Opinie o Skuteviken w Bergen

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Skuteviken. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Skuteviken o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skuteviken w Bergen

Norton Nowy wpis

Pracuje dla Skuteviken Personell 10 lat i przyznam,ze osoby,ktore chca i potrafia pracowac zawsze tutaj prace maja.Zdarzaja sie i lepsze i gorsze projekty,ale to nie przedszkole jak sie co niektorym wydaje.Jestes fachowcem ,masz prace.Nigdy nie mialem problemu z kontaktem z biurem,ale nie zawracam im tez glowy wszystkim.Wyplaty w terminie,zawsze mozliwosc dobrania narzedzi nawet tych bardziej specjalistycznych jesli jest taki wymog na danym projekcie.Zarobki z tego co wiem od 202-240.Kazdy ma jakies wady,ale ja widze ta agencje jako bardzo stabilna.

Ryszard Nowy wpis

Powiedzcie czy w obecnej sytuacji związanej z pandemią to są w ogóle szanse na wyjazdy do pracy?

Konrad Nowy wpis

A ja sądzę, że narzekanie szczególnie za granicą jest sposobem bycia dla niektórych osób!

Życie w No Nowy wpis

Życie w No 09.01.2019 11:20 W 2019 stawka 191kr w Bergen Personal i innych podobnie minus ok. 36% podatku minus 4 - 5 tys kr mies. Mieszkanie. DO tego bilety do pl i dość mało godzin w skali roku jeśli się trafi na projekty po 7.5 h . Do tego ciagle "bledy" w wyplatach oczywiście na ich korzyść np. Ostatnie święta 3 dni. Jeśli się nie upomnisz to nie masz albo jak masz wykorzystany urlop. A do tego dla tych co mają rodziny w pl duże zmiany w podatkach od 2018 r mianowicie zabrali już prawie wszystkie ulgi ta status pendler i 2 kl podatkowa. Także że zwrotu podatku już prawie nic a duze koszty jeszcze rosną. Na dotatkek od 1 stycznia 2019 zmiany w umowach dla pracowników agencyjnych. Agencje są zobligowani dawac stałe umowy. Tyle że dają na 20 40 50 itp % . Więc PRACUJESZ czasem do 18.00 przez 2 5 8 miesięcy A jak im się projekt dla Ciebie kończy to nie mają zobowiązań według Ciebie bo wypracowels już swój % z umowy. Z Prawa do BEZROBOCIA TEZ MOZE BYC PROBLEM w takiej sytuacji. A jeśli wypadek w paracy to lekarz pisze np 30 % bo na tyle masz umowę. Znam wielu ludzi co było tu 6 8 lat i już zjechali z NO bo się nie opłaca już. Pisze to żeby każdy wiedział jak jest. Anie żeby zniechęcić kogoś. Kawaler lub para jeszcze jakoś tutaj wyjdzie JESLI obydwoje będą mieć zawsze prace przynajmniej na 80 %. Mieszkam w NO około 8 lat z rodziną itrzeba się dobrze pilnować żeby oszczędzać A i tak żyje się skromniej niż ludzie teraz w pl. Tyle że jeśli obydwoje pracujemy to coś więcej zaoszczędzimy. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Skuteviken? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
koala

Uwaga na tego pośrednika. Stoją na skraju bankructwa. Opóźniają terminy wypłat!!! Nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile.

Lidia

@SS, nie udało się tego wyjaśnić? Co robić gdy wynikną takie sytuacje jak ? Czy masz do kogoś zwrócić się o pomoc? Wyjeżdżając za granicę zazwyczaj dostaje się jakiś opiekunów czy tutaj nikt nie pomógł rozwiązać tej sprawy? Bardzo ważną kwestią jest informowanie nawet o takich sprawach.

SS

Nie polecam nikomu wspolpracy z ta firma. Potracili mi z ostatniej wyplaty duze pieniadze za odziez i jakis kurs, a przeciez wszystko im oddalem, a bez tego kursu nie moglbym pracowac. Bylem ich pracownikiem prawie 2 lata i bardzo zle mnie potraktowali na odchodne. N

Tolo

Rezygnacja, nie musisz podszywać sie pod kogoś wystarczy, już raz wyraziłam swoje zdanie o tej firmie, po co w taki sposób wyzywać sie na kimś? Widocznie bardzo boli cię odejście z pracy ale pogódź sie z tym w normalny ludzki sposób

rezygna

Ja tez nie polecam. Mialo byc calkiem inaczej niz obiecywali. Potracili mi z wyplaty. Sprawa poszla do inspekcji pracy.

Bergen tomrer

Potracili za odziez robocza, pomimo ze im oddalem cala odziez i narzedzia i pracowalem prawie 2lata dla nich Zadnych wyjasnien nie otrzymalem. SZCZERZE NIE POLECAM1

Bergen tomrer

Odradzam ta agencje. Klamia, oferuja najnizsze stawki i zero pomocy z ich strony. Zwlaszcza Magdalena S., bardzo niemila i niepowazna osoba, obiecujaca gruszki na wierzbie i chyba wstydzaca sie, ze pochodzi z polskiej wsi. Potracili mi nieslusznie pieniadze z wyplaty. Przeszedlem do innej firmy i sa ogromne roznice na niekorzysc Skuteviken.

Asd

Tak jak wiekszosc nie polecam. Nieslowni, nie oferuja niczego. Zadnej opieki medycznej. Nie sa pomocni w sprawach urzedowych, nic ich nie obchodzi.

bergenzczy

Nie polecam. Oszusci i zlodzieje

jerzk

Zdecydowanie wszystkim odradzam. Pracowalem dla nich dopoki nie znalazlem lepszego pracodawcy. Skuteviken ma najnizsze stawki, nie placa wielu przyslugujach rzeczy. Kontrakty co tydzien. Caly czas nie wiesz, czy bedziesz pracowal, czy nie. Ponadto bardzo niemilo konsultanci. Pomimo, ze oddalem im odziez i narzedzia - obciazyli mnie z wyplaty.

Pol bygg

Nie polecam. Zlodzieje i robia wiele rzeczy niezgodnych z prawem. Omijac szerokim lukiem. Bardzo nieprzyjemni w kontaktach.

lukasz

do qq może sam jesteś pseudo i dlatego tak piszesz . Nie wiem jakich ,,krzywd,,Ty doznłeś z ich strony ale ja napisałem opinię na podstawie wlasnych doswiadczen i opinie ludzi poznanych na roznych budowach . Dziwne że prawie wszyscy wspominali o dodatkach za dojazdy a ty wypisjesz , że raczej mało kto dostawał .

olo

No jak nie reklama jak reklama. Jak by było dobre to by nie było tyle ogłoszeń szukania pracowników (czytaj frajerów).

Łukasz

Witam wszystkich serdecznie , pragnę podzielic się własnymi refleksjami na temat warunków pracy w ,,Skutku,,- jak to potocznie zwykło sie mawiac . Przepracowałem w tej agencji okrągły rok , jednakże z przyczyn osobistych musialem w listopadzie ubiegłego roku wrócić do kraju. Jeżeli chodzi o personel to nieprawdą jest -jak to wyczytałem w poprzednich komentarzach- że bardzo ciężko skontaktować się z biurem i że tamtejsi pracownicy będą Was ignorować . . Owszem , zdarza się , że ktos nie odbiera telefonu ale przewaznie ludzie oddzwaniają a juz na pewno odpisują na maile .W moim przypadku zarówno Veronica , Elin jak i Christina , jesłi nie były w stanie w danej chwili rozmawiać zawsze oddzwaniały . Jesli chodzi o Magdę S. to zajmuje się ona rekrutacją i tylko na tym etapie wymagany jest z nią kontakt - po zatrudnieniu trzeba kontaktować się z osobami odpowiedzalnymi za kontrakt , finanse , mieszkania itd. P.S-do były pracownik- w związku z powyższym Magda nie musi znać się na budownictwie . Jeżeli chodzi o godziny pracy to u mnie akurat było trochę ponad normę - średnio 180-190 h . Najlepszy wynik 205 h . Cięzko bylo wyciągnąć wiecej , jednakże było to spowodowane tym ze jestem dekarzem a jak wiadomo deszczowe bergen nie sprzyja kladzeniu papy termozgrzewalnej . Jednakże wielu znajomych pracujących wewnątrz budynków miało normę 9,5 h na dzien i czesto pracowali w soboty wiec mieli ponad 200 h w miesiącu . W związku z tym nieprawdą jest , że w Skutku nie ma pracy. Jesli chodzi o ciuchy robocze , to oszem , jest zapis w umowie , ze placisz za nie ale tylko wtedy gdzy odejdziesz z firmy z wlasnej woli nie przepracowawszy 90 dni . Jesli Cię zwolnią za nic nie placisz .Po za tym w Skuteviken nie żałują żadnych ciuchów i jesli cokolwiek potrzebujesz do pracy po prostu dzwonisz i to dostajesz-oczywiscie w granicach rozsądku . Co sie tyczy mieszkania to ceny są nieco wysokie ale to w bergen raczej srednia pólka cenowa . Normalnie mozna wynając na swoją rękę zaok 4500 NOK , także az tak bardzo za mieszkanie nie kasują.Jesli chodzi o sprzątanie to trzeba miec bałagan żeby firma sprzatająca zareagowała , w przeciwnym wypadku nie ma sie co obawiać ze ktoś Wam bedzie potrącał za posprzatanie mieszkania. Owszem słyszałem , że w poprzednich latach zdarzył sie taki incydent , że było czysto a firma policzyła za sprzątanie ale wyjasnili to i teraz jest juz ok. Jesli chodzi o dojazd do pracy to ja miałem dietę 100 NOK dziennie ale np stolarze wynajęci na budowę do MARKHUS mieli 150 NOK przy odległosci 25km z domu na projekt.Z tego co wiem za przejazdy dostają wszyscy pracownicy. Kontrakty - tygodniowe głownie - ale to w wiekszosci agencji takie. Podsumowując , jak mowi przysłowie ,,jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził,, tak i w tym przypadku zawsze znajdzie się jakis szczegół , który nam nie pasuje u pracodawcy . Nie ma firmy idealnej . Tak samo jest w przypadku Skuteviken . Jednakże należy być obiektywnym w ocenie tej firmy i w zarówno mojej -jak i wielu moich znajomych- opinii ,warto pracować w tej firmie. Proszę również nie pisać bzdur - jak w przypadku poprzednich pozytywnych wpisów - że skoro wyraziłem pochlebną opinie to jest to autoreklama i jestem ich pracownikiem !

Byly Pracownik

Jesli rekrutowala Cie (usunięte przez administratora) to podziel przez 3 jej obietnice. Wowczas moze zbliza sie do rzeczywistosci. Stan mieszkan jest rozny. Cena zas wyzsza niz na rynku lokalnym, (usunięte przez administratora) Dojazd do pracy wyglada tak, ze dostaniesz adres projektu. Z lotniska musisz sam sie dostac do biura, gdzie dostaniesz narzedzia i ciuchy. Teraz radz sobie sam! Zapomnij, ze ktos z Skuteviken odwiezie Cie do mieszkania itd. (usunięte przez administratora) Kontrakty sa na pare dni, max na dwa tygodnie. Jesli nie spodobasz sie, to juz pracy dla Ciebie nie bedzie. Cos sie nie podoba? Na Twoje miejsce jest 1000 chetnych w Polsce i na Litwie - tak uslyszysz w biurze kiedy zglosisz jakies problemy :)

jacek 2

Witam Przeszedlem rekrutacje Panowie w tej firmie odezwali sie i mam dostać kontrakt mam kilka pytan, ponieważ jestem troche zaniepokojony ostatnimi komentarzami a wiec: - na co uwazac? (usunięte przez administratora) -jaki jest stan mieszkan -jak jest z dojazdem do pracy -jakie zazwyczaj kontrakty sa? - mam leciec w przyszlym tyg, na co uważac

lo
@jacek 2

Musisz naiwniaku przedewszystkim uważać na to żeby mieć pełny portfel i konto na ten wyjazd. Bo nie będziesz miał za co wrócić. Teraz się nie jedzie za granicę zarabiać , ale to taki wyjazd turystyczny, gdzie się wydaje.

Zostaw merytoryczną opinię o Skuteviken - Bergen

• Jak się pracuje w Skuteviken?

Zobacz opinie na temat firmy Skuteviken tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skuteviken?

Skuteviken