Opinie o "KSIĘGARNIA" S.C. KRASNOWSKA ELIZA,KRASNOWSKI KRZYSZTOF w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie "KSIĘGARNIA" S.C. KRASNOWSKA ELIZA,KRASNOWSKI KRZYSZTOF. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie "KSIĘGARNIA" S.C. KRASNOWSKA ELIZA,KRASNOWSKI KRZYSZTOF o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "KSIĘGARNIA" S.C. KRASNOWSKA ELIZA,KRASNOWSKI KRZYSZTOF w Zamość

Klient Nowy wpis

!!!Odradzam - lepiej omijać ich szerokim łukiem!!! Niekompetentni krętacze!!! Organizacja prowadzi "sklep internetowy" na którym jest brak terminów dostawy. Ponadto dostawy trwają bardzo długo - min. 3 tygodnie. Towar dochodzi do klienta w części uszkodzony, lub w uszkodzonym kartonie z powodu niedostatecznego zabezpieczenia przed transportem. Po zgłoszeniu reklamacji winą próbują obarczyć firmę przewozową mimo wad wynikających z produkcji. Słaby kontakt i brak odpowiedzi na korespondencje mailowe. !!! ODRADZAM !!!

Agata Nowy wpis
@Klient

Jeśli to nie wina przewoźnika z tą paczką to może spróbuj to zgłosić do jakiegoś rzecznika praw konsumenta czy coś?

Klient Nowy wpis
@Klient

Moja sprawa z tą fatalną działalnością na szczęscie się w końcu zakończyła. Po zgłoszeniu reklamacji nastąpił utrudniony kontakt ze sprzedawcą. Przez wiele tygodni brak odpowiedzi na maile, nie odbierali telefonów. Dopiero po wyznaczeniu terminu na odpowiedź pod groźbą przekierowania sprawy do działu prawnego nastąpił odzew ze strony sprzedawcy. Zwrócono mi odszkodowanie, lecz na samo przelanie należności musiałem czekać 11 dni. Bardzo złe doświadczenie z tą organizacją. Brak jakiegokolwiek profesionalizmu - !!! FIRMA KRZAK !!! Pozwolę sobie na umieszczanie mojej opini na innych forach, w celu ostrzeżenia innych i zaoszczędzeniu komuś takich doświadczeń.

Alicja Nowy wpis

Oj z tego co widzę jeszcze parę lat temu mieli tu problem z obsługą zamówienia w sklepie internetowym. Ciekawa jestem czy faktycznie sprawa poszła do sądu czy jednak z opóźnieniem wszystko zostało zrealizowane... Czy teraz też są takie problemy z zamówieniami czy zainwestowali w końcu w jakiś sprawny system, żeby już tak nikogo nie denerwować?

Kris

Duzy wybór podręczników szkolnych w najniższych cenach . Księgarnia prowadzi komis podręczników szkolnych . Szeroki asortyment. Zdecydowanie polecam

Michalina

Czy księgarnia działa również internetowo?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie "KSIĘGARNIA" S.C. KRASNOWSKA ELIZA,KRASNOWSKI KRZYSZTOF? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
ZadowolonyTata

Zdecydowanie polecam sklep internetowy www.wozki-dzieciece.pl jak i zarówno sklep stacjonarny . Bardzo miła obsługa , zamówienie zostało zrealizowane szybko i bezproblemowo , posiadują duży wybór fotelików jak i wózków w bardzo konkurencyjnych cenach .

Lidia

@zla czy udało się odzyskać pieniądze? Jakich pracowników firma szuka najcześciej? Sam proces rekrutacji często jest bardzo stresujący dla kandydatów, czy składa się z kilku etapów?

Zła

Szczerze odradzam zakupy internetowe w tym sklepie. Zamówiłam wózek na początku maja tego roku i tego samego dnia dokonałam przelewu na konto właściciela sklepu podane na stronie. Przez tydzień czasu status mojego zamówienia "oczekuje na akceptacje", postanowiłam zadzwonić co z trudem mi się udało i dowiedziałam się, że towaru nie ma na stanie i zamówienie zostało anulowane. Pewnie bez telefonu nie dowiedziałabym się do dzisiaj że anulowali zamówienie!!. Poprosiłam o zwrot pieniędzy, których do dziś nie otrzymałam (blisko 2 miesiące). Brak jakiejkolwiek odpowiedzi na e-maile!!!, nieodbieranie telefonów!!! Pozostaje mi chyba skierowanie sprawy do sądu....

To taka zasada, ale z tego co wiem, sprawdza się u nich właśnie @kwiat.

klient

POZYTYWNIE! Zakupiliśmy wózek i fotelik samochodowy, cała transakcja sprawna, obsługa miła i zorientowana w temacie, ceny bardzo korzystne. Reklamowaliśmy uszkodzony element od wózka (z winy producenta), wszystko przebiegło w ciągu kilku dni, załatwione przez internet, telefon i kuriera - otrzymaliśmy nowy element. Polecam!

Waldi

Zdecydowanie polecam sklep zarówno internetowy jak i stacjonarny. Fachowe i profesjonalne podejście do klienta . Zakupiłem wózek 3w1 firmy Adamex model Barletta taka nowość na rynku - bardzo fajny wózek i ładny , niestety na ten wózek trochę się długo czeka z winy producenta , ale jest WARTO !!! Na pewno skorzystam ponownie ze sklepu www.wozki-dzieciece.pl

epu

NEGATYW - traktowanie klienta neokomunistyczne - brak żadnych konsumenta w opinii sklepu.

WOJTEK

Szybko i Sprawnie , dostawa fotelika w 48 h od złożonego zamówienia Polecam sklep www.wozki-dzieciece.pl

MAX

Zakupiłem spacerówkę Euro-Cart Virage jak dla mnie to szybko,sprawnie i profesjonalnie .Polecam sklep wozki-dzieciece.pl

PATI

Zamówiłam wózek firmy Expander model Mondo - naprawdę wózek rewelka !!! Realizacja zamówienia ok. 10 dni roboczych + GRATIS WYSYŁKA - wózek był zamawiany bezpośrednio od producenta , polecam sklep internetowy wozki-dzieciece.pl Ceny konkurencyjne niż na Allegro - zadzwońcie a na pewno dostaniecie lepszą cenę niż na Allegro czy Ceneo +

AK

Byliśmy w bardzo podobnej sytuacji do Agi. Pieniadze za niezrealizowane zamowienie otrzymalismy dopiero po 2 miesiącach, po zgloszeniu sprawy do sądu i poinformowaniu o tym sklepu. Bez tego prawdopodobie nigdy byśmy nie otrzymali zwrotu. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą!

Aga

Witam Wszystkich, chciałabym przedstawić Wam nieuczciwe i nielegalne praktyki firmy Księgarnia S.C. E.K. Krasnowscy z siedzibą w Zamościu przy ul. Lwowskiej 2, będącej sprzedawcą na stronach internetowych www.wozki-dzieciece.pl oraz www.galeriadziecieca.com.pl. Po dokonaniu zakupu kilku towarów w ww. sklepie, zapłaciliśmy za nie przelewem jeszcze tego samego dnia. W związku z opóźnieniem, które wynikło w czasie oczekiwania na dostawę, zrezygnowaliśmy z jednej z zakupionych rzeczy, podtrzymując jednocześnie chęć zakupu pozostałych. Rezygnacja telefoniczna i mailowa, zgodnie z życzeniem sprzedawcy, obietnica zwrotu nadpłaconych pieniędzy w terminie 2 tygodni... i tu zaczynają się schody. Kilkukrotny kontakt telefoniczny i mailowy z "super sprzedawcą" za każdym razem kończył się obietnicą, że to już, już za chwileczkę, już za momencik... a ja to nie wiem, ja się tym nie zajmuję... tak, tak, już, już... mydlenie oczu i tyle. Ostatnia rozmowa zakończyła się bezczelnym rzuceniem słuchawki przez "miłą" Panią. Od dnia rezygnacji minęły regulaminowe 2 tygodnie, kolejne 2... i kolejne, a naszych pieniędzy jak nie było, tak nie ma. Na chwilę obecną aktywność sprzedawcy w powyższej sprawie, ograniczyła się do usunięcia naszych komentarzy ze swojego profilu na Facebook'u :) Ten przydługi wpis chcielibyśmy skierować do wszystkich potencjalnych klientów nierzetelnej firmy, niech za rekomendację wystarczy znana wszystkim (więc nie przytoczę) wypowiedź ministra Sienkiewicza, która w pełni obrazuje podejście sprzedawcy do kupującego...

JARO

FANTASTYCZNY SKLEP Z MEGA PROMOCJAMI I GRATISAMI . ZAKUPIŁEM WÓZEK Z FIRMY BABY DESIGN LUPO COMFORT I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z ZAKUPU . MAJA TAM SZEROKI ASORTYMENT OD WÓZKÓW PO FOTELIKI SAMOCHODOWE , POŚCIEL CZY ŁÓŻECZKA - WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU - WARTO TAM ZAJECHAĆ I ZOBACZYĆ - Galeria Dziecięca ul. Przemysłowa 15 A .

eliza

Krzysiu i Elizka - 2012-11-16 20:48:43 Nie polecam tego sklepu a zwłaszcza internetowego ponieważ czas realizacji wynosi lata świetlne, rozmowa przebiega jak z kosmitami z planety X, wprowadzają człowieka w błąd, Obsługa fatalna a wręcz żenująca.pozdrawiamy zenujaca konkurencje ,trzeba bylo choc na tyle sie odwazyc i podpisac ,a nie wstawiac nasze imiona!!!!!!

kuba

super sklep duzy plus za obsługe i kontakt wszystko ok

Krzysiu i Elizka

Zostaw merytoryczną opinię o "KSIĘGARNIA" S.C. KRASNOWSKA ELIZA,KRASNOWSKI KRZYSZTOF - Zamość

"KSIĘGARNIA" S.C. KRASNOWSKA ELIZA,KRASNOWSKI KRZYSZTOF
2.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • ul. Lwowska 2
    22-400 Zamość