HUTA SZKŁA GRACJA

Szydłowiec

Opinie o HUTA SZKŁA GRACJA

Maja

@samo życie ale co masz dokładniej na myśli z tymi samochodami? Ja, jako osoba nie pracująca w HUTA SZKŁA GRACJA nie do końca wiem, czy to ironia, czy też te samochody są naprawdę w porządku. Możesz napisać trochę jaśniej?

Maja

Jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji w HUTA SZKŁA GRACJA. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć?

samo życie
@Maja 04.04.2017 10:21

"....zastanawiające, dlaczego huta nie wykupi domeny?" Zobacz, jaką ma tablicę informacyjna - kołek z przybitą blachą formatu A3 na "neutralnym" skrawku pola, aby nie opłacać "reklamy". Wizytówką pracodawcy są auta pracowników.

biały murzyn(

Cyrk totalny!!! nie dają umów na stałe,jednemu dadzą na rok ,drugiemu na dwa albo trzy i niecałe 8 zł do ręki!!! szkoda na nich czasu

Alka

A są tam jakieś stanowiska, na które mogą aplikować kobiety? I ile można na nich mniej więcej zarobić?

Polish

Zastanawiające jest to dlaczego Huta nie wykupi swojej domeny skoro istnieje ona od 2012 roku... przecież powinni również zadbać o odpowiednie informacje w internecie wtedy na pewno byłoby łatwiej potencjalnym klientom i pracownikom odnaleźć jakieś informacje i możliwości kontaktu (https://premium.pl/gracja.com.pl)

rudi
@Polish 29.10.2014 09:32

zgadzam się z Tobą. Uważam , że tak poważna firma powinna posiadać swoje miejsce w sieci. Nawet chociażby dlatego , aby jej pracownicy mieli łatwy dostęp do informacji które zapewne często na bieżąco napływają. Po za tym renoma takiej firmy rośnie no i o klientów również jest zdecydowanie łatwiej ...

cienias
@rudi 20.01.2015 12:06

moim zdaniem to po prostu kierownictwo huty szkła gracja jeszce dobrze w ten 21 wiek nie weszło i ciagle uważają , że interes sam będzie się kręcił, a ludzie dalej będą opowiadać o zakładzie innym i nakręcać w ten sposób dalej interes. Niestety wydaje mi się, że z takim podejściem to może długo nie potrwać .

Tuwim

Może nie wszystkim to pasuje? Myślę, że jest część osób które by chciały tylko przyjść do pracy nic nie robić i wziąć kasę, ale nie ma tak łatwo..

Na początek w hucie dają ok 1500 zł, potem dochodzą premię. Zależy na jakie stanowisko się trafi. Jako obsługa automatu dochodzi jeszcze premia do produkcji. Ogólnie polecam, Wypłata na czas, składki do ZUS odprowadzane, paczki na święta, Jeden z lepszych zakładów w Szydłowcu. Minus to wysoka temperatura latem na hali, ale to kwestia przyzwyczajenia

pracujacy nadal:-(

fakt kasa na czas...ale jaka,za taka orke......STARY pracownik sie nie liczy,mozna go [usunięte przez moderatora] na wszystkie mozliwe sposoby!!!!!!!! A co do tego ze jak sie jest pupilem szefa,to ma sie lepiej......szczera prawda!!!!!!!!!...Ale to nie praca jest zla, tylko bezmyslnosc ludzi tam pracujacych.....Pozdro dla kierownikow i jego pupili...he he kto tam pracuje wie o czym mowie.

pracownik - 2009-10-20 00:12:45 pracuje tam i widzę że nie ma chętnych do pracy ciągle brakuje pracowników Przyjdzie nowy pracownik popracuje parę dni dowie się za jaką stawkę pracuje i rezygnuje , a jeszcze za nadgodziny nie ma wypłacają setek chętnych jest bardzo dużo - mylisz się pisząc, że nie ma, następna sprawa to może jeden na dziesięciu rezygnuje ale tak jest wszędzie, mi jakby się nie podobało to bym się zwolnił - więc raczej szanuj tą pracę bo nie jest zła. Ogólnie jest ok.

były pracownik

nie przesadzajcie, nie jest tak źle, mamy kasę na czas, w większości firm ludzie czekają tygodniami a nawet miesiącami na pensję, ale zawsze tak jest, że ludzie narzekają na to co mają - wierzcie mi, piszę prawdę, nie wierzycie to idźcie gdzie indziej - wszędzie dobrae gdzie nas nie ma

Widocznie za krótko pracujesz . Popracuj dłużej to się przekonasz jak będziesz traktowany ,im bardziej będziesz się angażował w wykonywaną pracę tym bardziej będą cię mieli za [usunięte przez moderatora] Pujdziesz po podwyżkę to powiedzą ,że jest mała produkcja i nie stać hutę na podwyżki ,albo że nie są wyrabiane normy. Wiem bo tam pracowałem kilka lat i z roku na rok było coraz gożej .Na chwiłę obecną nic śię nie zmieniło dużo pracy w kiepskich warunkach za małą stawkę 7zł. w dzisiejszych czasach to śmiech,chyba że jesteś człowiekiem szefa jak pare osób w tej Hucie i donosisz na drugich a jest do tej pory praktykowane. I nie mów że tam dobrze bo jak spotkasz się z kimś kto tam pracowł to usłyszysz podobne wypowiedzi . Pozdrawiam Miłej pracy i pnij się po szczeblach kariery w tej firmie

co ty wypisujesz, może kierownicy nienajlepsi ale ogólnie jest ok, można przesiedzieć 8 godzin ale jak jest coś nie tak to trzeba popracować, puknij się człowiek w głowę, jak ci się nie podoba to się zwolnij - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Słabe zarobki , wykorzystywanie pracownika ,Beznadziejne kierownictwo Oszuści.

zadowolony

dobry pracodawca, polecam, ogólnie to cztery huty w Radomiu i okolicach - ok

Zostaw opinię o HUTA SZKŁA GRACJA - Szydłowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HUTA SZKŁA GRACJA