposób,isc do łozka z brygadzistą ,bądz innym kierownikiem.Kierownikowi trzeba się podobac.Wykazywanie się pracą nic nie znaczy w tej firmie!Jesli z powyzszych rzeczy nic nie zrobisz,,,zapomnij o pracy!Jesli macie okazję gdzie indziej pracować ,omijajcie te firmę szerokim łukiem.Bardzo niskie temperatury,stawy po jakims czasie siadają..Szkoda waszego zdrowia...POwodzenia

to nie licz na prace :) bedziesz czekac miesiacami na tel az zadzwoni jesli niemasz tam znajomosci .. ;) ale powodzenia

Patryk

chce sie doradzic was....dzis ide na szkolenie do ABP czego mozna sie po nich spodziewac? i od kiedy mozna zaczac prace,,,no i oczywiscie czego najbardziej mam sie bac? dzieki

Vaan

Dojazd autobusem 13£ na tydzien najtaniej wychodzi. Sa ludzie ktorzy dowoza ludzi do abp i to najtansza opcja. Te panie sa z biura agencji ktora miesci sie przy firmie. Z tego co ROZMAWIALEM to przy stalej karcie wychodzilo niektorym paniom kolo 300£ czasem wiecej zaleznie od overkow i 12 na wlasnym shifcie. Najnizsza krajowa to obecnie 6.31£ na godzine wiec przy 5 dniach pracy na reke wyjdzie ok 235-240£.Na nocke stawka chyba jest wyzsza choc pewny nie jestem. Ogolnie ja bym liczyl +- 200£ tyg moze nawet mniej bo nie zawsze jest tyle pracy. Jesli chodzi o mieszkanie to najlepiej wynajac cos w kilka osob bo to najtaniej choc ladne mieszkanie w przystepnej cenie ciezko trafic. Druga opcja to wynajac pokoj od polakow wychodzi 50-70£ tydzien zalezy na kogo sie trafi. 3 opcja najgorsza chyba to tak zwane shared housy gdzie masz wspolna kuchnie/lazienke i tylko swoj wlasny pokoik gdzie z reguly musisz doladowywac prad. Koszt tez ok 50-65£ tyg. Ogolnie jesli zamierzasz przyjechac zeby zarobic/odlozyc to samej bedzie ciezko. Na upartego mozna odlozyc 70-80 czasem 100£ tygodniowo jesli ktos jest naprawde oszczedny.

@Vaan 17.12.2013 05:52

No po przeliczeniu na polską kasę z tego co napisałeś,to chyba sobie odpuszczę tę pracę w ABP,bo niewiele zostaje na czysto po odliczeniu...a jadąc tak daleko i zarobić nie wiele,to można sobie szukać czegoś bliżej...chociaż nie ukrywam,że w moim wieku i bez języka trudno jest coś znaleźć...dzięki jeszcze raz za info.

Vaan

Pracowalem tam i sporo osob potrafilo powiedziec tylko ,,morning,, wiec jezyk raczej nie bedzie przeszkoda aczkolwiek jakies podstawy zawsze mile widziane. W calej fabryce na produkcji,stores, palletisingu czy dispatchu pracuje z 30 anglikow na jakies 200-250 osob z czego wiekszosc to mechanicy a reszta polacy.Visorzy to tez polacy na nocce jedynie menagerzy to anglicy ale oni znaja dobrze realia pracujacych tam polakow. Z dostaniem sie raczej nie bedzie problemu. No i jest tez tak ze czasem sie pracuje 3 a czasem 5 dni w tygodniu wszystko zalezy od zamowien. Kobiety maja o tyle latwiej ze pracuja tylko i wylacznie na produkcji wiec tej pracy dla nich jest wiecej. No i latwiej im dostac stala karte ktora w tej akurat firmie znaczy dosc duzo bo wtedy dostaje sie tj. swoj shift i mozna na overki chodzic jesli bedzie zapotrzebowanie. Wszystko zalezy gdzie sie trafi i z kim bedzie pracowac. Bo sama praca wedlug mnie ciezka nie jest. Jakby nie bylo wszedzie trzeba pracowac wszystko zalezy od podejscia.

@Vaan 17.12.2013 00:18

Myślę,że warto spróbować zadzwonić pod te nr tel. z tego co mi napisałeś...a te panie to są tam z jakiegoś biura,czy to zwykłe pracownice???...żebym wiedziała z kim będę rozmawiała,zanim zadzwonię...hehe...A powiedz mi jeszcze, jeżeli możesz i wiesz jak to jest z zarobkami u pań na produkcji np.z 5 dni na czysto po odtrąceniach...da się tam trochę zarobić???...wiem,że nie zawsze będzie to praca na 5 dni...to przeważnie wszędzie tak jest,że raz jest praca...a raz jej nie ma...a i jeszcze jedno...jakie są potrącenia tam za mieszkanie,ubezpieczenie,dojazdy???...będę ci bardzo wdzięczna

Vaan

Praca jest przy miesie i wiele osob tam pracuje po 40 a i nawet po 50. Kobiety pracuja na produkcji (ukladanie miesa,burgerow w pakiety) 9 godzin stania przy lince. Najwiekszy minus temperatura i fakt faktem polacy, ktorzy uwazaja sie za bog wie kogo majac inny kolor kasku, ale nie wszyscy bo to raczej wyjatki. Ostatnio rekrutowala agencja Acorn niewiem jak teraz ale chyba nic sie nie zmienilo. Tu masz 2 numery do dziewczyn powinny byc jeszcze aktualne: (usunięte przez administratora)

@Vaan 16.12.2013 12:34

Dzięki Vaan za info i numery...szukałam tej Agencji,ale oni nie mają swojego biura w Polsce tak???...no i czytałam też na innych forach,że trzeba znać komunikatywny angielski,żeby się dostać do pracy w ABP...prawda to???...a co do pracy przy mięsie i w niskiej temperaturze,to pracowałam już przy kurczakach dwa razy w Niemczech...to wiem jaka to jest praca...Ale jak tam trzeba znać komunikatywny angielski,to wątpię żebym się dostała do ABP,bo nie znam niestety języka

wioletta

Witam...Mam pytanie,czy może ktoś napisać przez jaką Agencję jest zatrudnienie do ABP?...i czy przyjmują tam ludzi po 40-tce bez języka?...i przy czym jest praca w ABP???

zbuchu

powiem krótko(usunięte przez administratora) która walczy o przetrfanie w anglii ludzie przeciez tam sie nie opłaca siedziec i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za te grosze

damian

Ma ktos jakies namiary na abp?

swiniobijca
@damian 20.08.2013 15:12
Ma ktos jakies namiary na abp?

zdala od tej firmy ,patologia .

Koń karino

Ogólnie jest normalnie jak w każdym obozie pracy, tylko zamiast pasiaka biały kitel, zdrowie konia, cierpliwość jeszcze większa, trzymać mordę na kłódkę. Godność wsadź sobie w kieszeń, zrób loda wajzorowi może dostaniesz stalą kartę-dużo zależy od umiejętności. To chyba wszystko, ciężko czasem spojrzeć w lustro, ale to już zależy od ciebie, kim jesteś

Zostaw opinię o ABP - Doncaster

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABP