Opinie o Grand Service Magdalena Świerzewska w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grand Service Magdalena Świerzewska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grand Service Magdalena Świerzewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grand Service Magdalena Świerzewska w Białystok

Majkel Nowy wpis

Pomimo zmiany pracodawcy przez wyprowadzke mogę stwierdzić fakty ze jest to JEDYNY uczciwy pracodawca w okolicy. A firma cały czas się rozwija i inwestuje ????????

Aga

@Monika to świetnie! A powiedz jaka jest umowa?

nick Nowy wpis
@Aga

Umowy o pracę.

Wojciech Nowy wpis
@nick

Od pierwszego dnia zatrudnienia pracodawca ten oferuje umowę o pracę? Napisz mi proszę bo strasznie mnie ta kwestia ciekawi, więc może właśnie od Ciebie czegoś się dowiem? Napisz mi proszę bo tej informacji właśnie potrzebuję.

@doWojciech Nowy wpis
@Wojciech

Od pierwszego dnia jest umowa o pracę (warunek to oczywiście badania lekarskie). Umowy zlecenia stosujemy na zastępstwo na czas urlopów.

Polecam, najlepsza i najuczciwsza firma w okolicy! Szefowa jest super a praca dość lekka

Ed

Polecam! Usługi realizowane profesjonalnie, atmosfera wsrod pracowników dobra. Najlepszy pracodawca w okolicy

Wojciech
@Ed

Jesteś zadowolony z pracy w Grand Service, nie wspomniałeś jednak nic o wynagrodzeniach. Na jaką pensję może tu liczyć początkujący pracownik? Ciekawi mnie też kwestia rodzaju umowy podpisywanej na samym początku. Liczę, że niedługo powiesz coś na ten temat.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Grand Service Magdalena Świerzewska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Co jaki okres czasu w Grand Service Magdalena Świerzewska można ubiegać się o podwyżkę?

Administracja

Obecnie strefa czysta ma wynagrodzenie akordowe. Docelowo tak wynagradzany będzie każdy dział w firmie.

Wojciech
@Administracja

Po zmianie formy przyznawania wynagrodzenia na system akordowy, jak aktualnie kształtuje się wysokość oferowanych wynagrodzeń? Chciałbym mniej więcej to ustalić, dlatego mam nadzieję, że pomożesz.

Darek

Jak tam relacja między szefostwem a pracownikami?

maślana

oo i takie opinie właśnie najbardziej lubię @ona :) jak szefostwo jest normalne, i samo przeszło przez wiele szczebli kariery to później i ich interes jest dobrze prowadzony, oby więcej takich firm u nas

@maślana

To piszą tylko opinie. Ludzie którzy muszą tak napisać. Prawda jest zupełnie inna

KK
@Nowy

Możesz podać swoją. Ja nie narzekam. Kasa jest na czas. Szczególnie przemęczać się nie przemęczam. Mogłoby być więcej, ale przynajmniej na miejscu i w moim wieku ważny etat. Nie ma na co narzekać i nikt mnie nie zmusza, żeby dobrze napisać.

oszukany
@KK

hahaha kasa na czas a czekanie po kilka miesiecy na diety wyplata placona na 2 albo i na 3 raty taka to firma wlasnie wyzyskiwacze

Grand Service
@oszukany

Panie Dawidzie, Pozdrawiamy i pomimo nadal czekamy aż się Pan u nas zjawi.????????????

Luidzi

Grand Service to bardzo dobra firma i zastanawiam się kto pisał te opinie , czyżby konkurencja?

Kazimierz

@Takasobiejedna, widać, że generalnie masz pozytywną opinię o Grand Service Magdalena Świerzewska jako pracodawcy. Czy mogłabyś napisać, co w takim razie, powinno się zmienić w tej firmie, aby dostała najwyższą ocenę w Twojej skali? Twoja wypowiedź będzie ważna dla innych użytkowników forum.

Stefan

Nawet najlepsza firma ma swoich hejterów?

Atomek

Jestem jak najbardziej za, szefostwo mile praca fajna i wsród fajnych ludzi

On
@Atomek

Szefostwo miłe haha dobre

Takasobiejedna
@On

To chyba nie pracowałeś u największego biznesmena w okolicy. Bo to jak jest tam a jak jest tutaj to w ogóle nie ma co porównywać.

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Grand Service Magdalena Świerzewska? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Takasobiejedna

Przede wszystkim umowa o pracę, bo mamy 21 wiek ale z tym rożnie bywa. Praca no to trzeba sprawdzić. Na pralni prasowalni stojąca i nie każdy daje radę. W porównaniu do tartaku to pryszcz. Zarobki mogłyby być większe. Najgorzej mają na pralni bo odzież jest z różnych firm. Ja bym tam nie dała rady i dlatego pracuje na czystej. Na prasowaniu najgorsze są poprawki, jak nie umiesz szyć to musisz się nauczyć chociaz trochę naprawiać. Ale.za to pralnia ma 2 zmiany i chodzą jak chcą do pracy byle zrobić a my mamy stały grafik. Święta i weekendy wolne. Ale trzeba wszystko zrobić. Nie wiem co jeszcze. atmosfera zależy od zmiany, które są stałe i jak się trafi na jedną taką gorszą to nie ma chętnych do zamiany. Szefostwo w miarę normalne choć ma.swoje humory. pracują tu prawie same kobiety. Większość z Gródka więc znajome twarze. Na 5 dałabym takie 3+/-4 bo szału nie ma ale w porównaniu z innymi firmami w okolicy to przynajmniej nikt tobą nie poniewiera.

Cezary

Grand Service to świetny pracodawca. Szkoda tylko, że nikt nie chce podzielić się swoja opinią.

Igor

Jaka jest atmosfera w pracy? Czy zarobki w miarę przyzwoite?

Biuro
@Igor

A na jakim stanowisku?

Iza

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracownika? Słyszałam dużo dobrego o firmie.

@Iza

Po prostu przyjdź i zostaw numer to oddzwonią. Chyba, że będzie szefowa to może porozmawiasz. ale z tym to ciężko

Wykonujesz swoje ściśle określone obowiązki, nie rzucają Cię po działach. Kasa zawsze w terminie. Polecam serdecznie. Miła atmosfera i doceniają ludzi.

@pracownik

Gadanie głupot

A
@Nowy

@nowy Nie wiem czemu tak piszesz - dla mnie liczy się przede wszystkim to, że mam umowę o pracę a nie jak u innych w regionie - na czarno, za dzień chorobowego czy urlopu po 20-30zł i praca po naście godzin. tu robie swoje 8 godzin i do domu. weekendy i święta wolne. pewnie, że chcę więcej zarabiać, ale też nie tracę na dojazdy do Białegostoku.

Były

Są tam ludzie w porzadku na czele z szefową i są ludzie (usunięte przez administratora) np. dyrektorek sytuacja jak w karzdej firmie. W robocie trzeba robić swoje a plus ze kasa zawsze w terminie i robota na miejscu . Odeszlem z firmy bo znalazłem lepiej płatna robotę ale jak komuś wystarczy tyle ile można tam zarobić to warto zostać

ona

Kasa na czas, praca nie jest mocno wymagajaca. Szefoswo kulturalne i przyjazne co rzadko sie zdarza w firmach. Polecam serdecznie

Praca stabilna. Nie można się przyczepić.

gość

kokosów nie ma ale wypłata na czas, zusy też płacą i normalne traktowanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Grand Service Magdalena Świerzewska - Białystok

• Jak się pracuje w Grand Service Magdalena Świerzewska?

Zobacz opinie na temat firmy Grand Service Magdalena Świerzewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grand Service Magdalena Świerzewska
  • ul. FABRYCZNA 6