L.E.W. Paweł Lewandowski Sklep zoo.

Poznań

Opinie o L.E.W. Paweł Lewandowski Sklep zoo.

Leszek
użytkownik zarejestrowany

Witam, czy firma L.E.W. Paweł Lewandowski Sklep zoo. prowadzi obecnie nabór na nowych pracowników?

Kamil F.

Sklep jest elegancko wyposażony, obsługa bardzo dobra. Właściciel jako pracodawca spóźnia się często z wypłatami, ale zawsze ostatecznie wypłaca całość a czasem nawet i premię można dostać. Pracowałem w firmie LEW ponad rok i raczej oceniam całość pozytywnie, miałem umowę o pracę i dużo się nauczyłem. Polecam.

AAA

Omijajcie ten sklep szerokim łukiem [usunięte przez moderatora] oszukuje pracowników oraz klientów. To co wam obieca zatrudniając was nie będzie miało nic wspólnego z codziennością która nastąpi. Zawsze spóźniona wypłata, o którą trzeba się prosić, co do premii ... dobry dow [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .

kkk

masakra pracodawca, sklep oszukuje klientów

salomea

Kiepski pracodawca, lubi oszukiwać klientów.

Zostaw opinię o L.E.W. Paweł Lewandowski Sklep zoo. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie L.E.W. Paweł Lewandowski Sklep zoo.