NEU Professionals
3 6 20 5 1

Opinie o NEU Professionals

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w NEU Professionals?

Karol
 Opinia

Czy NEU Professionals ma jakieś nowe oferty pracy? Nigdzie nie mogę nic znaleźć.

Hanna
 Opinia

Masz pytania w sprawie ofert pracy NEU Professionals? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy - http://www.neuprofessionals.com/poland/ A Wy jakie macie doświadczenia z firmą?

cvyj
 Opinia

słyszalam że na sopcjal można liczyć - tak bynajmniej słyszałam od kolegi który jakis czas temu (jakies 3 lata wstecz) tam pracował. I nie narzekał, generalnie mu sie podobało w NEU Professionals :-)

Opinia

Witam serdecznie Posiadamy oferty pracy dla instrumentariuszek zarówno do szpitala w Oxford jak również do szpitala w Yeovil Serdecznie zapraszam do współpracy Pozdrawiam Beata

Opinia

Witam Serdecznie Jaka praca Panią interesuje? Proszę przesłać swoje CV Pozdrawiam Beata

Opinia

Witam Pani Aniu Jeżeli chce Pani podjąć współpracę z Naszą Firma - wystarczy przesłać swoje na adres przedstawiciela w Polsce ( beata@neuprofessionals.com) lub po prostu złożyć aplikacje przy odpowiedniej ofercie na stronie Gowork Pozdrawiam

Opinia

Witam Gosiu . Wiadomo ,że praca każdej pielęgniarki jest niezwykle odpowiedzialna i ciężka . Stopień trudności jest uzależniony od tego jaki masz staż i na jakim bloku będziesz pracować . Jeżeli zaczynasz - będzie ciężko. Instrumentariuszki są bardzo bardzo poszukiwane i niezwykle cenione. Muszą jednak wykazać się bardzo dobrym "angielskim"- dużo lepszym niż w innych specjalizacjach- maseczka , czas reakcji na polecenia, praca w zespole...Zmiany również uzależnione są od rodzaju bloku. W razie pytań zapraszam na naszą stronę lub moja pocztę beata@neuprofessionals.com

Opinia

Witam Aneczka- mam na imię Beata i pracuję w NEU. Wejdź proszę na naszą stronę - zobaczysz więcej ogłoszeń lub proszę o kontakt. otrzymasz więcej informacji Pozdrawiam Beata

Opinia

Witam Mam na imię Beata i pracuję W NEU Professionals LTD Każda firma stara się najlepiej , jak tylko może. Wiadomo , że zawsze mogą wydarzyć się błędy i niedociągnięcia. Każdy ma inne wyobrażenia i czegoś innego oczekuje . Nie zawsze jesteśmy w stanie wszystkim sprostać. Jeżeli ktokolwiek czuje się urażony - bardzo przepraszam. Staramy się (tak jak każdy )wyciągać wnioski aby w przyszłości nie popełniać błędów.Pozdrawiam Beata

ela
 Opinia

joka czy wyjechałaś juz z ta firma?prosze o jakiekolwiek informacje

ela
 Opinia

witam, szukam pracy w Anglii jako pielęgniarka.Jeśli ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie w pracy takim charakterze lub dopiero szuka?Chciałabym się podzielić doświadczeniami.moje gg:9236278

judyta
 Opinia

co masz na myśli matt pisząc o dziwnej polityce w firmie NEU? dużo piszecie o doświadczeniu niezbędnym do zatrudnienia się w tej firmie ale genialnie byłoby gdybyście napisali jakie konkretnie to doświadczenie trzeba miec żeby w ogóle mnie tam przyjęli do pracy. mnie głównie zależy na pracy pielęgniarki, mam 10 lat doświadczenia w małych ośrodkach zdrowia i dwóch przychodniach miejskich

matt
 Opinia

Z tym doświadczeniem to raczej chodziło o to czy każdy ma takie same doświadczenia jak np. piguła, która opisywała swoją sytuację. Czasami jest tak,że firma wobec wszystkich stosuje jakąś dziwną politykę, a czasami jest tak że jakieś potknięcia wychodzą nieplanowane. Każdy teraz woli sprawdzić miejsce, gdzie planuje się zatrudnić więc dobrze jest wiedzieć

marusz
 Opinia

nie wiem jak to miałoby być możliwe, żeby teraz każda osoba z firmy miała takie same doświadczenie? zastawiające jest to naprawdę, przecież nie znajdziesz ludzi z takim samym doświadczeniem. A jak teraz jest jest rekrutacja to na pewno nie bądą osoby, które maja takie samo doswiadczenie @non. Radze pomyśleć zanim się coś napisze.

non
 Opinia

Troche obawiam sie podjecia pracy z firma NEU Professionals. Poprosze o wiecej informacji, czy kazdy z pracujacych ma takie same doswiadczenia??

piguła
 Opinia

Witam wszystkich, przeszłam kwalifikacje do pracy w YEOVIL, wszystko wydawało się ok, formularze, dokumenty etc. Za 2 tygodnie mam samolot. Dzisiaj jest piątek. Od kilku dni nie mogę się skontaktować ani ze szpitalem ani przedstawicielem neu professionals w Polsce. Nikt nie odpowiada. W miejscowości jest problem z wynajęciem pokoju, bo albo nie odpowiadają w ogóle, albo mówią, że już wynajęte, podczas gdy ogłoszenie widnieje na stronie. Rozwiązałam już umowę z pracodawcą, poniosłam koszty. To jakiś koszmar. Nie zostawię tego bez echa. Poczekam do poniedziałku. Potem zdecyduję co dalej.

beatanidecka
 Opinia

Pracowalam w Anglii w Domu Opieki za pośrednictwem tej Firmy.Firma jest w porządku.Pani Edyta szybko zalatwila wszystkie formalności zwizane z wyjazdem .Bylam naprawdę zdziwiona ze mnie zaakceptowali ,ponieważ mój angielski nie był dobry.Pracowalo mi się dobrze mimo ze RODACY podkładali mi SWINIE.Odeszlam jednak z tamtad ponieważ moja siostra miała powazna operacje oczu.Teraz pracuje w Oxford.Szukam dalej pracy ponieważ tu pracuje bez kontraktu.Bede probowala jeszcze raz przez NUP,poniewaz ta FIRMA jest naprawdę w PORZADKU.Polecam wyjazdy z tej FIRMY.

nibea
 Opinia

Pracowalam w ubiegłym roku w Care Home w Anglii.Wszystko było dobrze jak bylam w Polsce.Na lotnisku jak zadzwoniliśmy ze nie ma nikogo,kto moglby nas odebrać ,to stosunek Pani (usunięte przez administratora)się diametralnie zmienil.Bylismy w takiej miejscowości ze nie było zasiegu komórki,internetu wiezienie.Jak kilka razy udało nam się zadzwonić do tej pani to była zla a później nie odbierala telefonow.Cala grupa się rozpadla po 3 miesiącach.

b.eata1
 Opinia

Robia nabor dla pielegniarek ale tylko ze znajomoscia jezyka angielskiego ,a przeciez wiemy ze jest malo pielegniarek ze znajomoscia jezyka angielskiego ,wiec o co tu chodzi

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o NEU Professionals - Wrocław