Opinie o King Dystrybucja Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie King Dystrybucja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w King Dystrybucja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o King Dystrybucja Sp. z o.o. w Radom

Byly pracownik

Praca w tej firmie to porażka jawczycach kasa marna ludzi brak wymagania duże ludzie chodzą jak chcą dzisiaj są jutro ich nie ma trzeba zrobić swoje I innych i tak prawie non stop

@Byly pracownik

Czyli co, płacą najniższą krajową czy dają jednak trochę więcej? Jakie mają wymagania co do kandydatów? Nie przychodzi mi nic do głowy, co trzeba umieć żeby dostać tę robotę. Skoro tyle ludzi przewija się przez zakład to jakie oni dostają umowy, że tak dowolnie można je rozwiązać?

Witam jak jest na magazynie w king jawczyce bo szukają na magazyn

Helena
@Zainteresowany

Ok, a powiedzieli chociaż coś dokładnie o tej pracy? Nie boję się ciężkiej pracy, ale zastanawiam się, czy będzie dla mnie odpowiednia jako kobiety, niektórych rzeczy się nie przeskoczy. Co tam dokładnie się robi?

Jest jakaś regularność, z jaką pojawiają się ogłoszenia dla przedstawicieli handlowych? Chciałbym dostać tu pracę, ale jedyne do czego mogę się odnieść to stare ogłoszenie. Głównym zadanie napisany w ogłoszeniu było pozyskiwanie nowych klientów. Ale czy są jakieś plany ustalone odnośnie ilości? Bo widziałem, że od sprzedaży uzależniona była też wysokość premii, ale nie wiem jakie teraz dają kwoty.

Magazynier Nowy wpis

Witam jak wyglada praca na magazynie potrzebują na nocną zmianę od 19 do 2 stawka 4000 zł. Czy mógłby się ktoś wypowiedziec region Płock

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie King Dystrybucja Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 28 lipca

Byly pracownik

@Byly pracownik

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie King Dystrybucja Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
pracownik biurowy

Pracuję w Radomiu już prawie 2 lata. Jestem bardzo zadowolona. Firma daje mi możliwości rozwoju, praca odbywa się w miłej atmosferze. Plusem dla mnie jest możliwość pracy zdalnej – muszę uprzednio tylko to ustalić to z szefem. Do tego firma organizuje regularnie różne integracyjne imprezy, na których panuje luźna atmosfera. Wynagrodzenie jest płatne w terminie. Ogólnie współpraca przebiega bez zastrzeżeń. Polecam :)

Bartosz
@pracownik biurowy

Cieszę się Twoim szczęściem. Wyjaśnij mi tylko, w jaki sposób się tu rozwinęłaś? Bo nie wiem, co przez to określenie rozumiesz. Jeśli dzięki firmie mogłaś brać udział w jakiś szkoleniach, to chętnie się dowiem w jakich? A może chodzi o awans lub o podwyżkę wynagrodzenia?

Magazynier

Potrzebowałem na sobie dorobić na studiach i moim zdaniem jest to lepsza opcja niż praca w knajpie. Pacuje na oddziale Jawczyce. Nie trzeba się szarpać z klientami, a z szefem da się dogadać. Kartony czy paczki jednostkowo nie są przesadnie ciężkie więc nie ma tragedii a można trochę formę podszlifować.

Ksawery
@Magazynier

Gonią Was w pracy, że mało, że wolno? Czy idzie w spokoju robić swoje i z przerwy normalnie, jak człowiek skorzystać, by coś zjeść i wypić?

Witam jak jest na magazynie w king jawczyce bo szukają na magazyn

Fifi
@Kandydat

Musisz być nieźle poinformowany, bo nie widać by dawali ogłoszenia. Wiesz coś o zarobkach, bądź umowie, skoro interesujesz się podjęciem tu pracy?

@Fifi

Jest ogłoszenie na zmiane nocną dają do 5tys netto

@Kandydat

A wysyłałeś już cv czy może udało Ci się dostać pracę? Pytam bo pisałeś ponad miesiąc temu o tym i może Ci się udało. Wiesz czy za nocki jest wyższy dodatek ze względu na godziny nocne? Na zmiany dzienne nie szukają ?

@Kandydat

Zależy czy na dzień czy na noc. Byłem ale mnie nie przyjęli bo sprawdzili że wrzucam na grupę fb ogłoszenia co dwa miesiące i oni takich nie potrzebują a ja potrzebowałem dorobić : /

Helena
@Zainteresowany

Transport

W każdym oddziale jest inaczej, a mają ich kilka w Polsce. Rozwoziłem towar między tymi firmami, no czeka się ale jak wszędzie za to ja trafiałem na obrotnych ludzi pozwalali z łazienki skorzystać, dostałem pierogi kiedyś na próbę, zależy kim sam jesteś i jak się zachowujesz tak mi się wydaje. Dla mnie bez zastrzerzen

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w King Dystrybucja Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Biurowy?

