JBTRADE
3 46 34 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Jak długo trwa proces awansu w JBTRADE?

Oskar Nowy wpis

Janek to stary oszust ktory bierze kase za jakies wystawki na wiosce. Za strony internetowe to dzis mi nie zaplacil.

5 Nowy wpis

w sumie mają kilak oddziałów więc więc warto zapytać czy w każdym zarabia się tyle samo obecnie czy są różnice

Oskar Nowy wpis

Czy wlasciciel to taki grubszy Pan po zawale? Jak tak to kiedys jeszcze jak wojowal w NL mial mi zaplacic za strony internetowe. Tak placil, ze az uciekl do PL?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
manix

Przecież to jest typowa sciema, nie wiem jakie wpisowe jest na dzień dzisiejszy ? Byłem na rozmowie w tej firmie i delikatnie zapropowano mi cuda niewidy, ale po podpisaniu umowy! Żeby podpisać umowę wpłać pieniądze itd. Po zatem ceny z kosmosu . dla zainteresowanych opinia proszę sprawdzić na mypolacy.de (oferty współpracy i dam prace)

Adam

sprawa widocznie musi trafić do sądu, skoro nawet na pisma od Uokik'u nie skutkują

Aga

nie pisze ze nikogo i nie jestem konkurencją, byłam waszą klientką. jednak wasze obietnice nie zostały spełnione, dlatego wystawiam wam taka a nie inna opinie. ale widze ze boicie sie prawdy bo wszystkie opinie negatywane sa usuwane przez niejakiego "administratora" ktory dba tylko o wasze dobre opinie. ale ludzie nie sa glupi. wystarczy wejsc na 3 pierwsze strony o was i wszystko jest jasne, na 3 stronach takie same wpisy co do spacji i roznica polega na zmianie nicku , a co najciekawsze sa to "baaardzo pozytywne opinie". Pff. ale jest jeszcze lepsze bo jak ktos wpisal negatywny komentarz to "klienci" bronili was. a tak serio to od razu wiadomo ze to ktos z firmy wypisuje. boicie sie krytyki a co za tym idzie prawdy

Tak2Nie

Ewka66

Wg tej strony należy podać opinie o firmie i taka opinia powinna być istotna dla przyszłego klienta jaki firmy (aby móc pracować nad marką i jakością firmy). Widzę, że Was to nie obchodzi skoro wszelkie negatywne opinie są usuwane przez ,,administratora". Dodatkowo widzę, że macie mnóstwo fanów, którzy dbają o opinie firmy, a może po prostu sami podszywacie się i piszecie sobie pozytywne komentarza, które są ewidentnie skopiowane. Różnią się tylko i wyłącznie nickiem i opóźnieniem paru minut. Moja opinia na temat Waszej firmy: OSZUŚCI, a dlaczego? Nie dotrzymują terminów, brak kontaktu z firmą, a na towar trzeba czekać pół roku.

Tak3Nie

jbtrade

może pani podać konkretny przykład za czym pani czekała pół roku

Sven
@jbtrade

what does it mean "za czym pani czekała"?

jbtrade

podobnie proszę napisać na czym pana firma oszukała a może jest pan nasza konkurencja i się trochę boimy

Aga
@jbtrade

wy się boicie, ale prawdy którą ludzie pisza w opiniach dlatego wszystkie negatywne opinie są usuwane a te dobre sami sobie piszecie. Bardzo łatwo to zweryfikować wystarczy wejść na 3 pierwsze strony z google i widac, że komentarze sa identyczne, a roznia sie wylacznie nickiem.

@Aga

nie boimy się zastanawia mnie tylko dlaczego raz pani się nazywa ewa raz aga czyżby konkurencja wiemy ze jesteśmy sola w oku konkurencji pozdrawiamy wszystkich jeżeli ktoś coś nas ma niech pisze o konkretach łatwo kogoś obrażać trudniej z konkretami trudno się tez ujawnić ze się jest konkurencja trochę głupio co napisać jestem konkurencja i obrażam wszystkich bo nie znam innej metody

Adam
@Aga

no to widzę że nie tylko ja jestem pokrzywdzoną osobą która czeka kolejny miesiąc za wymianą towaru..

Ewka66

Zdecydowanie NIE POLECAM!!!!!! (usunięte przez administratora)

Tak4Nie

Kalisz

Kpina jakich mało. dostawa narożnika obiecana była po 7 dniach, naroznik przyjechal po 20 i w dodatku uszkodzony, ciekawe ile jako prywatny klient bede czekal z reklamacja. nie polecam...

Tak3Nie

Rozalina89

Właśnie zauważyłem że firma JBTRADE wrzuciła do sieci nową ofertę pracy. Zobaczcie proszę i skomentujcie bo się zastanawiam czy warto skorzystać.       Oferta współpracy dla architektów i sklepów meblowych.    Zapraszam... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5722546?keywords=&region=

jbtrade

wystarczy zadzwonić i się zapytać pozdrawiam jbtrade

FILIP

WITAM. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ JBTRADE.

Logispro - Spedycja

(usunięte przez administratora) nawcom?

Pani Mariola

Firma JBTRADE jest bardzo dobra , nie ma tu za dużo co słodzić. Generalnie jeśli chodzi o meble to są profesjonaliści. Jeśli chodzi o zamówienia przez Internet to bardzo dobre podejście!

Przemysław Szczecin

POlecam , Wszystko jak najbardziej wporządku , oby tak dalej. Kupuje meble tylko i wyłącznie u nich. Bardzo miło i szybko!

Katarzyna

Polecam 100% firme jbtrade PL , jestem mile zaskoczony ceną jak i dodatkiem w postaci pobytu w hotelu. Narożnik super wykonany , transakcje bardzo sprawnie i miło. POLECAM!!!

grzegorz

Polecam w 100%. konkretna firma.

MARTA

WITAM. ZAKUPIŁAM NAROŻNIK TANATOS. REWELACJA!!! WSZYSTKO ZGODNE Z OPISEM. MATERIAŁ SUPER!!! DOSTAWA NA CZAS. NIC TYLKO POLECAĆ GO INNYM BO TAKI SPRZEDAJĄCY TO SKARB!!! OBY TAK DALEJ:) POZDRAWIAM.

KRYSTYNA

Oceniam tą firmę na 6: -Zgodność przedmiotu z opisem-6 -Kontakt ze sprzedającym-6 -Czas realizacji zamówienia-6 POLECAM!!!!

klient

Bardzo polecam tą firmę. konkretne podejście do klienta. Polecam z całego serca.

kanna25

Zastanawiam się czy współpracować z firmą jbtrade jako producent . jest dużo złych opinii o tej firmie. prosze o odp.

Tak5Nie

luki
@kanna25

witam proszę mi powiedzieć jak wygląda współpraca z firmą? bo jestem zainteresowany ale chce poznać opinię osób które faktycznie działają od jakiegoś czasu.

@kanna25

nie każdy może współpracować z jbtrade zapraszamy tylko rzetelne firmy do współpracy nie stać nas na ponoszenie konsekwencji partactwa jeżeli ma pan jakieś pytania proszę zadzwonić (usunięte przez administratora)

@jbtrade

nauka zawodu trwa 5 lat trzy lata szkoły zawodowej i dwa liceum zapewniamy internat

prawdziwyklient

Witam serdecznie, korzystałem z usług firmy JBTRADE i jestem usatysfakcjonowany podejście do klienta, jak i jakością obsługi.

PAWEL1

Witam proszę o więcej info bo jbtrade chce abym został ich podwykonawcą jak to widzicie

piotr

witam jak najbardziej potwierdzam przed mówce

Zostaw opinię o JBTRADE - Ostrów Wielkopolski

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie