Opinie o Alltravel.Pl Sp. z o.o. w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Alltravel.Pl Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alltravel.Pl Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alltravel.Pl Sp. z o.o. w Siedlce

Mikołaj Nowy wpis

To prawda ze w biurze jest bałagan w organizacji?

wert Nowy wpis
@Mikołaj

20godzin do odlotu i jeszcze nikt do mnie nie dzwonił w sprawie biletów!!!

Artur Nowy wpis

Wszystkie opinie odnośnie warunków zatrudnienia zostały napisane przez kobiety. Trochę to dziwne. Właściciel w ogóle nie zatrudnia mężczyzn do pracy?

Niezadowolona klientka Nowy wpis

Myślałam, ze na tej stronie poczytam opinię o tym biurze, a nie o Szefie czy pracownikach. ŻENADA! Nie polecam tego biura, ale nie ze względu na bałagan o którym czytałam, a o doświadczeniu pracowników. Już drugi raz mnie zawiedli. Pracownicy są bardzo mili i sympatyczni, ale nie profesjonalni. Zależy im tylko na sprzedaniu wycieczek, a ni cholery nie słuchają wymogów klienta!, co uważam za podstawę! Zachwalają, polecają och-ów i achów nie ma końca. Ale tak naprawdę nie mają pojęcia o czym mówią! Na pytanie czy były w tym hotelu odpowiadają przeważnie, że Ich znajomy tam był/a i wrócił/a zadowolony/a. Brakuje im profesjonalizmu. Trzeci raz już mnie nie naciągną, a do tych pań co wcześniej tam pracowały też nie pójdę!

Hmm.. Przeczytałam pierwsze 3 wpisy i się głośno roześmiałam :) Ale dziewczyny musicie mieć(usunięte przez administratora)i, że zaczynacie jeździć po Alltravel w necie:) Szkoda tylko, że po tym co przeczytałam właśnie po was zostało tylko wspomnienie o profesjonaliźmie. Ja pracuję w Alltravel i każdą z was miałam okazję poznać w mniejszym bądź większym stopniu. Jestem osobą szanującą siebie i innych więc nie nie będę zniżała się do poziomu przedmówczyń, ale jestem ciekawa co wy sobą dziewczyny reprezentowałyście jak zaczynałyście prace w Alltravel? Całe swoje doświadczenie zawodowe zawdzięczacie tylko i wyłącznie Alltravel!! Więc następnym razem proponuje zastanowić się co piszecie i trochę pokory też by się przydało.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Alltravel.Pl Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. turystyki?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
GOSC

Wiecie co, czytam i oczom nie wierzę! Takie pomyje wylewać??? Ja rozumiem, że w firmie różnie bywa, są lepsze i gorsze dni, ale to, co wy robicie to gruba przesada! Strasznie to nieeleganckie i po prostu szczeniackie! Mówicie o profesjonaliźmie, a to, co wypisujecie, jest od tego dalekie! Z tego co się orientuje, to właśnie wy dziewczyny nie miałyście na co narzekać... Pracę zawsze można zmienić, jeśli komuś nie pasuje, ale po co od razu takie żenujące informacje do sieci wrzucać??? To jest straszne(usunięte przez administratora)! Przykre to jest bardzo, bo znam większość pracowników firmy, miałam wrażenie, że jesteście dorosłe i w ten sposób nigdy się nie poniżycie. Wiem jedno, nie raz korzystałam z usług biura alltravel i na pewno dziewczyny was nie odwiedzę. Strasznie jestem zawiedziona, że posunęłyście się do takich metod. Spadłyście naprawdę bardzo nisko...

Emilka

Co tu się wgl dzieje? dziewczyny! Pracowałyście razem ,a teraz co? jedziecie po sobie?Kazdy ma prawo wybrac swoja droge. Nie pasowalo, odeszlyscie. Ja szanuje alltravel, Szefa, dzieki tej firmie ludziom w niej (usunięte przez administratora) zyskalam doswiadczenie zawodowe, wiele sie nauczylam. Otworzylo mi to droge do kariery, jako mloda osoba mam bardzo dobra prace i start w zycie!!!! Nie uwazam , ze alltravel jest zlym biurem! Moze nie kazdy-ale wiele z nas dawalo tam z siebie wszytsko. Nie wiem czy moglabym wyjechac gdzies-a dzieki Szefowi spedzilam super tydzien w Turcji, wyjazd byl swietny, a moze nie bylo by mnie stac na niego. Wiele zobaczylam i duzo zwiedzilam. Prace w tej firmie wspominam bardzo dobrze, pomijajac fakt kilku falszywych osob. Odejsc tez trzeba umiec z godnoscia. Klienci wracali zadowoleni i nie raz przychodzili z podziekowaniami! Jesli bede chciala sie gdzies wybrac to na pewno z alltravel, bo wiem, ze sie nie zawiode. Szef obiecywal? jak pracowalysmy tak mialysmy. Moze docencie tez to ,ze krzywdy to nam nie robil, wyplacal praktycznie zawsze w terminie, dzwonil, pytal jak tam. Nie zaluje i prace w tym biurze wspominam dobrze. Pozdrawiam Was Emilka

ptaszek

Firma mierna - cóż powiedzieć więcej. Pracowałam w niej bardzo krótko ale już zdążyłam zauważyć że to firma w której nie ma możliwości rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o Alltravel.Pl Sp. z o.o. - Siedlce

Alltravel.Pl Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Bpa. I. Świrskiego 40
    08-110 Siedlce