Aren

Słyszałem ze straszne kolesiowo, protekcja jak w (usunięte przez administratora) układy i układziki

Zuzanna
@Aren

Co masz na myśli pisząc o układach, powiesz coś szczegółowo? Da radę tutaj się dostać do pracy bez znajomości ? Skoro słyszałeś to nie jesteś pracownikiem tej firmy?

Bożena

Szukam tu info o pracy jako Kierowca Dostawca. Bo rekrutują obecnie pracownika na tę posadę. I chciałabym dowiedzieć się o przerwach w pracy. Podali w ogłoszeniu godziny pracy 6.30-16. Czy to oznacza, że wliczona jest przerwa? Jak długa ona jest i gdzie się ją spędzam?

Sławomir

znalazłaby się jakaś praca biurowa dla żony? jesienią szukali do sekretariatu. jakie nastawienie do siebie mają zatrudnione w biurze osoby? ile wynosi podstawa i premia oraz od czego zależy?

MAGAZYNIER

Hej, siedze już w kingu grube 3 lata i powiem szczerze nie moge narzekać , najpierw pracowałem rok na nocnej zmianie , praca jak praca jesli ktoś robił na magazynie wie że czasem zdarzają sie dni gdzie jest dużo roboty ale także i luźniejsze . Aktualnie przenieśli mnie na zmiane dzienną i powiem wam że jest lepiej , najwiekszym plusem jest po prostu że nie zarywam nocek. Moimi obowiązkami podczas pracy jest sprzątanie na hali , rozkłądanie towaru i czasem złożenie jakiegoś zamóienia jak jest dowózka. Kierownik zmiany bardzo wporządku , można się z nim bez problemu dogadać. Wyngarodzenie jest uuczciwe pod wzgeldem ilosci pracy i wyrobionych godzin.

Beata
@MAGAZYNIER

To super w takim razie :) a napiszesz widełki tego uczciwego wynagrodzenia? :) i czy pracując na nocki jest jakiś dodatek?

kolega
@Beata

Pracuję w co drugą sobotę i za to mam dodatek, nie wiem jak na nocy kolega się musi wypowiedzieć. Robię najwiecej nadgodzin ze wszystkich plus jakieś robótki typu drobne naprawy za wrzesień dostałem 5 z hakiem. Dużo ogłoszeń chodzi po grupach facebookowych na dzień 3500 dostaniesz + nadgodziny i soboty, jest tam teraz dziewczyna która rekrutuje

WWW

Witam , pracowałem w tej firmie długi okres czasu coś koło 2 lat jako kierowca/dostawca , aktualnie zmieniłem prace lecz nie było to powodem złego traktowania czy wynagrodzenia, po prostu się przeprowadziłem. Jeśli chodzi o sama prace kierowcy nie jest to nic trudnego czy wymagającego. Uważam że najważniejszym aspektem aby ta praca był optymalna dla was jest cierpliwość do klientów którym dostarczasz towar , czasem potrafi sie trafić upierdliwy klient ale da się do tego przyzwyczaić. Uważam że wynagrodzenie jest optymalne do obowiązków które wykonujesz. Dwoma najwiekszymi minusami jest wczesne zaczynanie pracy w nocy a także fakt że dwie soboty w miesiąscu są pracujące. Nigdy nie miałem problemu z dogadaniem sie z kierownikiem , spoko facet otwarty pomocny. Wypłate zawsze dostawałem na czas , a jeśli trasę wykonałem jak należy dostawałem podwyżke. Więc jesli zasuwasz i pokazujesz chęci do pracy, to prędzej czy później zostaniesz nagrodzony. Więc jeśli szukasz pracy jako kierowca uważam że praca tutaj jest dobra decyzją .

@WWW

No patrz. To zdanie z frazą "prędzej czy później zostaniesz nagrodzony" identyko jak w opinii @QWE, tylko on pisze jak to awansował, a Ty twierdzisz, że poprzestałeś na kierowcy-dostawcy i odszedłeś. Bardzo jestem ciekawa, co Cię skłoniło do napisania dwóch pochlebnych opinii jako dwie osoby :D

@WWW

To Cię napewno docenia 3lata dostawałem 2.400 jeżdżąc na wszystkie trasy dowiadując się SMS po godz 21 gdzie jade dopiero po złożeniu wypowiedzenia coś drgnelo ale i tak zostało na tym co dla nich na rękę a nie co obiecane miałeś! Obiecują coś mówią odrazu kartka i na piśmie inaczej zostaniesz wyśmiany prosto w twarz! Zero docenienia pracownika, więc jestem pewny że nie pracowałeś na tym stanowisku.... Ale każdy może sobie napisać w sieci co chce, a administrator usunie resztę i paczka kiełbasy na święta.

@Anna

Wyjazd w góry dla przectawicieli???????? i rozkaz każdy ma pisać pozytywną opinię inaczej wracacie z buta, skody nie dostaniecie???? śmiech na sali! Reszta nadrabiać bo trzeba spłacić mercedesa????????

Maria
@Kierowca Plock

Z tym wymuszaniem pozytywów to troszkę nie przesadzasz? Bo wiesz to, że Tobie warunki tutaj widocznie nie podeszły chyba nie oznacza, że każdy by miał tego typu zdanie? ;p Chociaż zastanawia mnie skąd ta cisza odkąd prawie każdy post tu "podsumowałeś", wiadomo co się tam teraz u nich dzieje?

Uczciwy człowiek
@Kierowca Plock

Proszę Pana, podobno Pan ukradł pieniądze i postępowanie jest przeciwko Panu w wymienionej wyżej firmie? Właśnie takie posty administrator powinien kasować

Jaka jest stawka początkowa w King Dystrybucja Sp. z o.o.? 9 marca na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Pracujący

Rozliczani są od obrotu, prawdą jest że płacą najlepiej w branży. Na 3 miesiące na start masz ustalony poziom a później w zależności od obrotu, z tego co z biura słyszałem to najlepsi 10+

Kierowca Plock

No to administrator nawet niech nie próbuje kasować postów albo części co im nie pasuje! Bo kiełbasę masz po terminie z dobra data???? No to zapraszam wszystkich z Płocka pod ten post Ci co w górach byli się nie wypowiadają! Jest wolność słowa więc zapraszam!

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w King Dystrybucja Sp. z o.o.?

Obeznany

Okropne. Kłamstwa, intrygi i traktowanie pracowników z góry.

Obeznany
@Obeznany

Pracowałem w Warszawie, firma rodzinna, każdy ma na ile zasłuży, pracuje się uczciwie a nie odwala to pieniądze są wyższe niż na umowie, wywalają tych co udają że pracują. człowiek szanowany, dostałem ubrania i fajnego kierownika na dniu.

@Obeznany

Jakie ubrania? Obeznany? Chyba obsrany powiedzeniem prawdy albo sami członkowie o nazwisku n (usunięte przez administratora) To piszą albo Ci co palca głębiej już włożyć nie mogą..... Administrator i moderator strony nazwisko na D i tylko Ci się wypowiadac mogą co palec trzymają i 50zl więcej w kopercie a na drugi miesiąc Maleństwo sobie wyrówna i te 50 i 50 będzie miał dla siebie. Albo wolność słowa albo zamknięcie ta scieme o tym Kingu dajcie dodawanie filmów i zdjęcia i prawda ujzy światło dzienne?!! Albo numer nie bo administrator dostanie dwie paczki kiełbasy i paczkę mrożonek z unifr..e. i kto wie to wie skończyłem z pisaniem tu bo to już śmiech na sali a gdzie jest ten cały Logistyk z kelnia po gimnazjum i ten jegomość nad nim co od Pekl...u! Go ośmiesza?

GAL

Witajcie , pracuje w Kingu na oddziale w Jawczycach jako magazynier , prace zaczynam o godzinie 5.00 a kończę o 13/14 wszystko zależy od tego jak dużo towaru wjedzie do rozłożenia , oczywiscie nadgodziny są płatnę więc nie mam problemu aby czasem zostawać dłużej. Jeśli chodzi o kierownika zmiany bardzo super człowiek , pomocny i kontaktowy. Nigdy nie miałem problemu jak musiałem wcześniej wyjść z pracy aby pozałatwiać prywatne sprawy , nigdy nie dostałem odpowiedzi że nie mogę , oczywiście trzeba tylko odpowiednio wcześnie poinformować kierownika. Chyba jedynym minusem tej pracy jest temperatura , niestety jest to hurtownia wędlin i mięsa więc ciepło nie jest na magazynie , ale da się do tego przyzwyczaić. Jak wiecie jest to praca fizyczna więc czasem człowiek wraca zmęczony ,ale takie są uroki tego stanowiska.

@GAL

Tak może się zgodzę po jak przestał rękę nad wami trzymać R.D. to i wypłaty lepsze itp, a może ktoś niech urządzi spotkanie wszystkich oddziałów? Tylko z kim jak by do takiego doszło każdy by cicho siedział... A ktoś by się odezwał dowidzenia zaraz by albo coś na niego wymyślili albo dali by się tak we znaki że sam by odszedł.

