Opinie o SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS w Busko-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS w Busko-Zdrój

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS?

KW Nowy wpis

Tak. Istnieje również opcja z przyuczeniem do zawodu.

xyz Nowy wpis

Obecnie tak. Większość personelu to uczniowie lub studenci

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Xxx

03.08.2023 05:08

Xxxikona wywiad

Chcę zwrócić uwagę na zaniedbania pod względem wystroju (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz) obiektu, ciągłe oszczędności, brak wykwalifikowanej kadry (obsada restauracji, oprócz jednego doświadczonego pracownika, to sami studenci i uczniowie, gdyż stara wykwalifikowana kadra odeszła widząc, co się dzieje). Zlikwidowano to (dyskoteki w hotelowym klubie), co dotychczas było atrakcją dla gości, i o co niektórzy stali bywalcy się upominają. Zlikwidowano również stanowisko portiera celem oszczędności, a jednocześnie powołano nowe stanowisko pod nazwą "nocny recepcjonista" (który prawdopodobnie będzie nocami wykonywał część obowiązków portiera).

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Xxxikona wywiad

Zmiana dyrektora, który zlikwidował stanowisko mojej pracy. Z dnia na dzień zostałem zwolniony, bez żadnej argumentacji, i z dniem 1 sierpnia tego roku zakończę pracę. Dyrektor nie miał nawet odwagi się ze mną skontaktować, przekazał tę informację przez kierownika działu. Dopiero po kilku dniach, kiedy sam zapytałem, czy ta decyzja jest ostateczna, dyrektor odpowiedział mi, że tak.

Xxxikona wywiad

Nie. Wygląda na to, że hotel obecnie zatrudnia jedynie na umowę zlecenie. Umowa o pracę jest albo dla wybranych, albo nie ma w ogóle o niej mowy. Praca w "młodym i energicznym zespole", o którym mowa w ogłoszeniach, w tym przypadku oznacza pracę ze studentami i uczniami szkół średnich.

Xxxikona wywiad

Nie było żadnych możliwości rozwoju. Hotel nie inwestuje w nic, za to wszędzie szuka oszczędności. Nie inwestuje się w nowe wyposażenie i polepszenie stanu hotelu. Jak już wspomniałem, likwiduje się jedno stanowisko po to, aby na jego miejsce powołać inne, gdzie pracownik oprócz obowiązków wskazanych na tym stanowisku, będzie wykonywał te zadania, które dotychczas wykonywano na stanowisku zlikwidowanym.

Xxxikona wywiad

Nie było żadnych szkoleń na moim stanowisku - oprócz jednego, dotyczącego BHP. Nie wiem, jak wyglądało to w innych działach, więc nie mogę się wypowiedzieć.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Xxxikona wywiad

Atmosfera była ponura. Nikt nie był pewien kolejnego dnia, bo nikt nie wiedział, co nowy dyrektor za chwilę wprowadzi. Pracownicy obgadują między sobą dyrektora, ale tak naprawdę każdy się go boi i nie ma odwagi powiedzieć mu, że jego decyzję nie są mądre - każdy też myśli o sobie i chce jak najlepiej wypaść w jego oczach. Nie sądzę, żeby coś pod tym względem się zmieniło.

Xxxikona wywiad

Przede wszystkim zasugerowałbym dokonanie napraw na terenie hotelu i hotelowego ogrodu. Przydałby się remont rzeczy takich jak: zniszczone ściany, ławki, dziurawe leżaki, podarte hamaki i naprawa wielu innych usterek. Warto byłoby przywrócić działalności klubu jako atrakcji dla gości. Uwaga powinna być skupiona na tym, co widoczne, i co widzą goście. Skupiłbym się raczej na tym, aby wyprać dywan w hotelowej restauracji, niż na tym, że gdzieś w krzakach leży niewidoczny dla nikogo niedopałek papierosa. Krótko mówiąc sugerowałbym zmianę dyrektora na kogoś, kto naprawdę wie, jak zarządzać hotelem i zna obecne standardy.

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w firmie SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS? Czy można liczyć na premię?

Czy hotel nie potrzebuje pracowników na wakacje ?

Firma SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS prowadziła rekrutację na stanowisko Kucharz. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Busko-Zdrój
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Arek

nie wiem czy to koronawirus czy co, ale jak dla mnie słabo. cena wysoka, za pokój dwuosobowy ze sniadaniem 300 zł, więc drogo jak na Busko. Przyjechałem z mama na pogrzeb (z Poznania). Miały być dwa osobne łózka, były, tyle że całkowicei zsuniete, musiałem je rozsuwac. Potem się okazałało że telewizor nie działa, przyszedl pan i nie zaradził nic ale poinformował ze "mozemy" poprosić o inny pokój. Klima szumi cały czas nawert w połozeniou na OFF. Napisane ze snadanie od 7 schodzimy okazuje się ze jednak od osmej i ze informacja o tym jest w windzie. tyle ze my mielismy pokoj na parterze. Ulotka w pokoju mowila wyraznie ze od godz 7. Obiadokolacje chcielismy zjesc, koszt od osoby 90 zł....wiec poszlo 180 za dwa obiadki. nie wiem czy to kornawirus im tak dowalił, ale błąd na błedzie. odrobina szacunku dla klientów wymagała by sprawdzenia tv czy zaktualizowania ulotek w pokojach. jak dla mnie przepłacona sprawa lekko dwukrotnie, nie polecam.

Zuza

Świetny hotel z bardzo dobrymi opiniami do tego super pracodawca, można by tak chwalić, generalnie polecam pracę.

kormoran

ależ szukają. Na swojej stronie napisali, że potrzebują ludzi na stanowiska kelner/braman , pokojówka i bodajże kucharz

opo
@kormoran

nie polecam

Hanna

Na stronie internetowej hotelu znalazłam ofertę pracy na stanowisko Kelnera. Wymagane jest wykształcenie zawodowe lub minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku oraz znajomość języków obcych (języka angielskiego lub niemieckiego). W zamian pracodawca oferuje m.in. możliwość rozwoju i szkolenia zawodowego oraz programy motywacyjne. Ktoś z Was miał okazję pracować właśnie na tym stanowisku? Na jak wyglądają obiecane programy motywacyjne? Jakie możliwości rozwoju dała Wam praca w Słoneczny Zdrój? Dodatkowe informacje mogą być pomocne dla osób zastanawiających się nad aplikacją.

Hanna

Jak oceniacie SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS jako pracodawcę? Jesteście zadowoleni?

zmijka

hotel ma cztery gwiazdki prestiż i wypas więc konkurencja atakuje

E

Największy przemiał ludzmi jest na pokojówkach i atmosfera chora zespół brak zgrania jedna drugiej kłody podkłada i jeszcze te plotki nie da się wytrzymać osoba na zlecenie ciągle pod telefonem nic nie da się zaplanować chory system zresztą widziałam że z umowy też nie wiedzą na cały miesiąc jak pracują nie polecam wynagrodzenie za godz krajowe

Miśka

Praca w barze jest naprawdę spoko fajny otwarty na nowych ludzi zespół płaca rynkowa dogodne warunki zatrudnienia

karolinka

Dla każdego atrakcyjne warunki to będzie oznaczało coś innego i o tym na pewno trzeba pamiętać. Ja chciałabym się przeprowadzić do Busko Zdroja a że z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, to mam nadzieję że jakoś dostanę robotę w słonecznym zdroju, bo w końcu to hotel medyczny i rehabilitacyjny, wiec pracy pewnie sporo

ania

mam rozmowę kwalifikacyjną, na kosmetyczkę. Jak mam się przygotować? Zadają dużo pytań w j. angielskim? Karzą wykonywać zabieg? Trudno jest się dostać do pracy? Dużo jest rozmów kwalifikacyjnych?

gall anonim

stawki są różne. w zależności od stanowiska i przede wszystkim działu. zdecydowanie sprawiedliwie tam się nie zarabia. pracownik "szeregowy" ma czasem więcej niż kierownik. widać niektórzy są bardziej uprzywilejowani niż inni. nie polecam tam pracy.

ana

no własnie, chciałabym żeby ktoś odpowiedział na pytania koleżanki wyżej bo ja też z chęcią bym się dowiedziała... chociaż mnie nurtuje też jedno czy żeby pracować w tym słonecznym zdroju, ze wzgledu że to jest hotel i spa itp to trzeba mieć książeczkę do celów sanitarno epidemiologicznych czy nie? ?

hotelarz

Do "Stefana" i "Poli" - nie wiem skad macie informacje o zarobkach, nie pracuje w hotelu zaden "Sfefan" ani "Pola". Każdy w sieci liczy na rzetelne, sprawdzone informacje. Słoneczny jest zlokalizowany poza większymi miastami, w których można liczyć na wyższą płacę i napiwki. Pracownik szeregowy zaczyna tu z niskiego poziomu, jednakże jeśli jesteś wykfalifikowanym, dobrym pracownikiem, możesz liczyć na godziwą pensję na niektorych stanowiskach.

Pola

HEJ, TEŻ O TYM SŁYSZAŁAM ŻE ZA ŚMIESZNE PIENIĄDZE PRACUJĄ

Stefan

Witam w tym hotelu to jest taki wyzysk że nie długo to będą robić za darmo

kasia

Hej, poszukuja recepcjonistki SPA do Busko-Zdroju, może wiecie czy warto aplikowac? To na stałe, czy tylko na wakacje, jak duzo klientów?

Zostaw merytoryczną opinię o SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS - Busko-Zdrój

SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS
3.8/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Bohaterów Warszawy 115
    28-100 Busko-Zdrój