SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS

Busko-Zdrój

Opinie o SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS

Hanna

Na stronie internetowej hotelu znalazłam ofertę pracy na stanowisko Kelnera. Wymagane jest wykształcenie zawodowe lub minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku oraz znajomość języków obcych (języka angielskiego lub niemieckiego). W zamian pracodawca oferuje m.in. możliwość rozwoju i szkolenia zawodowego oraz programy motywacyjne. Ktoś z Was miał okazję pracować właśnie na tym stanowisku? Na jak wyglądają obiecane programy motywacyjne? Jakie możliwości rozwoju dała Wam praca w Słoneczny Zdrój? Dodatkowe informacje mogą być pomocne dla osób zastanawiających się nad aplikacją.

Hanna

Jak oceniacie SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS jako pracodawcę? Jesteście zadowoleni?

zmijka

hotel ma cztery gwiazdki prestiż i wypas więc konkurencja atakuje

E

Największy przemiał ludzmi jest na pokojówkach i atmosfera chora zespół brak zgrania jedna drugiej kłody podkłada i jeszcze te plotki nie da się wytrzymać osoba na zlecenie ciągle pod telefonem nic nie da się zaplanować chory system zresztą widziałam że z umowy też nie wiedzą na cały miesiąc jak pracują nie polecam wynagrodzenie za godz krajowe

Miśka

Praca w barze jest naprawdę spoko fajny otwarty na nowych ludzi zespół płaca rynkowa dogodne warunki zatrudnienia

karolinka

Dla każdego atrakcyjne warunki to będzie oznaczało coś innego i o tym na pewno trzeba pamiętać. Ja chciałabym się przeprowadzić do Busko Zdroja a że z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, to mam nadzieję że jakoś dostanę robotę w słonecznym zdroju, bo w końcu to hotel medyczny i rehabilitacyjny, wiec pracy pewnie sporo

ania

mam rozmowę kwalifikacyjną, na kosmetyczkę. Jak mam się przygotować? Zadają dużo pytań w j. angielskim? Karzą wykonywać zabieg? Trudno jest się dostać do pracy? Dużo jest rozmów kwalifikacyjnych?

gall anonim

stawki są różne. w zależności od stanowiska i przede wszystkim działu. zdecydowanie sprawiedliwie tam się nie zarabia. pracownik "szeregowy" ma czasem więcej niż kierownik. widać niektórzy są bardziej uprzywilejowani niż inni. nie polecam tam pracy.

ana

no własnie, chciałabym żeby ktoś odpowiedział na pytania koleżanki wyżej bo ja też z chęcią bym się dowiedziała... chociaż mnie nurtuje też jedno czy żeby pracować w tym słonecznym zdroju, ze wzgledu że to jest hotel i spa itp to trzeba mieć książeczkę do celów sanitarno epidemiologicznych czy nie? ?

hotelarz

Do "Stefana" i "Poli" - nie wiem skad macie informacje o zarobkach, nie pracuje w hotelu zaden "Sfefan" ani "Pola". Każdy w sieci liczy na rzetelne, sprawdzone informacje. Słoneczny jest zlokalizowany poza większymi miastami, w których można liczyć na wyższą płacę i napiwki. Pracownik szeregowy zaczyna tu z niskiego poziomu, jednakże jeśli jesteś wykfalifikowanym, dobrym pracownikiem, możesz liczyć na godziwą pensję na niektorych stanowiskach.

Pola

HEJ, TEŻ O TYM SŁYSZAŁAM ŻE ZA ŚMIESZNE PIENIĄDZE PRACUJĄ

Stefan

Witam w tym hotelu to jest taki wyzysk że nie długo to będą robić za darmo

kasia

Hej, poszukuja recepcjonistki SPA do Busko-Zdroju, może wiecie czy warto aplikowac? To na stałe, czy tylko na wakacje, jak duzo klientów?

mikołaj

Mnie by interesowała posada kelner/barmana w słonecznym zdroju, polecacie? Ekipa zgrana, atmosfera luźna?

kormoran

ależ szukają. Na swojej stronie napisali, że potrzebują ludzi na stanowiska kelner/braman , pokojówka i bodajże kucharz

tt

To fakt, te nagrody to pewnie jednak związane z opinią klienteli, a nie pracowników. Tez mnie interesuje praca w tym hotelu, nie słyszeliście, czy kogoś nie szukają?

marcin

Nagrody to jednak nie wszystko, a przypominam, że to forum z opiniami o pracodawcy, także może niech pracownicy napiszą, czy daliby słonecznemu zdrojowi nagrodę dla najlepszego pracodawcy.

Zostaw opinię o SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS - Busko-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SŁONECZNY ZDRÓJ HOTEL MEDICAL SPA&WELLNESS