Wolny

Omijać dalekim i szerokim łukiem, (usunięte przez administratora) rodem ze średniowiecza, rotacja pracowników oraz podejście do ludzi jak do chłopa z PRL-u. Nie będę się rozpisywał szkoda słów i czasu.

Iwona
@Wolny

Czym dokładnie spowodowana jest rotacja pracowników w Kingu? Dlaczego radzisz omijać szerokim łukiem? Mnie akurat interesują konkretnie warunki zatrudnienia w firmie.. Czy do nich możesz się odnieść? Jak wygląda kwestia rozwoju zawodowego?

Dyrektor
@Iwona

Zależy na jakim poziomie. Jeden kierowca przeszedł na stanowisko handlowca, jeden na kierownika logistyki, firma się rozwija, rozbudowują się, widać że jest co robić

@Dyrektor

Tak się rozwija że w Białymstoku już nie ma ;)

@Iwona

Rozwój zawodowy? Tu w tej firmie z kierowcy zostaniesz chłopcem na posyłki łamiącym wszelkie przepisy, czas pracy, jako strój firmowy dostaniesz polar z napisem King Dystrybucja, albo wesoła rodzinka i Twoje imię to tyle na temat odzieży, jak ktoś ma stałą trasę to wie gdzie ma jechać jak nie to SMS godz:21/22/23. A startujesz o nieraz i o 2 oczywiście na telefon prywatny bo o firmowym możesz pomarzyć, i non stop nagonka nie wyrabiasz się to papa i tyle w temacie. Ale może administrator niech da się wypowiedzieć a nie kasuje wszystko. Przecież żyjemy w wolnym Kraju i każdy ma prawo zgłosić swoją opinię a nie wybrane i reszta do kosz bo firmie to nie pasuje...!

@Dyrektor

Kierownik logistyki gdzie co jak? To dziwne bo jeśli Ktoś niby taki jest proszę wskazać kto?! Zwłaszcza w Płocku? Czyżby pan P.A? Tam kierowcy jeżdżą w kółko nie ma kto ustalić trasy jeździłem wszędzie i jeden od drugiego ma 5km do sklepu a potem (usunięte przez administratora) 30 do następnego. Albo gnasz lep ja szyję 140km żeby sklep zostawić bo tak sobie życzą potem gnasz 80spowrotem i na koniec ładujesz 10km od sklepu na początku. Więc jaka logistyka? A dyrektora tej firmy co podpisuje z nami umowy chętnie osobiście bym poznał i z nim porozmawiał bo człowieka na oczy nie widziałem....

Widzę że nagle uaktywnili się przedstawiciele z pochlebnymi opiniami. Ciekawe czemu? Może dlatego że mieli ufundowany wyjazd w góry. No ale ludzie z magazynu którzy nigdy nawet premii nie widzieli ciężko na to zapracowali. Nie wiem czy jest tak we wszystkich oddziałach ale w jednym na pewno, i to podobno w tym który ma największe obroty.

Kierowca Plock

To na pewno a magazyn i kierowcy zero paczek na święta bo mały wywóz buahaha????

Aneta
@Kierowca Plock

No słabo jak na nic nie można liczyć. A wiesz czy były jakieś rozmowy z szefostwem na ten temat? Jak reagowali na pytania o premie?

@Aneta

Jakie rozmowy jeden odsyła do drugiego i albo mały obrót albo mały wywóz, tu kierowcy czy magazynierzy są nikim dla nich, darmowa siła robocza, auta o ładowności 600kg wożą po 1,5t nawet i po 3, powiedz że nie pojedziesz to odrazu zastraszanie i przecięć na Twoje miejsce jest tyle chętnych a każdy kto przyjdzie to dzień max dwa i dowidzenia, lubiłem tą pracę robiłem co mogłem jeździłem na każdą trasę wszędzie bo sprawiało mi to przyjemność, ale jak ktoś zaczyna mieć Cie za kogoś bez uczuć i śmieje Ci się prosto w twarz to sory, raz mówi Ci że tak potem się wypiera więc dyktafon albo odrazu na piśmie. Ale jak to się mówi jak ktoś ma dobre serce musi mieć twarda dupę! A oni lubią zrobić z człowieka debila potem się wyprą. I co do czego to R.D. umywa rączki i nawet nie skataktuje się z pracownikiem, a po dupie i tak dostaną inni

Zostaw merytoryczną opinię o King Dystrybucja Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w King Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy King Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w King Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

King Dystrybucja Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Chorzowska 3
    26-603 Radom

King Dystrybucja Sp. z o.o.