NEU Professionals
3 6 20 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Co wchodzi w socjal NEU Professionals?

Karol Nowy wpis

Czy NEU Professionals ma jakieś nowe oferty pracy? Nigdzie nie mogę nic znaleźć.

Hanna Nowy wpis

Masz pytania w sprawie ofert pracy NEU Professionals? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy - http://www.neuprofessionals.com/poland/ A Wy jakie macie doświadczenia z firmą?

cvyj Nowy wpis

słyszalam że na sopcjal można liczyć - tak bynajmniej słyszałam od kolegi który jakis czas temu (jakies 3 lata wstecz) tam pracował. I nie narzekał, generalnie mu sie podobało w NEU Professionals :-)

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
beataOr

Witam serdecznie Posiadamy oferty pracy dla instrumentariuszek zarówno do szpitala w Oxford jak również do szpitala w Yeovil Serdecznie zapraszam do współpracy Pozdrawiam Beata

beataOr

Witam Serdecznie Jaka praca Panią interesuje? Proszę przesłać swoje CV Pozdrawiam Beata

beataOr

Witam Pani Aniu Jeżeli chce Pani podjąć współpracę z Naszą Firma - wystarczy przesłać swoje na adres przedstawiciela w Polsce ( beata@neuprofessionals.com) lub po prostu złożyć aplikacje przy odpowiedniej ofercie na stronie Gowork Pozdrawiam

beataOr

Witam Gosiu . Wiadomo ,że praca każdej pielęgniarki jest niezwykle odpowiedzialna i ciężka . Stopień trudności jest uzależniony od tego jaki masz staż i na jakim bloku będziesz pracować . Jeżeli zaczynasz - będzie ciężko. Instrumentariuszki są bardzo bardzo poszukiwane i niezwykle cenione. Muszą jednak wykazać się bardzo dobrym "angielskim"- dużo lepszym niż w innych specjalizacjach- maseczka , czas reakcji na polecenia, praca w zespole...Zmiany również uzależnione są od rodzaju bloku. W razie pytań zapraszam na naszą stronę lub moja pocztę beata@neuprofessionals.com

beataOr

Witam Aneczka- mam na imię Beata i pracuję w NEU. Wejdź proszę na naszą stronę - zobaczysz więcej ogłoszeń lub proszę o kontakt. otrzymasz więcej informacji Pozdrawiam Beata

beataOr

Witam Mam na imię Beata i pracuję W NEU Professionals LTD Każda firma stara się najlepiej , jak tylko może. Wiadomo , że zawsze mogą wydarzyć się błędy i niedociągnięcia. Każdy ma inne wyobrażenia i czegoś innego oczekuje . Nie zawsze jesteśmy w stanie wszystkim sprostać. Jeżeli ktokolwiek czuje się urażony - bardzo przepraszam. Staramy się (tak jak każdy )wyciągać wnioski aby w przyszłości nie popełniać błędów.Pozdrawiam Beata

ela

joka czy wyjechałaś juz z ta firma?prosze o jakiekolwiek informacje

ela

witam, szukam pracy w Anglii jako pielęgniarka.Jeśli ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie w pracy takim charakterze lub dopiero szuka?Chciałabym się podzielić doświadczeniami.moje gg:9236278

judyta

co masz na myśli matt pisząc o dziwnej polityce w firmie NEU? dużo piszecie o doświadczeniu niezbędnym do zatrudnienia się w tej firmie ale genialnie byłoby gdybyście napisali jakie konkretnie to doświadczenie trzeba miec żeby w ogóle mnie tam przyjęli do pracy. mnie głównie zależy na pracy pielęgniarki, mam 10 lat doświadczenia w małych ośrodkach zdrowia i dwóch przychodniach miejskich

matt

Z tym doświadczeniem to raczej chodziło o to czy każdy ma takie same doświadczenia jak np. piguła, która opisywała swoją sytuację. Czasami jest tak,że firma wobec wszystkich stosuje jakąś dziwną politykę, a czasami jest tak że jakieś potknięcia wychodzą nieplanowane. Każdy teraz woli sprawdzić miejsce, gdzie planuje się zatrudnić więc dobrze jest wiedzieć

marusz

nie wiem jak to miałoby być możliwe, żeby teraz każda osoba z firmy miała takie same doświadczenie? zastawiające jest to naprawdę, przecież nie znajdziesz ludzi z takim samym doświadczeniem. A jak teraz jest jest rekrutacja to na pewno nie bądą osoby, które maja takie samo doswiadczenie @non. Radze pomyśleć zanim się coś napisze.

non

Troche obawiam sie podjecia pracy z firma NEU Professionals. Poprosze o wiecej informacji, czy kazdy z pracujacych ma takie same doswiadczenia??

piguła

Witam wszystkich, przeszłam kwalifikacje do pracy w YEOVIL, wszystko wydawało się ok, formularze, dokumenty etc. Za 2 tygodnie mam samolot. Dzisiaj jest piątek. Od kilku dni nie mogę się skontaktować ani ze szpitalem ani przedstawicielem neu professionals w Polsce. Nikt nie odpowiada. W miejscowości jest problem z wynajęciem pokoju, bo albo nie odpowiadają w ogóle, albo mówią, że już wynajęte, podczas gdy ogłoszenie widnieje na stronie. Rozwiązałam już umowę z pracodawcą, poniosłam koszty. To jakiś koszmar. Nie zostawię tego bez echa. Poczekam do poniedziałku. Potem zdecyduję co dalej.

beatanidecka

Pracowalam w Anglii w Domu Opieki za pośrednictwem tej Firmy.Firma jest w porządku.Pani Edyta szybko zalatwila wszystkie formalności zwizane z wyjazdem .Bylam naprawdę zdziwiona ze mnie zaakceptowali ,ponieważ mój angielski nie był dobry.Pracowalo mi się dobrze mimo ze RODACY podkładali mi SWINIE.Odeszlam jednak z tamtad ponieważ moja siostra miała powazna operacje oczu.Teraz pracuje w Oxford.Szukam dalej pracy ponieważ tu pracuje bez kontraktu.Bede probowala jeszcze raz przez NUP,poniewaz ta FIRMA jest naprawdę w PORZADKU.Polecam wyjazdy z tej FIRMY.

nibea

Pracowalam w ubiegłym roku w Care Home w Anglii.Wszystko było dobrze jak bylam w Polsce.Na lotnisku jak zadzwoniliśmy ze nie ma nikogo,kto moglby nas odebrać ,to stosunek Pani (usunięte przez administratora)się diametralnie zmienil.Bylismy w takiej miejscowości ze nie było zasiegu komórki,internetu wiezienie.Jak kilka razy udało nam się zadzwonić do tej pani to była zla a później nie odbierala telefonow.Cala grupa się rozpadla po 3 miesiącach.

b.eata1

Robia nabor dla pielegniarek ale tylko ze znajomoscia jezyka angielskiego ,a przeciez wiemy ze jest malo pielegniarek ze znajomoscia jezyka angielskiego ,wiec o co tu chodzi

TakNie

Zostaw opinię o NEU Professionals - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie