Opinie o SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS w Busko-Zdrój

SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS
counter
4 30 23 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS?

Marcin Nowy wpis

Czy hotel nie potrzebuje pracowników na wakacje ?

Arek Nowy wpis

nie wiem czy to koronawirus czy co, ale jak dla mnie słabo. cena wysoka, za pokój dwuosobowy ze sniadaniem 300 zł, więc drogo jak na Busko. Przyjechałem z mama na pogrzeb (z Poznania). Miały być dwa osobne łózka, były, tyle że całkowicei zsuniete, musiałem je rozsuwac. Potem się okazałało że telewizor nie działa, przyszedl pan i nie zaradził nic ale poinformował ze "mozemy" poprosić o inny pokój. Klima szumi cały czas nawert w połozeniou na OFF. Napisane ze snadanie od 7 schodzimy okazuje się ze jednak od osmej i ze informacja o tym jest w windzie. tyle ze my mielismy pokoj na parterze. Ulotka w pokoju mowila wyraznie ze od godz 7. Obiadokolacje chcielismy zjesc, koszt od osoby 90 zł....wiec poszlo 180 za dwa obiadki. nie wiem czy to kornawirus im tak dowalił, ale błąd na błedzie. odrobina szacunku dla klientów wymagała by sprawdzenia tv czy zaktualizowania ulotek w pokojach. jak dla mnie przepłacona sprawa lekko dwukrotnie, nie polecam.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 380 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zuza

Świetny hotel z bardzo dobrymi opiniami do tego super pracodawca, można by tak chwalić, generalnie polecam pracę.

kormoran

ależ szukają. Na swojej stronie napisali, że potrzebują ludzi na stanowiska kelner/braman , pokojówka i bodajże kucharz

opo
@kormoran

nie polecam

Hanna

Na stronie internetowej hotelu znalazłam ofertę pracy na stanowisko Kelnera. Wymagane jest wykształcenie zawodowe lub minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku oraz znajomość języków obcych (języka angielskiego lub niemieckiego). W zamian pracodawca oferuje m.in. możliwość rozwoju i szkolenia zawodowego oraz programy motywacyjne. Ktoś z Was miał okazję pracować właśnie na tym stanowisku? Na jak wyglądają obiecane programy motywacyjne? Jakie możliwości rozwoju dała Wam praca w Słoneczny Zdrój? Dodatkowe informacje mogą być pomocne dla osób zastanawiających się nad aplikacją.

Hanna

Jak oceniacie SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS jako pracodawcę? Jesteście zadowoleni?

zmijka

hotel ma cztery gwiazdki prestiż i wypas więc konkurencja atakuje

E

Największy przemiał ludzmi jest na pokojówkach i atmosfera chora zespół brak zgrania jedna drugiej kłody podkłada i jeszcze te plotki nie da się wytrzymać osoba na zlecenie ciągle pod telefonem nic nie da się zaplanować chory system zresztą widziałam że z umowy też nie wiedzą na cały miesiąc jak pracują nie polecam wynagrodzenie za godz krajowe

Miśka

Praca w barze jest naprawdę spoko fajny otwarty na nowych ludzi zespół płaca rynkowa dogodne warunki zatrudnienia

karolinka

Dla każdego atrakcyjne warunki to będzie oznaczało coś innego i o tym na pewno trzeba pamiętać. Ja chciałabym się przeprowadzić do Busko Zdroja a że z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, to mam nadzieję że jakoś dostanę robotę w słonecznym zdroju, bo w końcu to hotel medyczny i rehabilitacyjny, wiec pracy pewnie sporo

ania

mam rozmowę kwalifikacyjną, na kosmetyczkę. Jak mam się przygotować? Zadają dużo pytań w j. angielskim? Karzą wykonywać zabieg? Trudno jest się dostać do pracy? Dużo jest rozmów kwalifikacyjnych?

gall anonim

stawki są różne. w zależności od stanowiska i przede wszystkim działu. zdecydowanie sprawiedliwie tam się nie zarabia. pracownik "szeregowy" ma czasem więcej niż kierownik. widać niektórzy są bardziej uprzywilejowani niż inni. nie polecam tam pracy.

ana

no własnie, chciałabym żeby ktoś odpowiedział na pytania koleżanki wyżej bo ja też z chęcią bym się dowiedziała... chociaż mnie nurtuje też jedno czy żeby pracować w tym słonecznym zdroju, ze wzgledu że to jest hotel i spa itp to trzeba mieć książeczkę do celów sanitarno epidemiologicznych czy nie? ?

hotelarz

Do "Stefana" i "Poli" - nie wiem skad macie informacje o zarobkach, nie pracuje w hotelu zaden "Sfefan" ani "Pola". Każdy w sieci liczy na rzetelne, sprawdzone informacje. Słoneczny jest zlokalizowany poza większymi miastami, w których można liczyć na wyższą płacę i napiwki. Pracownik szeregowy zaczyna tu z niskiego poziomu, jednakże jeśli jesteś wykfalifikowanym, dobrym pracownikiem, możesz liczyć na godziwą pensję na niektorych stanowiskach.

Pola

HEJ, TEŻ O TYM SŁYSZAŁAM ŻE ZA ŚMIESZNE PIENIĄDZE PRACUJĄ

Stefan

Witam w tym hotelu to jest taki wyzysk że nie długo to będą robić za darmo

kasia

Hej, poszukuja recepcjonistki SPA do Busko-Zdroju, może wiecie czy warto aplikowac? To na stałe, czy tylko na wakacje, jak duzo klientów?

mikołaj

Mnie by interesowała posada kelner/barmana w słonecznym zdroju, polecacie? Ekipa zgrana, atmosfera luźna?

Zostaw merytoryczną opinię o SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS - Busko-Zdrój

SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS